ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024

Побочки на антидепрессантах (СИОЗС)

Какие у вас были?
Міс Всесвіт• 12 декабря 2024
Честно, каждый день темы и уже лень писать одно и то же. Посмотрите в поиске, реально миллион тем
Marmu• 12 декабря 2024
На одних не могла спати, через 2 дні був стан як у зомбака, ні спати, ні жити. На одних такий відбувся дикий запор (вибачте), що живіт як барабан був, дуже мєрзке відчуття. Кинула обидва рази.
Пила ще бринтелікс, побочок не було, але стан був, як за склом. Пам´ятаю, поїхали з роботою на море, колега каже - хочеш в Одесу (а то пів години їзди), а я поняття не маю, чи хочу я туди, можу їхати, можу не їхати.
Потім призначили нейролептик - дуже мені зайшов
автор ЖаннаНеАгузарова • 12 декабря 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Кстати это херово, ну типа больше людей на них садятся
Marmu• 12 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
я на це завжди відповідаю, що краще табли, аніж алкоголізм
Вишневий цвіт• 12 декабря 2024
Никаких не было. 2 недели привыкания за побочки не считаю. Разные препараты пила.
Електрохарчування• 12 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Кстати херово, что больше людей пьют ибупрофен когда голова болит
Если есть патология ее нужно лечить, психика - это такой же орган как любой другой. Плюс нация третий год в травме живет - ничего херового в АД нет, они реально спасают качество жизни.
Просто красавица• 12 декабря 2024
Ніяких. Головне правильно підібраний спеціалістом АД.
Коли мені прописав невролог я не змогла пити. Мучилася три дні і кинула. Безсоння вночі та сон цілий робочий день, суїцідальні думки та паранормальна збудженість.
А коли вже пішла до психіатра і він підібрав мені АД, то ніяких побочок. Плюс прописал правильний заход на АД під прикриттям інших препаратів. Заходила 10 днів. Приймаю в січня місяця. Покращання стану відбулося за 3 тижні. Протягом прийому схудла на 13 кг, відновила сон, і усунула багато інших проявів клиничної депресії. Якість життя кардинально змінилася.
БезВзяток• 12 декабря 2024
Ответ дляПросто красавица
На каких антидепрессантах вы похудели?
Просто красавица• 12 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
На каких антидепрессантах вы похудели?
Велаксин
Файна пані• 13 декабря 2024
Ответ дляПросто красавица
Посоветуйте психиатра,пожалуйста
Просто красавица• 13 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
Посоветуйте психиатра,пожалуйста
В якому місті? Ви так цікаво питаєте… якщо Київ то психоневрологічний диспансер на Троєщині. Там ведуть по районах безкоштовний прийом без направлення. Телефонуєте, записуєтеся та відвідуєте. Лікарі закріплені кожен за своїм районом. Мені попалася дуже хороша лікар. Яка веде прийом ще в Добробуті, тільки там коштує 1900, а тут безкоштовно. Правда на живу чергу треба витратити півдня, але це того вартує