Мандолина Бу• 11 декабря 2024

Хто пив воду Нафтусю?

Підкажіть як переносили запах і смак води. Не нудило від неї. Завтра планую почати курс лікування.
УраганнаЯ• 11 декабря 2024
Це що?
Ананомчикус• 11 декабря 2024
Срачка ещё может добавиться. У меня мама раз в год ездит пить эту нафтусю в трускавец)
автор Мандолина Бу • 11 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
Тобто нудота і діарея
Ананомчикус• 11 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
Тобто нудота і діарея
Ну да, полное очищение))
Лупаю цю скелю• 11 декабря 2024
Мені нормально, дитина теж пʼє . Трускавець відвідую на протязі 9 років.
Ніяких проблем не було, воду приймаємо, як назначає лікар, а не так як хочеться вам. Тому і срачка.
автор Мандолина Бу • 11 декабря 2024
Я просто взагалі не переношу запаху бензину, фарби і сьогодні як почула запах цієї води, то тепер думаю як її пить...
Усатая полосатая• 11 декабря 2024
Я не смогла, это невозможно вытерпеть 🤮
Мишка-шалунишка• 11 декабря 2024
Пыталась пить,больше двух раз не смогла.Как будто бензин в воду добавили.
автор Мандолина Бу • 11 декабря 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
А після пиття присмак зберігається теж?
Заліковий троль• 11 декабря 2024
нормально, можна призвичаїться. мені поляна квасова значно гірше заходила
Мишка-шалунишка• 11 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
А після пиття присмак зберігається теж?
Отрыжка точно бензином.
Лупаю цю скелю• 11 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
А після пиття присмак зберігається теж?
Нічого не зберігається, зазвичай після пиття Ви ідете або на сніданок, або на обід, або на вечерю. Її вживають за годину до їжі.
Заліковий троль• 11 декабря 2024
до речі з алкоголем вона не дуже добре поєднується)
Усатая полосатая• 11 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
То есть вискарь не запьешь?)
Заліковий троль• 11 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
її вживають так, як лікар назначить, там можуть бути доволі різні схеми. Комусь назначають до їжі і після неї, комусь тільки до, комусь після. Можуть назначати в поєднані з іншими видами води
Лупаю цю скелю• 11 декабря 2024
Це вода яку приймають за призначенням лікаря, а не так як заманеться.
Якщо вживати без рецепту то і виникають побічні реакції.
Заліковий троль• 11 декабря 2024
Ответ дляУсатая полосатая
То есть вискарь не запьешь?)
було таке, що друзі запросили ввечері посидіти в ресторані, от після однієї чарки ригала так, наче бутилку в одне лице випила)
Лупаю цю скелю• 11 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Я навела, як приклад.
Лупаю цю скелю• 11 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Ну то вона не поєднується з алкоголем 🤣 Ви приїхали лікуватися, а не запивати воду алкоголем)
Заліковий троль• 11 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
то зрозуміло, але реакція організму була неочікувана) більше не експериментувала. Ще по приколу було, як купили на базарі слив. От вони теж з Нафтусею не зайшли))
ГЛЮкоза• 11 декабря 2024
Вы противопоказания на бутылке прочитали?
Лупаю цю скелю• 11 декабря 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Яка бутылка?)))
автор Мандолина Бу • 11 декабря 2024
Ні, не читала, у мене просто дуже чутливий шлунок
автор Мандолина Бу • 11 декабря 2024
Вода з бювету
Гигиенишвили• 11 декабря 2024
В ціх місцях вважають, що нафтуся якісніша в Східниці, ніж в Трускавці.
І так, пити треба, як призначає лікар, і щоб вона не стояла у вас в номері , бо більше від того завонюється. Одразу пити , теплу чи холодну.
Лупаю цю скелю• 11 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
Сходіть краще в Медпалац до лікаря. Він вам порадить, як краще приймати на підставі ваших симптомів.
Лупаю цю скелю• 11 декабря 2024
Ответ дляГигиенишвили
Так її лікувальні властивості зникають на повітрі, тому її і радять вживати одразу у бюветі.
Мишка-шалунишка• 11 декабря 2024
Тёплая вообще ужас
Триндю-бриндю• 12 декабря 2024
Перший день був шок від смаку та запаху. На другий день вже легше, а на третій взагалі легко пила.
vitamin-bd22• 12 декабря 2024
в східниці пила , на смак як розчин бензину )) нормально загалом