Горлаю зрання• 11 декабря 2024
Рисование акварелью иииии
Картины по номерам
Кто еще считает, что это практически идентичные увлечения ?
Брюлик в стразах• 11 декабря 2024
Якісь явно недалекі люди, які точно не в темі
Акварель одна з найважчих технік
Горлаю зрання
• 11 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
Какая разница кто что считает? Вам нравится- творите!
Я рисую акварелью - но мне подарили картину по номерам со словами «ты же рисуешь»
Горлаю зрання
• 11 декабря 2024
Ответ дляЗ бісиками
По номерах може і мавпа малювати.Аквареллю треба вчитися...
Я не училась. Просто по роликам на ютуб
Горлаю зрання
• 11 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Акварель одна з найважчих технік
Неужели сложнее масла ?)
Брюлик в стразах• 11 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Неужели сложнее масла ?)
Для мене так, однозначно
Аквареліст має бути як снайпер, практично немає права на помилку
Маслом можна нову картину поверх намалювати, вносячи правки майже до безкінечності)
З бісиками• 11 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Продайте на ОЛХ або порадуйте якусь всидчиву дитину:)
З бісиками• 11 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Я не училась. Просто по роликам на ютуб
В мене дитина брала окремо уроки, 300 грн. година. В художній школі четвертий рік, ще аквареллю не малюють.
Белая и пушистая• 11 декабря 2024
Ні не згодна. Зовсім інші відчуття, коли створюєш щось цікаве на білому папері.
Брюлик в стразах• 11 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Бородатий анекдот
Ты же программист? В электрике шаришь, получается... Надо траншею под кабель прокопать метров 500
Горлаю зрання
• 11 декабря 2024
Ответ дляЗ бісиками
Отдала подруге.
З бісиками• 11 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Отдала подруге.
Ну й добре. В мене дитина перед кожним ДН всіх попереджає щодо картин по номерах, мозаїках алмазних:) Не дарувати! Чомусь всі думають, що якщо вона в ХШ, то їй то подобається та то її рівень.
Морковку дай• 11 декабря 2024
Для мене картини по номерах як нижчий, початковий рівень. А малювання аквареллю - як вищий рівень профі.
Я, наприклад, вишиваю і для мене це середній рівень - можу трохи змінити схему, поєднати кілька схем, кілька видів швів, вишиваю на білій канві чи рівномірці. Початковий рівень - це вишивка по нанесеному малюнку на канві, в тому числі бісером. Так, це аналог розфарбовки і примітивний рівень, але ж це теж вишивка.
А на вищому рівні всілякі ’гуру’, які знають багато давніх технік вишивки, самі створюють схеми з нуля чи вишивають гладдю картини з пам´яті.
І так, вишивка по нанесеній схемі нитками чи бісером мені не цікава, це як дитяча розфарбовка. Іноді мені дарують ці набори, то все ж дякую і вишиваю, але сприймаю саме як дитячу ’розмальовку’, мультфільм ми ж можемо іноді подивитися або кросворд розгадати.
Люди, які не в темі справді не бачать різниці.
Я так в юності мамі-кондитеру подарувала дешеві пластикові насадки для кондитерського мішка з магазину все по ’2 грн’. Ну вони ж кондитерські, значить потрібні їй. Це при тому, що в неї було багато професійних металевих.