месяцкие• 11 декабря 2024
Посвідчення водія. Іспит
Хто з якої спроби склав? Бо в мене вже буде 5 та 🫣, руки опускаються, як по читаю ФБ, що здають з 10, 13, 15, 19 спроби 🤦🏼♀️
празники не помню• 11 декабря 2024
Теорию сдала с 1 раза. Потренируйтесь дома,вопросы есть в инете
Капуста Маша• 11 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Думаю, запитання не про теорію)
Поміркована думка• 11 декабря 2024
Со второй, автомат. Были девочки, которые приходили на 8 попытку, механика
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Теорію склала з 2 спроби… питання про практичний 🫣
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляПоміркована думка
Зустрічала жінок, що приходять на автомат 5, 7 раз…
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Автор, а что не получается?
Банальні помилки(, то на розділову лінію наїхала, то поворотнік не продублювала коли вимкнувся…. Або коли нервую що позаду підривають на перехресті, то глохну і все(((. Один раз майже проїхала до кінця маршрут, але було втручання(((
побольшомусекретику• 11 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Господи, да это разве ошибки (. Купите тот экзамен и не мучайтесь.
празники не помню• 11 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Ну вы же ходите на вождение? Если чувствуете,что ещё не ок, то берите доп часы.
Поміркована думка• 11 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Верю, сама не верила, что со второго раза сдам
Love_Love_Love_• 11 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Автор, я здала з 1, менше дивіться фейсбуківську статистику.
В нас в Україні одні з най дурнуватіших іспитів, не розумію для чого це все ьак ускладнювати.
празники не помню• 11 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Вопрос не в автомате или механике,а в том сможете ли вы применять теорию на практике ну и выполнять маневры.
празники не помню• 11 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну почему усложнять? Что вам сказали сделать на экзамене не такое,что не пригодилось в реальной жизни?
Love_Love_Love_• 11 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
У вас скільки є прав?
В мене 4.
Я маю з чим порівняти здачу практики
В мене 4.
Я маю з чим порівняти здачу практики
Я в дамках• 11 декабря 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
😡😡😡😡😡😡
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Я принципово хочу сама скласти та й не так просто дати того хабаря….
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Я вже відкатала 30 год. На іспиті інспектора кажуть, що все через неуважність та нерви, а так воджу гарно…
Леді_в_пледі• 11 декабря 2024
Здала в цьому році з 6 спроби. Причіплялись до всякої фігні, але я достатньо вперта щоб здати сама і не давати хабаря
У бігуса вийшов випуск про сервісні центри, можете подивитись
Так, раніше було легше здати. Зараз... Жестяк
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляЛеді_в_пледі
Бачила….
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Ну для цього треба отримати посвідчення, а потім сідати і їхати… боюсь не боюсь а треба, бо сама цього захотіла))).
празники не помню• 11 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Вы можете брать сколько угодно учебных часов до экзамена
месяцкие
• 11 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Я знаю….
Сама не знаю• 11 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Тоді здавайте. Я така принципова було до того часу, як талон почала ловити. Пару раз з´їздила по бездоріжжю в райцентр і принциповість пройшла.