АсобеннАя• 11 декабря 2024

Правда что от занятий спортом появляется энергия?

После занятий появляется энергия или наоборот? Потому что я занимаюсь не долго и у меня нет никакой энергии,не прибавляется почему-то. А как должно быть? У меня кардио. Силовые не мое совсем
Лика-прилипка• 11 декабря 2024
Ответ дляАсобеннАя
Спасибо за ответ! Потому что есть мысли сдаться и не заниматься. Перетерплб этот период,может появится сила)
Нет продолжайте. Выносливость появится позже. И быстрее будете восстанавливаться. Когда-то давно у меня был большой перерыв, когда ребёнка родила некогда то одно то другое. Поперлась я на тренировки, боже, это такой адище был на второй третий день. Я на унитаз на могла сесть, держалась за стены🤣 ноги тряслись неимоверной трясучкой. На работе за стол держалась. Ржали всем отделом. Ничего я стойкий оловянный солдатик😅
культУра• 11 декабря 2024
Правда, просто важливо знайти заняття в кайф, щоб підходило. Є заняття, які справді убивають, особливо коли тобі 50)))
Все возможно• 11 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
По разному, меня спорт выматывает, потом нужно обязательно полежать. Поэтому и тренируюсь вечером,чтоб сразу прийти и спатоньки
Це неправильне для вас навантаження. Можливо, у короткостроковому періоді воно робить ваші мʼязи більш красивими, але здоровʼя йде у мінус.
Парасюха• 11 декабря 2024
Ответ дляВсе возможно
Учитывая, что я в таком режиме лет 17 без признаков вреда здоровью, то все ок
КонхфЭдкаТузик• 11 декабря 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Часове тренування і енергія огого.
Дофамінчик.
І лібідо огого.
Але це треба вправи робити до стану - нє могу
Ні, не обов´язково. Дофаміни поступають від скорочення м´язів, дуже класно потім стає, легко, приємно, і для цього не треба прям себе убивати в тому залі. Але треба принаймні спітніти) ну в мене так
Плакулька• 11 декабря 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Вы меня насмешили я пока хожу уже домой потихоньку накупила резинки, для спины катаюсь по валику😅 .
Я сейчас кайфую от себя как я выгляжу))) сейчас это от безвыходности восстановление после операции. А так падло бывший заявил что я поправилась, а сам мешок с говном толком спортом и не занимался. А мне рассказывал рассказни. Плюс развод. Ох меня как стимульнуло. Повышаю себе самооценку, мужчины обращают внимание. Да и взгляд такой ясный стал и мысли в порядке. Все-таки разгон крови по организму бесследно не проходит. Так шо я кайфую)))
Коли мені чоловік один раз сказав ’ти не хочеш щось зробити зі своїм животом’, знаєте що я відповіла. Кажу ок, якщо я повинна качати прес, тоді ти теж йдеш в зал качати плечі і прес, він сказав а мені навіщо мені не треба, ну тоді і мені не треба. Я реально не розумію жінок, яким чоловік каже ти товста, а вони замість відзеркалити або взагалі піти від такого, біжать в зал. Да щаз разогналась, теж мені Аполон естет знайшовся.
КонхфЭдкаТузик• 11 декабря 2024
Ответ дляАсобеннАя
Только не смейтесь)) занималась сегодня 3й раз))
Ну так отпишитесь через год
КонхфЭдкаТузик• 11 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Вибачте Але мені взагалі не зрозумілі такі стосунки. Один одного обісрали і сидять довольні, получається два страшка лузера які один одному фу, але разом, бо нікому іншому не здались? Виходить так
Парасюха• 11 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
А якщо він таки Аполон, а поруч жінка- глобус, то можна їй щось казати,чи також зась? Ну або навпаки?
Плакулька• 11 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Не можна звісно. Ти жінку обрав чи тіло?
КонхфЭдкаТузик• 11 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Та не знаю, я звичайно утріровано і образно написала. Але правда зі сторони виглядає таке собі. Ну а нащо цей аполон вибрав людину яка не влаштовує? А якщо вона така стала вже у шлюбі, то якось треба лагідно і обережно натякати я вважаю.
Парасюха• 11 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Жінку, у гарному тілі. Теж саме і стосовно чоловіка. Ти обрав,це змінилося, то можна змінити вибір?
