БезВзяток• 12 декабря 2024

Если будут выборы....

Вы за кого будете голосовать?
За кого ранее и почему передумали. Спрашиваю потому, что голосовала за Зелю и больше за него голосовать не буду
Результат:
вже голосів: 611
278 (45.5%) Свой вариант
169 (27.66%) Порох
50 (8.18%) Зеля
40 (6.55%) Задужный
33 (5.4%) Арестович
21 (3.44%) Усик
10 (1.64%) Буданов
7 (1.15%) Кличко
3 (0.49%) Притула
Инстагра_мерша• 12 декабря 2024
Почитала коменти і питання, чому люди які думають головою про всі можливі наслідки зараз мають йти вмирати за тих хто не думає своєю головою?
begovelik• 12 декабря 2024
Ответ дляВесняний Марафон
За бабу Юлю
Для вас

СкумбріяП8• 12 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Це не халява, це економіка.
Еще раз. Стоит кому-то одному принять решение не давать никаких денег и экономика ваша (наша) схлопнется. Когда мы содержимся за деньги налогоплательщиков других стран-это не экономика, а гуманитарная помощь.
Мир Мир Мир!• 12 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Війна з 14 року. Перші рашенські танки заїхали в країну коли Порох парад в Києві влаштував. Добробати прохали допомоги. Порох знал про танки, але парад був для нього важливіший ніж Іловайськ.
У вас трошки поплутана вервиця подій.
Бесбардак• 12 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
А мені срать на економіку, коли повномасштабна війна в країні. Зате порох вмів домовитись про ширяти між крапельок і АТО вже було майже без загиблих. Тому сумнівні досягнення зелі до дупи.
Ну да - ну да.
Завидую тем, кто не прочувствовал АТО на себе... когда города просто отдали бандитам... люди были вынуждены покинуть свои дома навсегда и никакие Германии не принимали...
Даха-сваха• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Батько двох ухилянтів у лідерах
А мав бути 4-кратний ухилянт?
І чому двох? Один з синів ще ж наче не досяг 25 років
ДолькиКабана• 12 декабря 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
За Луценко я.
Плокулола ?
Я супер-пупер• 12 декабря 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
27% це дуже поганий показник для людини з найбільшою ботофермою
та що там найбільша ботоферма, беріть вище - Скумбрії по 8 дитину зробив, поки її чоловік москалів веселив бреньканням пісюном по роялю
Мусик Пусик• 12 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Не голосовала за Зелю. Сейчас проголосую.
Да, это гораздо прикольные прошлого ’ по приколу’
Молода і нерозважлива• 12 декабря 2024
А где в списке самый главный патриот Украины Кулявлоба?
liss• 12 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Классно про котлы забыть , когда парашенка себе салютики на яхте пускал ((( 🤦‍♀️
Полное 💩
begovelik• 12 декабря 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
За Луценко я.
В нього проблеми з алкоголем, буде морди бити на офіційних вечерях )
Наверняка• 12 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
У вас трошки поплутана вервиця подій.
Виправте мене . іловайськ парад в Киеві.
ПоЗиТиВнАя• 12 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
точно, обтікають, бігають від тцк-бусиків, як щури в клітці, і просять ’ще, ще’
Удалено администрацией...
ДолькиКабана• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Порошенко - будет премьер-министром при президенте Залужном
он всегда при власти
begovelik• 12 декабря 2024
Ответ дляДаха-сваха
А мав бути 4-кратний ухилянт?
Я вище вже написала про двох какашок. Якщо людина хоче бути президентом, то його дорослі сини мають бути в Україні.
Я супер-пупер• 12 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви б спочатку трошки б розібрались, що таке Томос і його значення для церкви і країни, ну а потім би висловлювали своє експерДне мнєніє
так вона про томАс, певно, про паровозик мультяшний. Але скажіть, який яскравий портрет-ікона зехторату, всі ’інтелектуальні здібності’ в одному образі
ЗабежАЛОЧКА• 12 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Порох не зміг домовитись про таку допомогу на підтримку доллара по 8. Гарний той, хто вміє домовлятись. Про економіку зеля подбав.
А що вже долар по 8?!Де?!
Красавица писяная• 12 декабря 2024
Ответ дляДаха-сваха
Артикуляцією
Рот однаково розтягується.
Я супер-пупер• 12 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
У вас трошки поплутана вервиця подій.
як їм в серіальчику подали - так і плетуть донині
Фрау Донна Роза• 12 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
а почему? его свита в опу экномическую страну затягивает все глубже(((
Может у нее муж в ТЦК, причинв любви понятны
Сердючка• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
А где Олежка-Вилы-Ляшко?
Знову хоч плодом:)))
Все, Я за Ляшка.
О, здається він колись навіть робив передвиборчу компанію?
ПоЗиТиВнАя• 12 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
та ну, он людина пише - економічний геній
Я не знаю хто б міг бути названим економічним генієм під час такої війни. У вас є варіанти?
Наверняка• 12 декабря 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А що вже долар по 8?!Де?!
Був, я писала вже коли був.
Мир Мир Мир!• 12 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Ваше бачення? Він мав сам виводити хлопців з Іловайську? Те, що русня підори і вони влаштували іловайськ це всім ясно. А парад має значення для країни, тим більш в реаліях війни.
ПоЗиТиВнАя• 12 декабря 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Зеленский занимается исключительно внешнеполитическими вопросами и больше ничем. Остальное ему не интересно
Так і має бути під час війни, це головний приорітет.
Красавица писяная• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Приїде перед виборами вручить по шоколадці бабусям і воєнним.
Я супер-пупер• 12 декабря 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
Сердючка• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
А где Олежка-Вилы-Ляшко?
*поржом
begovelik• 12 декабря 2024
Ответ дляСердючка
Знову хоч плодом:)))
Все, Я за Ляшка.