Чумачечая Весна• 11 декабря 2024
Я не тролю і не прикалуюсь...Хто вилікував газоутворення?
Яке лікування? Чи інші методи? У гастроентерола були, лікування було - усунення симптомів. Після закінчення прийому препаратів знову те саме.
Не обижаюсь• 11 декабря 2024
Это брожение в кишечнике. На ферментном и бактериальном уровне. Проблемы с метаболизмом. Была когда-то реклама: Еспумизан.
Насколько действен - не знаю. А что за проблема? Ну урчит в животе - пусть. А если вы не можете удержатся от выхода - это физиология.
Бутерброд з ікрою• 11 декабря 2024
А який діагноз? Як харчуєтесь? Питання дуже об´ємне з купою причин.
Може ви харчуєтесь тостами і запиваєте чаєм, і то вся ваша їжа на день. Чи може ви сироїд, то тоді газоутворення не уникнути ніяк.
Меряю от 0• 11 декабря 2024
Люблю квашену капусту, але, на жаль, стимулює газоутворення. Кукурудза теж. Якщо виключити певні продукти, проблем не буде.
Подмигашка• 11 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Вы похоже настоящий специалист
Не обижаюсь• 11 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Вы похоже настоящий специалист
4 года учёбы в мед.
Подмигашка• 11 декабря 2024
У меня синдром раздраженного кишечника,тоже вздутие и боли.Оно толком не лечится.Врач посоветовал Энтероспазмин, это сейчас самое лучшее. И вам правильно здесь советовали сдать анализ на непереносимость лактозы
Подмигашка• 11 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
4 года учёбы в мед.
Хорошо что врачом не стали,этим спасли много жизней
Котя_люлю• 11 декабря 2024
Метеоспазмил, еспумизан уникати продуктів що у вас провокує газоутворення. Під час їжі приймати панкреатин або креон .
Чумачечая Весна
• 11 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
по яких аналізах ставлять діагноз подразненого кишківника? зараз багато про це говорять? як він діагностується?
Котя_люлю• 11 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Ви з таким не стикалися, коли ходиш немов надута кулька а газ не виходить, або гази рухаються і викликає біль наче тебе ножем штиркають. Гази буває не виходять... І це може бути декілька годин
МастерЮля• 11 декабря 2024
Вам потрібно знайти продукти які це виклиеають.
У мене наприклад вся консервація на уксусі таке виеликала.
Знаю що у декого молочка.
Почніть харчування по типу вводу дитячого прикорму.
Спочатку декілька днів одна гречка.
Потім новий продукт і так далі.
Знаю що у декого молочка.
Спочатку декілька днів одна гречка.
Потім новий продукт і так далі.
МастерЮля• 11 декабря 2024
І ще було б добре здати аналізи на непереносимість глютену і лактози.
Гага Газу• 12 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
А оно не опасно если всю жизнь бродит?
Не обижаюсь• 12 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
А оно не опасно если всю жизнь бродит?
У меня тоже, по ночам бурлит - положение тела.
Не обижаюсь• 12 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
А оно не опасно если всю жизнь бродит?
Ферментация. Своё мнение написала выше. Дисбаланс. Не буду описывать всю анатомию кишечника.