Просто звязда• 12 декабря 2024
Чи реально зараз в Польщі заробити на квартиру
В Україні, Київ, область? За скільки років?
Зоркая Зорро• 12 декабря 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Вам правду пишут, вы сейчас туда приедите, а там ’ ой, эта вакансия уже закрыта, давайте на другую ’временно ’. По итогу, ферма в глухом селе, по 14 часов.
Це ще не гірший варіант, бувають ще риби і кури.
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
В неі 6 клієнтів щодня. Рахуйте
Працює вона на умові - 40% від заробленого
Правильно на умові о праці,в умові мінімалка) Не вона ж одна майстер манікюру в Польщі,якби було все легально,салон би закрився
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Когда будет по факту тогда и поговорите, на данный момент ничего нет
Ну почекайте трохи
Не все відразу
Меряю линейкой• 12 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Отож, або морозильна камера чи завод з сортування сміття
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ну почекайте трохи
Не все відразу
Ви чи не розумієте,чому роботодавцям вигідна умова злецення.Ніхто не буде всіх затрудняти на умові о праці.
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
:) закон буде працювати в Польщі
Це ж не Україна
Зоя Жорівна• 12 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Чистими 3500 злотих
Автор, ви за житло скільки віддасте, а за продукти, а ще + проїзд, телефон. Кращу вже кудись в Голандію чи Норвегію ’на рибу’, там хоч в єро.
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
:) закон буде працювати в Польщі
Це ж не Україна
До чого тут Україна.Роботодавцям не вигідна умова о праці,бо податки шалені треба платити,якщо це приймуть,то більшість просто буде нелегально працювати з усіма витікаючими наслідками.Ви хоч послухайте,що самі польські міністри говорять про цей законопроект
Барабан для дорослих• 12 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
В Норвегии нет евро, в Норвегии своя валюта
Зоя Жорівна• 12 декабря 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Це не наскільки прям приципово в даному питанні, хай буде своя аби платили краще, бо в Польщі на складах тільки на ’пропітаніє’ вистачить, на інше прийдеться збирати дуже довго.
Барабан для дорослих• 12 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Чтобы работать в перечисленных вами странах нужно сначала получить вз и только после этого разрешение на работу. Норвегия ограничила приём украинцев, в Нидерландах тоже не так просто с размещением и работой
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Ще раз
Закон буде працювати для всіх. Хочуть вони цього, чи ні.
Зоя Жорівна• 12 декабря 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
На сьогодні це не являється чимось нереальним, ми є не знаємо звідки автор.
Пліткарка• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ще раз
Сейчас находят, как обойти закон и дальше найдут способы. Это же на сколько больше налогов заплатить , оплата отпускных, откуда столько денег вдруг возьмётся?
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ще раз
Ви чи наївна,чи дурна вибачте.Українців просто не будуть брати на роботу,а не всіх попереводять на умову о праці
Барабан для дорослих• 12 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Зависит откуда автор, но если она до сих пор в Украине, то Норвегия её не примет. В Нидерландах тоже не так просто
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Боже, в що ви вперлись?
Ще раз, Польща не Україна
Заспокойтеся вже
Ще раз, Польща не Україна
Заспокойтеся вже
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Звісно будуть.
Барабан для дорослих• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Там непробивное, и явно второе ваше предположение относительно единорога самое верное
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Звісно будуть.
Ага ,аж бігом.Ви явно не розумієте,що утримувати робітника на умові о праці,роботодавцю набагато дорожче,чим на умові злецення.
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Це ви не розумієте, що закон змінюється.
Просто звязда
• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Та дайте посилання на статтю, де ви то читаєте?
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ще раз,це законопроект.Він не вигідний для роботодавців.Як вам хочеться вірити,що всі українці будуть працювати лише на умовах о праці,і всіх переведуть на неї,то вірте собі на здоров´я.
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Ще раз.
Відкриваємо браузер, гуглимо і читаємо
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ще раз.
Відкриваємо браузер, гуглимо і читаємо
Ну то давайте посилання,що ви читаєте
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Ну то давайте посилання,що ви читаєте
:) ви думаєте лише мені доступна ця інформація?
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Думаю,що так)Ви ж доказуєте,що все вже прийнято,я такої інформації не знаходжу
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
:) то це ваші проблеми, не мої
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
:) то це ваші проблеми, не мої
Зрозуміло,надати посилання ви не можете
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Зрозуміло,надати посилання ви не можете
:))
Ви жартуєте?
Воно в вільному доступі для всіх
Вчіться гуглити
Ви жартуєте?
Воно в вільному доступі для всіх
Вчіться гуглити