Пускаю бісики• 12 декабря 2024

Украине хорошо будет с президентом Трампом,сын которого стебётЗеленского?

Как думаете?
Метелики на душі• 12 декабря 2024
Отлично будет.
Весела моль• 12 декабря 2024
Ну хоть кто-то видит реальную картину и не боится высказать (я про сына Трампа).
автор Пускаю бісики • 12 декабря 2024
Я изначально была против Трампа,но кто ж меня послушает.
Шпондєр• 12 декабря 2024
а мне лично нравится
Чу Ча• 12 декабря 2024
Удалено администрацией...
автор Пускаю бісики • 12 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
Удалено администрацией...
То буде після. А зараз потрібна допомога від Америки теж. А здається,чуйка що нажаль ,сильно не розщедриится той актор
автор Пускаю бісики • 12 декабря 2024
Удалено администрацией...
Млинець Мій• 12 декабря 2024
Сын Трампа с уо или какой?
Orisana• 12 декабря 2024
Украине будет хорошо Без Зеленского
Чу Ча• 12 декабря 2024
Ответ дляШпондєр
а мне лично нравится
А можна поцікавитись що саме? .Як трам ногою собі виборює місце людини року. Як на мене тут знущання не з зеленьського ,а з нас усіх. Це наш народ який в тяжкий боротьбі за право свого існування виборов собі це місце,і зеленьский як наш керманич просто його представник. І тут ще навіть ніхто нас всіх з ноги.
Чу Ча• 12 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Сын Трампа с уо или какой?
молодший,саме с уо
Оцененная• 12 декабря 2024
Ну так в его юморе есть правда.
А Украине будет хорошо без зе и его прихвостней
Шпондєр• 12 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
я себя с ним не ассоциирую. и надеюсь скоро эта клоунада закончится...
Лунтик-паунтик• 12 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
Удалено администрацией...
Чу Ча• 12 декабря 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Удалено администрацией...
це ваше право
Обнемашечка• 12 декабря 2024
Ответ дляOrisana
Украине будет хорошо Без Зеленского
А без путина еще лучше
Чу Ча• 12 декабря 2024
Ответ дляШпондєр
Нас з ним асоціює світ .Подобається це нам чи ні,це наші проблеми.
Коржик• 12 декабря 2024
Расскажите суть, что-то я не в теме про сына
Скромняшка• 12 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Голосовали за Камалу?
Ромашкинная• 12 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
нихто тут явно не Трамп😅
Шпондєр• 12 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
плевать на это. я поддерживаю пост Трампа
ПампушОК• 12 декабря 2024
Ответ дляОцененная
Ну так в его юморе есть правда.
Питання в іншому, з ким буде Україні добре???
Млинець Мій• 12 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
молодший,саме с уо
Він дивно поводився. Там Меланша аж напружилася. Розхитувався із сторони в сторону, плескав у долоні, відкидав руки старого Трампа, рухався як з бодуна. Працює хлопчина в корпорації, то найкраще рішення для нього. Діти політиків часто проблемні. Щось Трамп дивно висловлювпвся поо вакцини. Може то наслідок, або гени в нього чи Меланії такі.
begovelik• 12 декабря 2024
Бубочку обвафляют и выгонят. На носу выборы
Оцененная• 12 декабря 2024
Ответ дляПампушОК
Это уже второй раунд, посмотрим что будет после инаугурации Трампа
Чу Ча• 12 декабря 2024
Ответ дляКоржик
Трампа обрали людиною року. Синок його (той що трохи несповна розуму) зробив відіо де трамп ногою вибиває зеленьського з цього місці .Ну і тишиться з цього як і належить дурню. А ми ось все це обговорюємо .... Але як на мене це огидно. І це неповага до нас усіх
Весела моль• 12 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
А причем тут вы? Я себя с зелей никак не ассоциирую, это наш позор и вирок и я отдаю себе в этом отчет. Но он не равно украинцы.
Млинець Мій• 12 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
Може йому готують місце типу дурня жиріновського. Типу юродивий хлопець для підписників щось сказав.
Шпондєр• 12 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
а причем тут Мелания, если это сын Иванны опубликовал?
Бесбардак• 12 декабря 2024
Ответ дляПампушОК
Придумають нову технологію до виборів. І пояснять, чому той спасе- розвине