Залізна тьотя• 12 декабря 2024
как вы дозвонились оператору Киевстар?
подскажите пжл,не могу дозвониться
Котики-муркотики• 12 декабря 2024
Только ждать и надеяться, что они ответят. Если не получилось - повторить заново.
ЛижТолько• 12 декабря 2024
Заняло ровно 3 минуты прослушать рекламу,оправдания и т.д.
И появилось-за´язатись з оператором,натисніть 9
КондуктЕр тролейбуса• 12 декабря 2024
Тільки що дзвонила, слухала що кажуть і натискала потрібні цифри. Але не має про що з ними говорити. Потрібен тариф для тата пенсіонера без інтернету, найдешевший 125 грн передоплата та 140 грн контракт
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
У мене у тата -пенсіонера,тариф з 175 грв піднімається до 250,караул якийсь…він не користується інтернетом взагалі,і варіантів окрім 250 грв на місяць немає..
Просто треш, ну як так…
Не запропонували нормальне рішення?
Просто треш, ну як так…
Не запропонували нормальне рішення?
Обнемашечка• 12 декабря 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
мене б і такий за 125 для бабусі влаштував, бо прийшло повідомлення про 250 грн, Вам сказали, що можна його замовити? А то читала, що ні
КондуктЕр тролейбуса• 12 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
Напевно ні, це індивідуальна пропозиція. В тата було 75 грн і перевели на 125 грн. А зробити можна контракт як пенсіонеру за 140 грн, так сказали на гарячій лінії, це найдешевше