КошкинДом• 11 декабря 2024

Девочки мои пошла проверяться

И букет везде, к психиатру попаду аж с понедельника ((
Сижу и плачу, там не хорошо и там не хорошо
Ещё и в больнице лежу 😭😭😭
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
В мене складний час,не знаю куди далі двигаться.Буду дуже вдячна,за любі підказки
Тут чиста психологія, відпустити і чекати
Пліткарка• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
’Ситуация крітічєская, скушай, дєточка, яйцо дієтіческоє..(с)
Дівчата, ви шо?! Блін, ну не можна ж так((
Ни че го я не хо чу...(с)
Ms. Любмая жена• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Я уже багато років таке роблю.Але нічого
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Як цікаво)
А можете і мені подивитись, останні роки дуже все складно, вже не знаю, що далі робити(
Зворотній зв´язок обіцяю
А хочете? В мене є дуже древня китайська книга і по ній перевіримо ваше питання? На фото інструкція, що треба зробити.
Поторописька• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Знаю таке, але даано не робила
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Худенька, маленька блондинка з каре, багато нервуєте, через роботу багато, чоловік аб´юзер, хочете змінити своє життя на 180% , постійно шукаєте собі заняття, вчитесь багато але все не те
Насправді вам ніхто не потрібен
Вам би гроші і ви б десь за океаном пили б щось горюче...сухе біле і що б вас не чіпали
))) діти вже ..дитина підліток чи старше
Така як ви)))
Гроші і океан - то про мене. Да, і ніхто не потрібен. Точно я. Ванда, Ви вже втомилися. Астанавітєсь)
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
😳😳😳 все в точку, взагалі все. Тільки дітей двоє, підлітки. Неочікувано, дякую. Ви не побачили мою ситуацію зі здоров´ям? Скільки мені ще так((
Ото я написала діти... Але 1 дитина можливо ближча
Довго, до старості..до стареньких рук
Ви знаєте, навіть не знаю чи потрібно вам щось змінювати
Ні
Ви достатньо мудра жінка, багато знаєте і розумієте
Печіть хліб
Він вам допоможе, тісто і все що вирішувати руками
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Будь ласка можна,дуже треба
То, шо вам треба- тут не має.
Я лише щиро обіймаю вас на відстані. Все ж добре у вас, повірте!
Майструю крила• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Але ж зовнішність моя співпала, і нерви, чоловік, підлітки, навчання. Єдине, я дуже хвора. Мене це цікавило, чи довго я ще протримаюсь. Чи взагалі варто боротись
Поторописька• 11 декабря 2024
Якщо можна, подивіться і мені. За останні два роки багато втрат.. просто ступор і життя на автопілоті
Сирожено_пирожено• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Брюнетка, невеликого зросту, скоріше худенька, у вас довге волосся, хвостик
Я б вас назвала, смс таке мале івно...але в гарному проявлені
Ви себе любите і знаєте, що варті багато чого і хочу сказати, що будете мати..любите психологічні гойдалки, коли і люблю і ненавиджу і всяку таку двіжуху)
Все не так . Категорично все не так . Хвостик ніколи не ношу , навіть дома . І не брюнетка і саме за все не люблю емоційні гойдалки ) люблю стабільність , спокій і свободу
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
То була не вам відповідь
Так я не за себе, а за ту дівчину, що описували.
Сирожено_пирожено• 11 декабря 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
совпало?
Абсолютно нет , ничего
Сирожено_пирожено• 11 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
По руке не гадаю но маникюрщицу смените
Не могу )
Патріотка з дивану• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Эта древняя китайская книга называется анкета для друзей😂 у меня такая была)
Майструю крила• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Довго, до старості..до стареньких рук
Ні
Печіть хліб
Я працювала 7 років з тістом, прянична майстерня...покинула. Дякую. Я прям не знаю, як дотерпіти в такому стані дожити до тих старих рук..
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Я вам підкажу, поки є вільний час. Малюйте рисочки. Але лише одне питання.
Точная копия плова• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Сфотографуйте свою руку, зверху, не ладошку
Подивіться і мені, будь ласка🌸
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Це добре)
Я себе ніким не нарікаю
Просто для себе )
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Знаю таке, але даано не робила
А Ви зробіть!
Нащо Вам анонімні угадайки?
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
Відновлюйте
Там ваше здоров´я
Забрызжу ядом• 11 декабря 2024
Цікаво що скажете по моїй, будь ласка
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Можливо тепер всіх трохи попустить.
2410diana2410• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
А можете и мою посмотреть?
Бамбарбия! Кергуду.• 11 декабря 2024
Можна меі подивитися? Тільки, якщо щось пагаге очікується, не кажіть, будь ласка
Творю чудеса• 11 декабря 2024
У меня ничего не совпало
Пліткарка• 11 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
У меня ничего не совпало
Бо штаны мои))
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Не зовсім. То вже в анкету переписували ту книгу. Але там дуже вдалі рішення підказуються. Необхідно лише розуміти, про що ти питаєш.
Забрызжу ядом• 11 декабря 2024
Нарешті фото загрузилося. Будь ласка якщо можна мені теж цікаво, гляньте
Творю чудеса• 11 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Бо штаны мои))
Где брали? Я в секонде купила) теплющие