ИМХОля• 12 декабря 2024
Онемели губы,что это может быть?возникло минут 10 назад
Дикая Роза• 12 декабря 2024
Ответ дляШпондєр
Я себе так накрутила, що тепер страждаю від панічних атак і безсоння. В мене ліва частина тіла німіла. Бережіть себе, відволічіться чимось. А завтра післязавтра до лікаря якщо не пройде.
Ого, а що невролог з цього приводу каже? Проходили якесь КТ/екг і т.д.?
Дикая Роза• 12 декабря 2024
Ответ дляИМХОля
Я не могу не накручиваться
ТОді випийте заспокійливе, ви молода жінка у якої все ок з гормонами/місячними, то у вас організм захищений. Вам же написали признаки інсульту, якщо ви нормально посміхаєтесь і можете зробити все, що вище писали, ніякого інсульту немає. Запишіться до сімейного, щоб не накручувати себе. У мене якось почало боліти зі сторони серця, виявилося, що то невралгія, а я теж вже нашорошилася.
Дикая Роза• 12 декабря 2024
Ответ дляИМХОля
Меня трусит уже от страха и реву сижу
Ви вирішили себе загнати в стрес, отримати тиск і т.д., вам нічим зайнятися, підіть знайдіть собі заняття.