А_я_ЛОЖУ!• 11 декабря 2024
Я плачу… Кожен вечір я дивлюсь американські новорічні фільми..
Я плачу тому що я не в америці
Чомусь по фільмам це така чудесна країна
Я не знаю як воно насправді
Але там так все спокійно.. без нервів.. всі ввічливі, традиції різні
Хто був в америці
Розкажіть плз як там
Я не знаю як воно насправді
Хто був в америці
Розкажіть плз як там
ніколи такого не було• 11 декабря 2024
Подивіться краще The Last of Us
може вас трохи попустить...
Снідаю авокадо• 11 декабря 2024
Автор, троллите)?
Смотрю пекарей на тлс, каждый седьмой американец выбирает между едой и электричеством.
П.С. Ну и жила там пару лет. Фильмы всегда не про реальную жизнь.
успокойте_Меня• 11 декабря 2024
Ответ дляСмячиком
Супер
Но это просто картинка
А с деньгами хорошо в любой стране
Но это просто картинка
А с деньгами хорошо в любой стране
Це не картинка, це стиль життя.
При всьому своєму прагматизмі і приземленості подавляюча більшість американців - просто великі діти.
ЯблокоРаздора• 11 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Знайома після серіалів дитячих типу Беверлі хвощ мріяла про Америку. Зараз сидить там з малою дочкою та плаче кожен день,і в неї там все не ладиться взагалі. Від А до Я.
Я туди ніколи не хотіла.
А чего домой не едет?
Стріляний птах• 11 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Я туди ніколи не хотіла.
Беверлі хвощ)))
ПодругаМужа• 11 декабря 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
По різному там.
Одна моя близька людина живе в США вже 30 років, має там все, про що можна мріяти, і ненавидить своє життя, мріє на пенсії повернутись в Україну, купити хатку в селі і вирощувати помідори.
Друга близька людина 2 роки в США з 0, працює на перспективній, але не дуже високооплачуваній роботі, і каже, що відчуває, наче народилася в США, повністю приймає культуру, традиції, людей, їй подобається робота, правила, менталітет американців.
Так що немає однозначної відповіді, як там в США, бо люди різні і обставини різні.
Та перша близька людина була в Україні, наприклад, з року 17? Чого питаю, бо моя подруга також так думала, й чоловіка на це спонукала, але приїхали, в вона така ні, будемо жити в себе. Але то була дуже цікава історія, вони вели себе дуже нахабно в Україні. Типу в нас же можна так. Хоча, так якщо подумати, їх саме злі люди переконали, лікарі наші також.
Смячиком• 11 декабря 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Це не картинка, це стиль життя.
Имеется в виду, что это просто картинка - не везде в США это есть и не все могут жить в нормальных условиях там
Снідаю авокадо• 11 декабря 2024
Ответ дляСтріляний птах
Беверлі хвощ)))
Плющ)) Лига плюща почти)
Бандитка Сью• 11 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Вы нашли в этом отдушину. Американские фильмы смотрите просто потому что вас это успокаивает. Для меня это вечора на хуторі мюзикл. Вроде если просто посмотреть, то фигня, а для меня это воспоминания, когда было уютно, тепло, хорошо, и было место для волшебства новогоднего. Если вам это согревает душу, смотрите. Кстати, по юфою можете попробовать поехать в Америку, но там не будет легко.
О, и я смотрю Вечера на хуторе и старый фильм, традиционно на Рождество 7 января и мюзикл обязательно на новогодние праздники. Да, тепло, уютно и хорошо) а ребенок 9 лет не представляет новогодние праздники без «Один дома»
успокойте_Меня• 11 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Була востаннє в Україні в 18-му році, все літо.
Це щось в голові, бо вона на повному серйозі розказувала, що між нашою річкою на дачі і океанським узбережжям в Флориді нема ніякої різниці)) А різниця є, і велика, я особисто бачила.
18 мнеУЖЕ• 11 декабря 2024
Скажу вам по секрету, что и в Америке есть пропаганда, как раз через фильмы, рассказы о демократии и свободах и т.д. Всё мыльный пузырь и красивая картинка, не более.
