А_я_ЛОЖУ!• 11 декабря 2024
Я плачу… Кожен вечір я дивлюсь американські новорічні фільми..
Я плачу тому що я не в америці
Чомусь по фільмам це така чудесна країна
Я не знаю як воно насправді
Але там так все спокійно.. без нервів.. всі ввічливі, традиції різні
Хто був в америці
Розкажіть плз як там
Я не знаю як воно насправді
Хто був в америці
Розкажіть плз як там
Банка з медом• 11 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
А что это значит?
Что скоро ’Один дома’ начнут крутить и это неизбежно случится (по аналогии ’Аннушка уже разлила масло’).
Така бойова Я• 11 декабря 2024
Ответ дляЛижТолько
Сердечко она себе поставила, молодец
А як ви знаєте, що вона сама собі поставила? Де це можна подивитися?
ПодругаМужа• 11 декабря 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Була востаннє в Україні в 18-му році, все літо.
Це щось в голові, бо вона на повному серйозі розказувала, що між нашою річкою на дачі і океанським узбережжям в Флориді нема ніякої різниці)) А різниця є, і велика, я особисто бачила.
То кожному своє) нічого немає поганого в тому, що їй рідна Україна. Будуть добре жити в Україні, якщо статки сша. Там наче треба раз на пів року їздити в США, щоб пенсію нараховували
ПодругаМужа• 11 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
О, и я смотрю Вечера на хуторе и старый фильм, традиционно на Рождество 7 января и мюзикл обязательно на новогодние праздники. Да, тепло, уютно и хорошо) а ребенок 9 лет не представляет новогодние праздники без «Один дома»
У нас один дома на новый год, как и крепкий орешек, и я слишком стар для этого дерьма, if you now what I mean)) а вот на Рождество, эт да, вий и диканька старая и мюзикл. Ещё не перестроились на новое Рождество. Пока не получается.
Кудряшка Сью• 12 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Список фильмов был?
А то лень читать :))
Нет:))
ЛижТолько• 12 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
Нигде). Это предположение. Тогда тему читало только 3 человека (это отражалось). Первый два поставили фейспалм и тут же появилось сердечко. Предполагаю, что автор так себя поддержала)
Братья Капли• 12 декабря 2024
Автор, прочитайте про цього хлопчика - актора десь не в сухій фактами вікипедії. З нього створили образ всім відомого Пітера Пена, його він грав і озвучував у мультфільмі.
То плакати вже будете з іншого приводу.
Bobby Driskoll. І це ще наївні 50ті.
Доречі, фактично приклався до трагедії відомий мільярдер Говард Хьюз ( може бачили фільм Авіатор з Ді Капріо). На 1му фото з Уолтом Діснеєм.
То плакати вже будете з іншого приводу.
Bobby Driskoll. І це ще наївні 50ті.
Марфа Українівна• 12 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Знайома після серіалів дитячих типу Беверлі хвощ мріяла про Америку. Зараз сидить там з малою дочкою та плаче кожен день,і в неї там все не ладиться взагалі. Від А до Я.
Я туди ніколи не хотіла.
якби дійсно плакала щодня, то давно би виїхала деінде)
Безсовісна кума• 12 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Не може певно. Сестра її казала що плаче та схудла сильно на стресі та нервах там
І мені по телефону жалілася.
Любимка-анонимка• 12 декабря 2024
При наявності бажання працювати, там купа можливостей, за які у Европі ще треба позмагатися) Це якщо ну дуже узагальнювати. Є штати, де відносний рай, є такі, де життя дуже важке. Ну і кількість грошей, як і скрізь, дуже впливає на настрій і можливості.