БезВзяток• 12 декабря 2024

Если будут выборы....

Вы за кого будете голосовать?
За кого ранее и почему передумали. Спрашиваю потому, что голосовала за Зелю и больше за него голосовать не буду
Результат:
вже голосів: 611
278 (45.5%) Свой вариант
169 (27.66%) Порох
50 (8.18%) Зеля
40 (6.55%) Задужный
33 (5.4%) Арестович
21 (3.44%) Усик
10 (1.64%) Буданов
7 (1.15%) Кличко
3 (0.49%) Притула
ПоЗиТиВнАя• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Януковича?
У них там і своїх таких повно, треба ж їх кудись пристроїти
Міні-бікіні• 12 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Монтян, Пушилин
Кандидаты на виселицу.Номер 1 в списке)
Я супер-пупер• 12 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
косой. наверное)
звучить неоднозначно
begovelik• 12 декабря 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
И Винника тоже нужно в список добавить. Всех дебилов на выборы.
Тогда и Потапа с Вакарчуком и Каменских )
Не люблю натовп• 12 декабря 2024
Но если что - никто из Вашего списка...
Місячне Сяйво• 12 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Тому що Україна єдина в світі країна яка під час війни не завалила економіку і досі всім виплачує пенсії і зарплати бюджетникам. Ми досі на ринковій єкономіці, а не на військовій. У вас гроші в гаманці, а не карточки на продукти. З точки зору економіки це найвищий рівень.
Це все, що ви знаєте з економіки? Поцікавтесь, за рахунок яких коштів то віплачують?
rybka21• 12 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Ти дивилася? Пишуть копіює Чегеварою , з сигарою?
З одного боку же новим взятися, презентація має бути помітною.
З іншого як бачу презентацію, попа чує підвох
з сигарою не бачила
слухала його ще на початку повномасштабки, він говорить правильні розумні речі. шкода, якщо його використають.
Я супер-пупер• 12 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
а почему? его свита в опу экномическую страну затягивает все глубже(((
як чому? Пам’таєте притчу про бабу, що топилась, а все одно показувала пальцями ’стрижене’?
Красавица писяная• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Батько двох ухилянтів у лідерах
Особливо менший кудлатий синок з надписом ’ раша’ ходив. А другий огидний в ато типу був і втік. Хитрозроблені.
НашлаПерепискуМужа• 12 декабря 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А какая разница между Кличко и Усиком?Где можно ознакомиться с предвыборными программами обоих?
Сами придумайте программу.
Красавица писяная• 12 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
звучить неоднозначно
Косой, наче клікуха Дантеса.
ПоЗиТиВнАя• 12 декабря 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Віннік втік в Німеччину, став больний різко. Тобто, проявив себе п*дара*ом, на відміну від Ляшка. Хто б міг подумати
Робот Вертер• 12 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Из ваших вариантов - Порох
Наименьшее зло, так сказать…
Шутите? Я
rybka21• 12 декабря 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
там же, де й Буданова і Притули
Місячне Сяйво• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Батько двох ухилянтів у лідерах
Так у нього стабільні 27%)) Вони ж ним до кінця Безумовне кохання)
СкумбріяП8• 12 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Глупости. Наша страна существует только благодаря донорской помощи. Одним решением они могут нас уронить в пропасть. Это как пациент на искусственной поддержке жизнеобеспечения. Отключили кнопку и всё, до побачення
Красавица писяная• 12 декабря 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так воно таке й було. Про Крим бекав щось. Його спонсори з рашкі.
автор БезВзяток • 12 декабря 2024
Ответ дляГубка Боб
Зато у вас в параше все прекрасно!
сорян, я в Киев..
ось світло включили, бачу вас вже добре)))
ПоЗиТиВнАя• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Батько двох ухилянтів у лідерах
Один з них уже в списку найбагатших українців, папка переписав більшість свого бізнесу. Уявляєте, як іншим дітям образливо?
rybka21• 12 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
сорян, я в Киев..
а можна поцікавитись, чому саме ці пани у вашому списку?
begovelik• 12 декабря 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Це свідчить про зневажливе ставлення до народу, кріпаки, типу, все схавають і забудуть (
Я супер-пупер• 12 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
за рахунок іноземних донорів? Це дійсно найвищий рівень
Инстагра_мерша• 12 декабря 2024
Я за Мураєва
автор БезВзяток • 12 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Пішов прогрів? Може , до речі вискочити якась невідома конячка. Надоїли всі старі кадри, всі мають шлейф гавняності.
Але, нова коняка то технологія. І хто зна що воно нам принесе
Згодна
Хочеться вже нормальну людину нарешті, ми на це заслужили
Наверняка• 12 декабря 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Так наша країна існує за рахунок грошей раши, які за допомогою санкцій через інші країни поступають до нас. Порох цього чомусь не зробив, завалив економіку, бо війна почалась ще в 14 році.
автор БезВзяток • 12 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Штучний інтелект буде президентом, я голосую
rybka21• 12 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Згодна
а хто нормальна з вашого списку
ПоЗиТиВнАя• 12 декабря 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Скоріше, Стокгольмський синдром
автор БезВзяток • 12 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
ахахаха, насмешили! а вы новости читаете? видели сколько нам денег на поддержание штанов дают?
Весняний Марафон• 12 декабря 2024
За бабу Юлю