успокойте_Меня• 11 декабря 2024
Ответ дляСмячиком
А, ну це да.
Бандитка Сью• 11 декабря 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Поберегите слезы, там наших снова поменяли. Скоро новости будут
Не поняла) объяснительную бригаду плиз
Бандитка Сью• 11 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Автор, троллите)?
У нас тоже в фильмах все красиво
ОхиИВздохи• 11 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
Не поняла) объяснительную бригаду плиз
Обмен наших на русню
Что может быть непонятного?
Позитивна• 11 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я не хочу отвечать как в США. Приезжайте, попробуйте. Если вы привыкли пахать, как папа Карло, то велком. На голову вам ничего не упадёт, но если пахать, то базовые потребности закроете на изи.
Изи пизи лемон сквизи
Снегурочко• 11 декабря 2024
У мужа почти вся родня в Штатах, половина с гражданством, пашут как кони, детей почти не видят, не дай боже потерять доход, все в кредит. При этом они живут хорошо, тут без вопросов, но я всю жизнь расслаблена в Украине, мне такой ритм вообще не подходит. Поэтому Штаты, это последнее место куда я захочу переехать.
КараПузовна• 11 декабря 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
По різному там.
Повірте, ті хто 30 років вже в Америці і все плачуться-сюди не повернуться ніколи)
Звичайно, що може складно багато працювати, інколи сумують за домом і рідними, та вертатись і доживати в нас на пенсію в 2 тис грн, нууу таке собі.
А так, в мене теж є знайомі, які плачуться як складно в Європі. Але приїзжавши сюди, біжать назад і в шоці, як ми тут виживаємо.Ціни, відключення світла, люди ще більше злі і неадекватні.
Аноним_1858• 11 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
У нас тоже в фильмах все красиво
У нас даже в фильмах не красиво
Смячиком• 11 декабря 2024
Ответ дляАноним_1858
У нас даже в фильмах не красиво
А как у нас?
Реалистично?
Аноним_1858• 11 декабря 2024
Ответ дляСмячиком
А как у нас?
Реалистично?
Посмотрите фильмы Байрак 😂
Вельми шановна• 11 декабря 2024
Той Америки, которая в фильмах, уже нет. Но она была, и какие-то базовые исключительно их ценности остались, но в основном в провинции. Мне поэтому нравятся их фильмы 80-х - вот там Америка ещё классная. В той я бы хотела побывать (но не жить). Подруга живёт в США уже больше 20 лет, живёт неплохо и в хорошем месте. По её рассказам Америка уже давно не та, что была в начале 2000х, и совсем не та, что была в 80-е. Так что... У местных там, наверное, тоже ностальгия.
Стріляний птах• 11 декабря 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ну нормальна країна.
Всі стібались з президентів і ніхто їх в тюрму не кинув.
Я тертий жук• 11 декабря 2024
Ответ дляСтріляний птах
Трапляються якісь наші біженці, то якесь убожиче.
Вчора батькам оформлює допомогу від держави, а сьогодні купує картьє
Мені здається я знаю про кого Ви говорите, Марина блогер?
А_я_ЛОЖУ!
• 11 декабря 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Нє
Стріляний птах• 11 декабря 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Я не дивилась як її звати. Вона мені трапилась декілька раз.
А_я_ЛОЖУ!
• 11 декабря 2024
Ответ дляСтріляний птах
То брюнетка з волоссям до дупи
Аристократка-тунеядка• 11 декабря 2024
А я радію, що не в США, бо надивилася трукраймів, в нас легко розлучитися і не потрібно вбивати одне одного, найманіячніша країна, але різдвяні фільми теж дивлюся, так там сценарій один: одинока дівчина і нежонатий красунчик, часто з дитиною, казочка
Мама Никитки-2• 11 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
Декорации, тыквы и осень это самое лучшее что есть в США. Хорошо тем у кого высокие доходы.
Кака фігня і біля простих будинків є. Це копійки коштує. А якщо після 20 грудня закупи робити, то ще й 50% знижка мінімум.