ГЛЮкоза• 12 декабря 2024
Вы ели черную икру?
Я нет, никогда. Очень хочу попробовать, но не совсем понимаю, где купить? На сколько она дорогая? Чтобы хорошая, настоящая. Красную очень люблю.
Кукарачка• 12 декабря 2024
В дитинстві їла, памятаю, що не любила, але то було 35 років тому. Їла їкру щуки-ну таке, хоча багатьом подобається. Червона ОК. Зараз дитина просить червону. Але я розумію, що краще риби червоної купити. Ікру тріски їмо смажену.
Распутница• 12 декабря 2024
Ем часто. Можно купить в Сильпо. Я заграницей, тут беру Кавьяр по 260$
Злива інформації• 12 декабря 2024
Езжайте на столичку, там пробовать дают. Не знаю, дают ли черную, красную - точно) но она не оч, мне беременной муж покупал, аж до рыгачки. папа в детстве из Таганрога привозил, тоже не ела тогда
Альфред Шнитке• 12 декабря 2024
В дитинстві було повно чорної,а от червоної не було.Дуже хотілося червоної))
В чорної свій смак цікавий.
В останнє наїлася на Каспії у 88 році.Її там у кожному селі було повно.
В чорної свій смак цікавий.
Медсестричка• 12 декабря 2024
Коли була маленька, це майже 35 років тому. Але пам´ятаю, що не дуже подобалася. Я більше любила і люблю червону.
Всюди влазю• 12 декабря 2024
Да в детстве родители покупали часто , мы сейчас к сожалению ее покупать не можем
Личко Невеличке• 12 декабря 2024
Останній раз 2 роки тому, біля 2000 грн за маленьку баночку , так чисто згадати смак купили, чи ми вже відвикли від неї, в дитинстві я любила більше чорну, а зараз мені червона навіть краще
Свекруховна• 12 декабря 2024
В детстве батя принес литровую банку черной икры - кому-то помог и его отблагодарили. Папа волал, чтобы ели, такой деликатес же, чтоб не пропал... С тех пор я черную икру не ем, наелась на всю жизнь.
Барабасиха• 12 декабря 2024
В детстве ела, она всегда была дома. Но она мне не особо нравилась, красную любила больше. Сейчас бы попробовала, у нее интересный вкус
Альфред Шнитке• 12 декабря 2024
Ответ дляМедсестричка
Так і є.Червона смачніша.Але хочеться і чорну згадати).
Грабля• 12 декабря 2024
Ела, больше люблю красную, но и ее нет у нас нормальной, то что продается икрой назвать сложно..
Стриптизерка• 12 декабря 2024
Я їла, дуже смачно. 100 долларів за 100 шрам ніколи б не віддала, є речі набагато смачніші
На пів ставки• 12 декабря 2024
В детстве да, и часто (она считалась особенно полезной больным и выздоравливающим). Мне 50 если что, мое детство это золотые 70-80-е.
Сокодавка ще та• 12 декабря 2024
Ела, а в детстве особенно много. Для меня она вкуснее красной.
Незнакомлюся• 12 декабря 2024
В детстве жили бедно, но черную икру ели каждый день) У нас в Донецке на базаре было много икры, а еще бабушка работала преподавателем в мединституте и студенты особенно арабы часто дарили икру. Пару лет назад довелось заново попробовать, ну без восторга, в детстве казалась вкуснее. Мне больше красная нравится, у нее вкус более насыщенный.
Мусик Пусик• 12 декабря 2024
В дитинстві їла. Мама десь діставала і змушувала. Я просто її не люблю ... взагалі ніяку ... А зараз це не по карману
Стриптизерка• 12 декабря 2024
Щодо того яка ікра смачніша
Ну це ж різні смаки.
У червоної ікри свій характерний смак, у чорної інший. .
Я взагалі поціновувач морепродуктів.
І як би мені дали вибір тарілочка щучої ікри чи червоної, я б однозначно обрала щучью.
Але між щучою і чорною обрала чорну але перевага не велика
Ну це ж різні смаки.
Я взагалі поціновувач морепродуктів.
Настасья Пицун• 12 декабря 2024
Так. Якось сказала хлопцю, що хотіла би спробувати чорну ікру. Через місяць він запросив додому. Захистив кандидатську і купив нам на святкування чорну ікру та шампанське) тепер в мене найкращий в світі чоловік. Більше, правда, ніколи не купляв))