Щира українка• 11 декабря 2024
Куртка хлопцю підлітку
Мами хлопців 12-13 років, порадьте теплу куртку або пальто, на холодну зиму. Може хто вже має некст пальто, як воно вам? Тепле, зручне? Всім дякую.
Сонячний день• 11 декабря 2024
В такому віці вони самі знають що хочуть. Їхати з ним і обирати. Або давати вибір на інсайтах
Місячне Сяйво• 11 декабря 2024
Некст носить вже кілька років підряд саме їхні подовжені куртки. В школу ідеально
Дайте подуться• 11 декабря 2024
Беру сину Zara ,
завезли багато різних моделей в чоловічому відділі s чи xs
ДинамоКит• 11 декабря 2024
Теж шукала, купила в резервед доволі теплу і гарну куртку. Тепер ще чекаю знижку, піду і собі таку саму візьму
Пилосмок працює• 11 декабря 2024
14 лет, купила очередную куртку Некст.
Я других у него и не помню… И старший эту Марку носил.
Что у нас считается холодной зимой я не знаю, киевская зима отлично сочетается с этими куртками.