КошкинДом• 11 декабря 2024
Девочки мои пошла проверяться
И букет везде, к психиатру попаду аж с понедельника ((
Сижу и плачу, там не хорошо и там не хорошо
Ещё и в больнице лежу 😭😭😭
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Вообще не работаю ) муж обеспечивает . А как рука связана с кассой по вашему мнению ?
Ви брешете
Патріотка з дивану• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ловите.
Мне лень читать, что там пророчится, так что без обид, еслишо;)
Бляха муха, снова ждать ))) дякую)
Мама Чели• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Не пропустила, не дуже вас уявляю
Ви важка дуже, енергетично холодна
Така дуже приземлена, розчарована...зла..
Зла ..бо дуже розчарована, не бачу вас зовнішньо ніяк бо наче і блондинка з каре років 50 ...але зовсім не впевнена
Тільки емоційне розчарування в житті
Що робити? Прийняти і жити бо ваша доля бути такою суровою
Ви наче ото як 4 покоління..після вас або пан або пропав
Ще раз кажу
Це просто асоціація більше нічого
Ви важка дуже, енергетично холодна
Тільки емоційне розчарування в житті
Ще раз кажу
Це просто асоціація більше нічого
Скажіть, будь ласка, чому мені не відповіли?
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ой як цікаво. Вперше з таким методом зустрічаюсь.
По моїй що скажете?
Це не метод) це просто асоціація))
Для мене ви гарнесенька світленька дівчинка, ви себе такою почуваєте
Весела, дуже активна і така.. зранку встали ввечері можемо бути на Канар..дав би хто гроші
Пліткарка• 11 декабря 2024
Ответ дляОлечка79
И мне скажите )
Просто интересно
Ничо не знаю, но колечко симпатичное, необычное)
Русланка з гілки• 11 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Будь ласка можна,дуже треба
Треба шо? Вам треба, чтобы какая-то непонятная тётя сказала, какого цвета у вас волосы и какое телосложение? Она больше ничего не говорит. Причём говорит неправильно.
У вас нет зеркала?
Стрибну в гречку• 11 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
А мне можно посмотреть?)
Одежа антисекс , значит мужика или нет или он чисто для мебели .
Единорог_помог• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Це не метод) це просто асоціація))
Ой, як мило. Дякую. Дійсно блондинка (фарбована, а так руса).♥️
Але заробляю сама🤣ніхто щось не дає.
Питання, яке маю, не знаю чи рука покаже, з дітками не виходить з чоловіком.
Але заробляю сама🤣ніхто щось не дає.
Василина Семеніч• 11 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
Ви серйозно?
Тю, тема заряжена теперь на 27 страниц постов А посмотрите у меня
Вы что - не помните эпичные темы Отвечу на один вопрос? Или Посмотрю первым двадцати спросившим бесплатно? Там же женщины часами бесновались, называя свои имена и даты рождения, имена своих мужиков, детей и родителей.
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Ви брешете
Ну авжеж)
Вам там краще видно... по долонці))))
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
Закидали
Чому ви себе не сприймаєте? Ви молоденька, дуже розумна, але ухайдохали емоційно? У вас дизайнерська жилка чи айтішна, ви абсолютно достатня
Поторописька• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Не пропустила, не дуже вас уявляю
Ви важка дуже, енергетично холодна
Тільки емоційне розчарування в житті
Ще раз кажу
Це просто асоціація більше нічого
Ви важка дуже, енергетично холодна
Тільки емоційне розчарування в житті
Ще раз кажу
Це просто асоціація більше нічого
Ви праві, що не дуже уявляєте, треба було не наполягати. Дійсно, все мимо. Я навпаки брюнетка, оптимістична, добра і не матеріалістка, на скільки це можливо. Тобто матеріальне ніколи не було головним. Свого часу, коли зрозуміла, що хочу розлучитись, то те, що залишуся сама з дитиною з маленькою зп і без житла мене налякало лише на мить.
Я дуже інтуітивна, і тоді я відчувала, що зможу і все буде добре. Головне - вірити і не втрачати свій оптимізм. Так і вийшло тоді.
А зараз у мене складний період, я знаходжуся там, де війна. І це важко. Але це мій вибір, поки я корисна тут, то я вирішила бути тут і допомагати, чим можу
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Бляха муха, снова ждать ))) дякую)
Та, по великому рахунку, ми завжди в очікуванні. Бо *кожен фініш, то, по суті старт’(с)
Поторописька• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Я, до речі, теж знайшла монети) 19 гексаграма
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
У книжечки серо-черная обложка)?
Не можу сказати, бо це ще моєї тітки була книжка, а вона мені просто зробила ксерокс. Вже не пам´ятаю. То було ну дуже-дуже давно.
Гигиенишвили• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Закидали
А гляньте будь ласка мене, така собі одинока ,,ягодка,, яка хоче жіночого щастя
Мама Чели• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Закидали
Вигоріла.
Проблеми закатали в асвальт :( І вже чомусь на все ’пофіг’.
Дякую. ❤️
Стрибну в гречку• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ну авжеж)
Вам там краще видно... по долонці))))
Так тут ладони никто и не показал , то может автор и не видит четко )
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляОлечка79
Спасибо )
На другой руке такое ))
По цій руці видно, що з вами живе котик, або маленький песик)
Стрибну в гречку• 11 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Точно близнецы )
Или другой воздушный знак
Аноним ФЕЯ• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Сфотографуйте свою руку, зверху, не ладошку
Розкажіть, будь ласка, і про мене. Що бачите. Дякую. 🤍
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Я писала писала)
Я абсолютно права)
Ви зла.. бо розчарована
Розчаровуються лише емпатичні і добрі люди
Ви знаходитесь там де ви є..бо ви стержень того що є... ДО і Після) я вам написала...
Ви зла..бо зла.. не можна бути доброю в умовах війни, то не правда.. через вашу злість ви робите добро
Перший пост написала жорсткіше
Але я бачу, що я права на 100%
Лише зовні вас не бачу, зовсім
Я абсолютно права)
Ви зла.. бо розчарована
Перший пост написала жорсткіше
Але я бачу, що я права на 100%
Лише зовні вас не бачу, зовсім