Аноним Советчик• Изменено 12 декабря 2024

Про невоспитанных детей и их мягких родителей

Иногда в садиках,в школах на кружках или в очередях наблюдаю типажи - балованный ребенок и податливый уговаривающий родитель (или бабушка). Например уже вполне взрослый ребенок в общественном месте выражая свое мнение очень кричит, топает,говорит плохие слова, грубит тому же взрослому может дать ему по макушке,а взрослый его уговаривает,виновато оглядывается и пытается успокоить, и как бы говорит ’что ж ты поделаешь,вот проказник’, но при этом не делает попыток как-то ситуацию решить,не ’строжит’. Это происходит от мягкости взрослого или от его уверенности что зато ребенок выражает свое мнение и отстаивает свои права, будет в жизни пробивным?
автор Аноним Советчик • 12 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
В мене троє дітей, віком 3, 10 і 17 років.
Всі мої діти мають не лише обовʼязки, але й права. От саме цього діти в Україні позбавлені.
А ніхто не говорить,що вони не мають прав. Але чи мають вони право ображати інших дітей, ображати маму, орати в черзі, вимагая,щоб люди вже пішли геть,а до нього черга дошла?Я розумію в 3,в 5, а в 10 так? Ви на все дивитесь,і говорите - добре синку, заспокойся, все добре?
Угги в горошек• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Воспитывать же..казалось бы
А що по вашому виховання?
Дитина не має права на емоції? Чи їй повинно бути стидно через якусь Клаву в транспорті?
Угги в горошек• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
В 10 таке будуть робити діти ненормотипові, але ж мама не буде вішати на дитину її діагноз
автор Аноним Советчик • 12 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
А що по вашому виховання?
А доросла людина має право на ємоції?))А якщо я на нього наору?))Я ж теж вільна людина..))Мова не про малеч). Мама має обясняти, виховувати,проводити бесіди а не покірно все це терпіти чи сюсю, заспокіювати. Чи як? Я ж не кажу бити. Виховувати. Ні?
Угги в горошек• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ще раз, якщо дитина кричить в 10 років, то дитина ненормотипова
Вам це слово про щось говорить?
Угги в горошек• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ви скількох виховали ідеальними дітьми, які ніколи не кричали, не плакали, не нервували і завжди керували своїми емоціями?
Може хоч одного?
автор Аноним Советчик • 12 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Може хоч одного?
Мова не про ідеальних дітей ’сферічних коней в вакуумі’ які завжди керують своїми ємоціями.Мова про підтримку такої поведінки. Але ок,якщо я буду бачити стабільно таку поведінку у такіх дітей я буду думати, що це ненормотипова дитина. Так?)
Угги в горошек• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
А ви хочете, что б таких дітей віддубасили при вас, щоб ви були задоволені?
Батьки на то й батьки, щоб показувати дитині, що вони завжди будуть на її боці
Угги в горошек• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Так, краще думайте, що не нормотипова, бо по іншому ви не розумієте
автор Аноним Советчик • 12 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Це виключно судячи з ваших слів).
автор Аноним Советчик • 12 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Ні. Не перекручуйте).Я жодного слова не казала про віддубасити
Угги в горошек• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Це виключно судячи з ваших слів).
Це судячи з вашого розвитку.
Угги в горошек• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
А що вам потрібно?
Батьки не повинні реагувати на таке при людях. А виховною роботою займіться вдома, а не при вас.
автор Аноним Советчик • 12 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Це судячи з вашого розвитку.
Головне що у вас с розвитком все гаразд. Я бачу мудру відповідь дорослої людини.Більше питань у мене до вас нема)
Угги в горошек• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ви ж по іншому не зрозумієте.
Бо якби розуміли, то не було б цієї теми
автор Аноним Советчик • 12 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Ви ж по іншому не зрозумієте.
