КошкинДом• 11 декабря 2024
Девочки мои пошла проверяться
И букет везде, к психиатру попаду аж с понедельника ((
Сижу и плачу, там не хорошо и там не хорошо
Ещё и в больнице лежу 😭😭😭
КошкинДом
• 11 декабря 2024
Ответ дляФуліганка
Не має здорових , є неодобстежені.
Не переживайте, лікуйтеся.
Схоже на то.
Коли робиш якісь обстеження і знаходять щось
До речі узі нічого не показало
КошкинДом
• 11 декабря 2024
Пишу каліграфічно• 11 декабря 2024
Я здорова була в 20) Після 30 почали лізти всякі болячки зі всіх сторін. Але спілкуюсь з двадцятирічними і розумію що в мене ще досить гарне здоровя, бо в 20 я не знала тих хвороб якими хворіє сьогоднішня молодь.
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
фото
Погано сфоткали...
Ви напружена, маєте тривожний розлад, невроз, світленька, фарбована, волосся до плеч, любите червоне вино, з чоловіками не ок завжди, ви наче для них усе, а вони вас користують і вибирають іншу
У вас по жіночому проблеми , тому що не любите себе зовсім, придираєтесь до себе, незадоволені собою, якщо почнете дбати про себе як про малу дитину то і болячки підуть і з чоловіками налагодиться.
Залізний занавіс• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Погано сфоткали...
Ого:)) А можна я свою руку сфоткаю? :))
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Погано сфоткали...
Тавышо?!)))
Ну, готовьтесь, сейчас начнётся ’а расскажите про меня..’
КошкинДом
• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Погано сфоткали...
Де ви це все бачите
Сирожено_пирожено• 11 декабря 2024
КошкинДом
• 11 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
та если хорошо проверить, у каждого букет найдется
😭😭😭😭
Это вообще случайные находки
На узи ничего не видели .
Это вообще случайные находки
На узи ничего не видели .
АБВГДейка• 11 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Де ви це все бачите
А пальці покажіть ближче. Барабанні пальці?
Мама Чели• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Погано сфоткали...
Ви серйозно?
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Де ви це все бачите
Ще ви маєте всі можливості для успіху у кар´єрі чи мати дуже заможного чоловіка,але через ваше себе несприйняття у вас не дуже по всім моментам
Дивно, але чому не бачу вас матір´ю або у вас хлопчик і ви до нього скоріше холодна ніж квочка
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Тавышо?!)))
Раз в рік мене прориває) частіше вночі) хто буває то й пам´ятає)
Сумка з негодою• 11 декабря 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Ой и не говорите, я в детстве была здоровой как лошадь, а сейчас дети с болячек не вылазят
Мама Чели• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Мені подивитись?
Мама Чели• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Мені подивитись?
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А мне можете так , пожалуйста 🙏
Брюнетка, невеликого зросту, скоріше худенька, у вас довге волосся, хвостик
Я б вас назвала, смс таке мале івно...але в гарному проявлені
Ви себе любите і знаєте, що варті багато чого і хочу сказати, що будете мати..любите психологічні гойдалки, коли і люблю і ненавиджу і всяку таку двіжуху)
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А мне можете так , пожалуйста 🙏
Йой)))
Не занимайтесь ерундой. Взрослая же, а такая наивная.
Борщичок• 11 декабря 2024
Автор, скажіть, тільки чесно, вгадала? Ми ж під анонімом, цікаво самій
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
Мені подивитись?
Ви настільки погано знаєте про себе, що ладні питати в аноніма якого кольору ваше волосся?)))))
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Чого ви така зла) я ж без моментів всяких)