Парасюха• 11 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
У більшості випадків,вона/ він обрав струнку красуню/ красеня,які з часом стали пухляшами
Плакулька• 11 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я не вважаю себе чоловіка страшком. Я вважаю що не можна вимагати від партнера змінити фігуру. Живіт після двох пологів наприклад. Ти або приймаєш як є або не живеш разом. Був епізод. Я не розумію реакції, ти товста, і жінка ок побігла в зал.
Парасюха• 11 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Вимагати нема сенсу,а сказати про те, що не подобається- це нормально.
Плакулька• 11 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Людина в шлюбі може змінитися і буде змінюватися з віком, з пологами, по здоров´ю, травми хвороби. Це повинні розуміти. Ти любиш людину поруч чи фігуру. Якщо не можеш прийняти зміни, просто йди щ цих відносин. Це не значить що вона повинна змінюватися.
Плакулька• 11 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Сказати так. Але після сказано я маю право сказати у відповідь що я про це думаю. І маю право не бігти в зал, якщо мені все оен
Парасюха• 11 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Змінюватися під впливом хвороби- це одне. А змінюватися під впливом ліні- зовсім інше. Любити людину яка забила на себе, ну або просто прикидалася і втомилася, ніхто не зможе
Парасюха• 11 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Звичайно маєте право сказати, але не у відповідь, а тому, що це для вас важливо. А ходити, терпіти, ненавидіти мовчки , щоб одного дня зірватися- дуже поганий варіант
Плакулька• 11 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Прям таки ніхто. Як категорично. Не всім треба красиві худі і стрункі. Сухі накачані і тп. Люблять різних.
Парасюха• 11 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Ви уважно читали? Тим, для кого це важливо. І мова не тільки про вагу, а й про інші речі , які спочатку привернули увагу, а потім були зактнуті
Лика-прилипка• 11 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Я ему тоже так ответила. Покажи пример. Я всегда занималась))) на тот момент я ходила и так, а не ради него из-за того, что он мне сказал)))
там мне просто всегда нравилось. Я развелась уже с ним)))
Знаете, как в анекдоте, муж сказал давай худей. Жена похудела и ушла к другому 🤣
Плакулька• 11 декабря 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Я 8 років працювала в бьюті сфері , з дівчатами від 15 і до 50+. Більшість на коментарі з боку чоловічої статі, 90% я б сказала, одразу біжать щось робити задля чоловіка худнути, зал, і тп. Жодній не приходило в голову щось попросити також від чоловіка змінити, одяг, зачіску, чи теж спорт. Я от цього не розумію. Вони настільки себе не люблять і не впевнені у собі?! Коли я все-таки іноді казала свою думку. Ви б бачили ці обличчя, а що так можна було? Адже до чоловіків максимум притензій це помився і вдягнув чисті труси то вже всьо красень.
Лика-прилипка• 11 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Знаю. Я только сейчас понимаю кто был мой муж. Абьюзер с нарцирсцическим наклоном. Нормальные такой херней не занимаются. Абьюзам нужно хвастаться перед другими женщинами. И очень любят эпатаж. И там прям контроль что одеть. При чем они так делают, могут так сказать, что ты так дааа точно. Так что скорее всего те девочки и старались. И зачастую после этого типа награда в виде подарков. Деньги очень человека развращают и теряется человечность, там друг на друга смотрят. И как-то выляпал мне один, что мужская типа красота компенсируется деньгами для женщины. Мужик может быть хоть обезьяной, а женщина обязана выглядеть. И это очень как-то печально...
Плакулька• 11 декабря 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Так, був епізод в салоні. Дівчина ходила на шугарінг чи віск, так от коли вона приходила додому її чоловік брав ліхтарик світив проти росту волосся а вона блондинка шукав де є пропуски на ногах, навіть якщо одну волосину знаходив скандал. Навіть не уявляю собі як з таким жити.
Лика-прилипка• 11 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Боже,какой ужас. Есть же такие психи. Ну больные пожелаем им вылечиться. Хотя такие могут ещё много психик женщин поламать
Ждун с Нибиру• 12 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Я зараз на все через призму здоров´я передивляюся. Тобто,якщо живіт справді великий,це ж може в нього не з приводу естетикі докір а з хвилювання за ваше здоров´я, бо надлишки в зоні талії це нажаль риски багатьох захворювань.
Плакулька• 12 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ні не великий, в мене він весь час був невеликий в до пологів. А після трохи більше. Фігура прямокутник. Ну так і в нього не було, зараз невеликий є. Моя вага нині 56кг. Так тіло не 20ї дівчини. Мені 40 вже. Так і він не хлопчик. Та і претензія була років 10 тому.