Котики-муркотики• 12 декабря 2024

Ані Лорак і пісня Хьюстон. Бачили? Чули?

На ютуб не кидаю, щоб русні перегляди не накручувати
В інсті іі гляньте кому цікаво
https://www.instagram.com/reel/DAvouNoMv4l/?igsh=
В рекомендаціях випало
Мені дуже сподобалося. Надзвичайно!
Розумію, що людина гівно. Продажна і безсовістна.
Але талант запернчувати важко..
Талант українки тепер у раші. А хто у нас?
Ким ми можемо пишатися? Хто так може?
Якась несправедливість трохи..
Але це її власний вибір. Сволоч вона..
Карапулька• 12 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Лорачка явно не мій ідол.
Я спитала хто з наших витягне таку пісню?
Кароль? Дорофеєва? Мамаріка?
мое мнение- на украинской эстраде на сегодня лучшая вокалистка из попсовых- Юля Санина , но вы правы, что Лорак- это был бриллиант украинской эстрады и я уверена, что ее выжили и выжили специально, слишком сильный был конкурент для кого-то. Аналогичных по ее вокалу певиц я тоже не знаю, но вот ее репертуар- полное говно для каких-то колхозников, вцелом провинциальность и от нее чувствуется за версту, что ни надень, и как ни накрась.
Мэри Попкинс• 12 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
’маленьку шльондрочку’-фу на вас
Погоджуюся фу так писати про дитину
Цей педофіліще скоїв злочин
Дитина не винна по своїй суті
А далі пристосувалася вона
З викривленим світосприйняттям
Как нефиг делать• 12 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Я вже казала своїм друзям військовим, якби завтра Зе дав приказ йти на другу країну і пішли б вони аж бігом, так і ті.
На яку другу країну. Чого йти?
Запароленое одеяло• 12 декабря 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Погоджуюся фу так писати про дитину
Цей педофіліще скоїв злочин
Дитина не винна по своїй суті
А далі пристосувалася вона
З викривленим світосприйняттям
Отак почитаєш українських жіночок і подумаєш- правильно вона зробила,що поїхала ...
Блискавка• 12 декабря 2024
Лорак в платье хоть пела или в одних труселях выскочила? чтоб внимание привлечь.
Как нефиг делать• 12 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А ми вже все своє відбили, щоб йти на Курськ, тим більш всі військові говорять про тупість цієї операції , але всі виконують наказ. Бо ля військових наказ не обговорюється
На війні всі методи добрі. Якщо своє відбити не можемо, чому не захопити те що погано ,,лежить,, і зробити ворогу погано в іншому місці??
Простецкая• 12 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Але їх тут заборонено назвати бо що?
«Дуже багато»
«Якби цікавилися б то знали б»
А наприклад?
Без обмежень
автор Котики-муркотики • 12 декабря 2024
Ответ дляКарапулька
Якось так і я вважаю.
Талант є, репертуал гівно. І напевно я таки вірю в те, що її вижили з подачі Кароль, яка вирішила що вона буде Діва..
А Саніна крута - так. Дуже крута.
В дуеті з Тіною ще більше видно контраст, яка крута Саніна))
Але щось так мало нових пісень, що я і забула про неі. Старі до дир заслухані.
А треба триматися на плаву.
То й ж Вакарчук, також через те що як людина не подобається, люди хочуть знецінити його талант.
Він крутий! 24 роки на верхівці! Оце рівень
А Могилевська, Білик, Катя Чилі це минуле..
Я їх знаю тому, що мені під 40)
Молодь і не знає певно
Ksusci• 12 декабря 2024
Кароліна, досить вже. Ваші довгі рівні ноги стирчать дуже помітно.
Ksusci• 12 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Лорачка явно не мій ідол.
Кароль? Дорофеєва? Мамаріка?
Дорофеєва може витягнути чоловіка з сім’ї, труси з штанів.
Кароль може витягнути сльозку з очка.
Мамаріка може витягнути будь-кого на танці.
Хто може витягнути цю пісню? Ну може Алєксеєв.
Ответ дляПростецкая
Без обмежень
От цю групу я ніколи не слухала. Бачила плакати в Одесі і не знала хто вони.
Треба погуглити, може класні.
Я не кажу що у нас нема класних, Вони є.
Мені репертуар Петрівної в рази краще ніж Лорак. Реально, її хочеться слухати, а Лорак ні. Бо не мій смак.
Але співати вживу і талант це інше.

