Просто звязда• 12 декабря 2024
Чи реально зараз в Польщі заробити на квартиру
В Україні, Київ, область? За скільки років?
Пліткарка• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Так.
Зміниться те, що не будуть людей ганяти на роботі більше 8 годин
Так этого пока нет и не факт, что будет. Ну и вопрос, как прожить на эту зарплату, а тем более автор собрать на квартиру хочет
Файно Замало• 12 декабря 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Необмежений там день, а оформлення - на 20 годин/тиждень.
Але так, вона тільки й знаходила працю через посередника.
Ну а що,людина з Донецької області, їхати нема куди, ще й похилого віку.
так і починайте з того, що привіз її посередник, а не ’поляки обдурюють’
МояХатаЗкраю• 12 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Отож. Написать можно все
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Так.
Це ще не прийняли,і не відомо чи приймуть
МояХатаЗкраю• 12 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Поляки платят 3500, ’потому что еда и жилье бесплатное’. Что ещё не ясно написала?!
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Ну так у вас зарплата разом 20000 тисяч,це і для поляків дуже гарна.В більшості таких зарплат немає
:) ц вас якісь дивні уявлення про зарплату в Польщі і про те, скільки тут заробляють
В мене знайома працює в бухгалтерії в Польщі, в неї зарплата більше 10 тис. Мій тренер заробляє ну дуже багато, не питала скільки, але одне тренування її коштує 150 злотих за годину, в неї черга! Майстер манікюру заробляє близько 8 тис чистими теж, нігті коштують 120-150
Ще одна працює в школі вчителем помічником - 3700 + підробляє нянею, це ще + 3500
Зарплати різні
Але в Польщі можна крутитись і нормально заробляти
Зарплати різні
МояХатаЗкраю• 12 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Другая сама приехала и такие же условия. Посредник виноват, которого нет???
Просто звязда
• 12 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
на OLX.pl
Praca.pl
Свого часу всім своїм допомагала там знайти роботу. собі теж
Praca.pl
Там якщо нормальна робота то треба знання польської на високому рівні і резюме і чекати по три місяці бо триетапні співбесіди. А так, той самий клінінг, заводи, склади в три зміни за низьку зарплату
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Факт :)
Читайте новини
Заставляличка• 12 декабря 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А чего все в Польшу едут?
Заработать миллионы
Барабан для дорослих• 12 декабря 2024
Ответ дляЗаставляличка
Заработать миллионы
За год на квартиру
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Зарплати різні
Я в Польщі десять,років в мене більш реальні зарплати .Автор конкретно їде на 3500.Те що ви понаписували,більшість зарплат полулегальна, особливо в майстра манікюру)
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Факт :)
Читайте новини
Ні не факт,ніхто ще нічого не прийняв,ви не тік-ток дивіться,а офіційну інформацію читайте
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Все легально
Кракадэ• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Оплата праці теж зросла
Закони змінилися
Тепер всі будуть працювати на умові о праці
Закони змінилися
Кто все?? Что вы несете) Карты побыта смогут получить лишь те, кто работает на умове о праце)) это не значит, что заключать будут только умову о праце, уж тем более для работы на складе)
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляКракадэ
Несете ви
Зараз всіх будуть переводити на умову о праці.
Кракадэ• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Несете ви
Кого всех?))) вы думаете, так много работодателей, нуждающихся в работниках на фулл тайм? Я работаю преподавателем в языковой школе, на весь офис тут аж ДВОЕ преподавателей на умове о праце (я и учитель-поляк), все остальные - на злеценя. Особенно те, кто младше 26 и имеют статус студента, им вообще умова о праце невыгодна.
Просто звязда
• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Несете ви
Можете дати посилання на статтю?
Барабан для дорослих• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Несете ви
У вас бурные фантазии, для чего вы дезинформируете людей? Вам абсолютно все написали, что вы пишете полный бред и неправду
Пліткарка• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Несете ви
Где об этом сказано в проекте закона?
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Все легально
Звісно) Ще скажіть що в неї умова на 12000 брутто,з усіма податками.
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Несете ви
Це,ви про новорічне диво,говорите
Барабан для дорослих• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Несете ви
И такие наивные как автор ведь вам поверят
Луковая• 12 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Можете дати посилання на статтю?
Її немає автор
Миссис Буркул• 12 декабря 2024
Тю. Тут більша половини порадниць мають дохід на сімʼю більший ніж будь де у Європі.
Ви он блогершу Школу гляньте. 8 тис. Доларів на місяць і то певно пременшено. Блогер зараз сама прибуткова професія. Чим дурніше - тим більше охватів. Світ на виворіт
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
В неі 6 клієнтів щодня. Рахуйте
Працює вона на умові - 40% від заробленого
Ируся-пуся• 12 декабря 2024
Автор, якщо ви будете працювати від агенції і жити на їх житлі, то койкомісце в гуртожитку 500-700зл в міс. Їжа дуже подорожчала, дуже. З роботою як повезе: можете по 8г працювати, якщо будуть давати надгодини, то іноді по 10-12годин, але надгодини є не завжди, якщо товар на складі сезонний чи багато людей набрали, то надгодини для старожилів.
Единорог помог• 12 декабря 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
:) поговоримо за 1-2 місяці
Барабан для дорослих• 12 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
:) поговоримо за 1-2 місяці
Когда будет по факту тогда и поговорите, на данный момент ничего нет