Це не предметна розмова).Гарного вечера
ФруктЕщеТот• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ну 6-7 и кружки (секции) с родителями до 12-13. Футбол, баскетбол, рисование,и тп
Подходит?
Возможно там только на людях мягкий взрослый, а в реальности прилипала гиперконтролирующая.
Или ребенок с особенностями.
автор Аноним Советчик • 12 декабря 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Или ребенок с особенностями.
Вот это кстати тоже может быть.
Когда ребенок с особенностями - понятно,вопросов нет.
Знаю случаи когда дети плохо себя ведут именно с родителями,им устраивают истерики а с хорошим правильным тренером или педагогом становятся совсем другими.И нет это не значит что тренер на них орет.Находит правильный подход.
Басноплетка• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ні, звісно, вони повинні розуміти, що можуть заважати оточуючим :)
Тому задача батьків - виховувати дітей, а не ростити хамів. До речі, живу в Європі і тут дітей виховують, а в Україні чогось вважають, що цього не треба робити.
Басноплетка• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Все вірно, якщо чиясь дитина ’має право на емоції’, так само маєте і Ви. То або в нас кругом всі хами будуть, або треба дітей виховувати :)
автор Аноним Советчик • 12 декабря 2024
Ответ дляБасноплетка
Згодна! Чомусь відразу такі крайнощі -або одразу бити, або одразу орати або відчепитися та приймати таким який є, підтримувати во всему
Басноплетка• 12 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Орати якраз на дитину не можна, але завжди треба спокійно пояснювати, що вона не одна в цьому світі і поряд ще є люди, такі самі, як і вона.
Це дуже добре працює, до речі, я бачу європейських дітей, що вони завжди привітні, можуть поступитися місцем, щоб хтось пройшов поряд, а від українських такого не дочекаєшся, бо українці чомусь вважають, що вихованням повинні займатися лише педагоги.
Але насамперед обов´язок батьків - виховувати дитину.
автор Аноним Советчик • 12 декабря 2024
Ответ дляБасноплетка
Розумієте,я дуже часто тепер чую,що якщо ти привів норми поведінки своєї дитині, (ти не бив його, не орав, ти просто довго і спокійно це обговорив, дитина подорослішала і згодом зрозуміла якісь правила і зрозуміла чому ми їх дотримуємося, зрозуміла саму ідею,зрозуміла що іноді треба ставити себе на місце іншого,не обоажати зазря) --- ти в неї забрав її права,ти її лишив дитинства ще щось подібне,і він виросте буде забитим затюканим дорослм не буде вміти відстоювати свої права і т д
Басноплетка• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Не знаю, може це травма поколінь така, совкове дитинство чи постсовкове, але тут вчать дітей з малих років поважати оточуючих. Може з часом і до українців прийде розуміння цього :)
автор Аноним Советчик • 13 декабря 2024
Ответ дляБасноплетка
Дуже сподіваюся)).
графиняВишенка• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Подходит?
Да,только Вы определитесь...В 12-13 уже все сами ходят.
автор Аноним Советчик • 13 декабря 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Вот что это за сообщение и как на него реагировать). Я привела пример из жизни. У нас богатая история кружков и секций. Да,кто-то в школу ходит с первого класса сам,кого-то в 14 еще подвозят. Кто-то на соревнования с ребенком до 16 ходит. И что? Вы по теме хотите высказаться?
графиняВишенка• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
И ничего!Откуда вы знаете,что придя домой,с ребенком не проведут воспитательную беседу?Очень сомневаюсь, что спустят все на тормозах.Или Вы хотите,чтоб при вас это делали?Вам это доставляет какую-то особую радость?
Или вы из тех ´у меня дети золотые,остальные говно’?
автор Аноним Советчик • 13 декабря 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Если я наблюдаю детей из года в год значит знаю о чем говорю. Никакой радости мне это не доставляет. А если нет результата,то ясно же что все это спускается на тормоза.
графиняВишенка• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Капец,вы из года в год следите за ними))