ОйЙой• 12 декабря 2024

Який мобільний оператор зараз нормальний?

Користуюсь Київстаром, поки тільки скарги. Можливо на інших краще.
Вишня на торті• 12 декабря 2024
Водафон. Более 20 лет с ним🤗
Дідова баба• 12 декабря 2024
лайф - не жалуюсь
Помеха справа• 12 декабря 2024
А які у вас скарги? Бо в мене теж Київстар, наче нормально
svetolino• 12 декабря 2024
Лайф краше ніж Київстар
Без комплексів• 12 декабря 2024
Дивлячись для яких цілей (зв´язків). По Україні чи закордон....
Без комплексів• 12 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
Можливо, дорожнючий від усіх.
svetolino• 12 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
Інтернет ніякий А коли виключають світло зовсім не мае. Перейшла на Лайф і дешевше і Інтернет працею норм при відключеннях, дешевше і Інтернет без лимітний.
...аяприкольная• 12 декабря 2024
В мене три оператори. І по всіх є нюанси.
Наприклад: в моєму домі (якій розташований в центральній частині Києва) Лайф майже не працює. Десь його сигнал глохне.
А в сусідньому будинку не працює Водафон.
Київстар вимикається хвилин через 15 після виведення світла по району (значить, в них обладнення, те що коло мене, без акумулятора).

По оплаті у всіх є цікаві пропозиції.
Заюшка_хозяюшка• 12 декабря 2024
Усі піднімають тарифи давнім абонентам і пропонують недорогі при переході від іншого оператора. Стратегія ціноутворення однакова. Питання в тому, який у Вашій місцевості краще працює. От і все. Десь геть не досить Лайф, десь КС, десь водафон
Заюшка_хозяюшка• 12 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Роумінг у пакеті практично однаковий у кс і водафона, у лайфа для Туреччини краща пропозиція.
Guzelli• 12 декабря 2024
С водафоном 15 лет, отличная связь по всему миру и тарифы
Без комплексів• 12 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так роумінг коштує...
Може кращє, через WatsApp
Заюшка_хозяюшка• 12 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Так роумінг коштує...
Може кращє, через WatsApp
що через вотсап? Люди пакетним роумінгом користуться у подорожах не для дзвінків, більше для інтернету. У КС і Водафону перелік країн, де роумінг як удома однаковий, у Лайфу трохи відрізняється, але є Туреччина.
Не завжди у подорожі достатно вай-фаю
Без комплексів• 12 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Не завжди у подорожі достатно вай-фаю
WiFi є всюди.
Але не вистачає розуму користуватись правильно телефоном...((
Заюшка_хозяюшка• 12 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
WiFi є всюди.
Що правда? Їдете ви такі по автобану і всюди вай-фай. Гуляєте місто як турист, шукаючи вай-фай. А ви кумедна, хоча й хамка
Без комплексів• 12 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ви в додатках PlayMarket дивились?
Заюшка_хозяюшка• 12 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Ви в додатках PlayMarket дивились?
Що наявність вайфаю десь у високогірному турецькому чи албанському селі? Чи на німецькому автобані?
Без комплексів• 12 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Є додаток
WiFi Map
Заюшка_хозяюшка• 12 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Є додаток
WiFi Map
Але вайфай є не всюди, уявіть
Без комплексів• 12 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Але вайфай є не всюди, уявіть
Ну, так...
Думаю, всюди, крім гір.
Заюшка_хозяюшка• 12 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Ну, так...
Думаю, всюди, крім гір.
Алілуя, ви це зрозуміли
маска Ілона• 13 декабря 2024
Вам тут все по-разному ответят. А смотреть нужно конкретно по вашей местности. У меня, например, водафон - полное говно, интернет слабый, на почту захожу - даже палочки пропадают. А Киевстар норм ловит.
Ну и тарифы - всем предлагают разные. Очевидно, что ниже того, что у вас уже есть, вам не предложат, только выше.