Тобто:
1. Талант (вміння володіти голосом)
2. Репертуар власний
3. Особистість

Тут Лорак має лише талант. Все..
в українських багато гарного репертуару, пісні які подобаються, слухаєш їх, але такого вміння володіти голосом як у Лорак я, правда, не знаю.
Хоча я можу помилятися, треба подивитися як співала Могилевська.
Ответ дляKsusci
Кароль може витягнути сльозку з очка.
😂 це ви точно підмітили
До речі пісню мама написала йому моя знайома)
Ksusci• 12 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
😂 це ви точно підмітили
Клас. Дуже люблю його. Взагалі, у нас багато талановитих виконавців.
Зараз на дієті• 12 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
’маленьку шльондрочку’-фу на вас
Кароліна, ти тут?
Запароленое одеяло• 12 декабря 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Кароліна, ти тут?
Тіночка, нарешті зустрілись.
Фісташкова кава• 12 декабря 2024
Не розумію, навіщо тягнути сюди ото гівно? Як можна взагалі ще якісь її там співи слухати, коли та запроданка скака по маскві?
Запароленое одеяло• 12 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Якось так і я вважаю.
А Саніна крута - так. Дуже крута.
А треба триматися на плаву.
Я їх знаю тому, що мені під 40)
Молодь і не знає певно
Мені подобається Кола, Без обмежень, Шмальгаузен.
Ответ дляФісташкова кава
Ну по перше я не слухаю її, і навіть до війни не слухала.
Це не мій стиль
Уітні Хьюстон краще послухати в оригіналі.
Просто я можу відркремити і оцінити талант.
Пам‘ятаю фільм Покидая Неверленд з Джексоном. Половина людей повірили що він педофіл. І почали плюватися що він при тому і бездарщина.
Я не ставлю лорачку поряд. Це приклад
Приклад відркремлювання. Так, можливо хтось не може соухати Джексона після противного кіно (без доказів), можливо це і правда, але бездарщиною від цього він не стане. Не стане і лорачка. Натренувала і виточила голосище ого го. Можна ненавидіти за позицію, можна за інше, можна ніколи не соухати більше, але вона має талант.
Ответ дляЗапароленое одеяло
Салю папа?
Ну таке..
є кілька душевних пісень, але рівень не височенний, під гітару любий заспіває чи в караоке. Не важкі пісні, але з сенсом, глибоці, то ж слухаються.
Молода і нерозважлива• 12 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
А зачем? Вот в принципе для чего? Есть разные стили исполнения, есть потребность именно в подобном варианте? Лорак перепела, чтоб не забывали, нового хита ей никто не подарил, не сочинил
такой хит только Уитни продали. Ей повезло, что можно было такое петь.
Усатая полосатая• 12 декабря 2024
Ані Лорак дійсно дуже сильна вокалістка, але рф вона обрала сама через більші заробітки. Тут вона б такого не мала. Звісно, що іншим вокалісткам це було вигідно, але це був її вибір.
По вокалу - ще можу назвати Злату Огневіч, Віру Кекелію. Але все ж до Вітні Х´юстон або ж Мерайї Керрі нікому не досягти. Серед молодших думаю, є у нас талановиті співаки, але це ще треба роки і роки відточування майстерності.
Зараз на дієті• 12 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тіночка, нарешті зустрілись.
А можна будь кого другого мені приписати. Хронічно тіночку не сприймаю
Донька подруги• 13 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Тому зо я можу відділити одне від іншого. Людину від творчості.
Так, людина гівно. Але виконала гарно
Так зараз русня плюється на Пугачову та Земфіру, що слухати там нема що, бездарні і тд
Ну таке
Автор, да, у нее есть талант, и поет она шикарно.
Майструю крила• 13 декабря 2024
Красиво спела. Мне еще она понравилась на вечере у Крутого с песней Серова «Ты меня любишь». Шикарное исполнение и сама Каролина очень эффектно выглядит
Не боюся осуду• 13 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Да умерла и хер на нее. Кто из наших может спеть Хьюстон?
Огневич, можливо. Хардкіс (не пам´ятаю ім´я, Юля?)
Не боюся осуду• 13 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Вони в неї і не довгі)
Ksusci• 13 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Вони в неї і не довгі)
То сарказм
Не боюся осуду• 13 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Це, до речі, не її пісня. Вона переспівала в соул-версії
Молода і нерозважлива• 13 декабря 2024
Ответ дляПримарочка
Никто не спорит, что Лорак имеет хороший вокал от природы+ выработан годами.

Я помню ее пробные выступления в Октябрськом, тогда она выииграла приз зритеских, хотя подняла всех нас малолеток на уши своим пением)
1 место отдали другой, известной сейчас, которая уступала ей во многом.

Но слушать ее сейчас....лучше Уитни послушаю.
кому?
Усатая полосатая• 13 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Огневич якраз співала I will always love you. Непогано, але трохи потужності і об´єму в голосі в певних моментах бракує.