hrystia• 13 декабря 2024

Salomon

Хочу замовити синові з Modivo кросівки Salomon. Як думаєте, чи можна орієнтуватися на їхню розмірну сітку?
І як зрозуміти по опису, що кросівки зимові?
Заздрість то погано• 13 декабря 2024
Сходіть поміряйте, вони є в магазині стиляга
Блакитна устриця• 13 декабря 2024
В описі пишуть з утепленням чи без.Купляла каримори,то розмірна сітка співпала
автор hrystia • 13 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Немає де поміряти. Маленьке містечко.
автор hrystia • 13 декабря 2024
Ответ дляБлакитна устриця
В тому і справа, що немає в описі інформації. Дивлюся на ті, що gore-tex. Але це і демі можуть бути.
_Alekssandra_• 13 декабря 2024
Ответ дляhrystia
Я покупала себе. У меня деми. Зимние повыше были. Мои деми на 1 крючок, зимние на 2 или 3. Они не большемерят. У меня неполный 38, ботинки 38 не большие, не маленькие.
Если деми взять, дойти до школы и обратно, то будет нормально. Когда-то в мороз стояла на остановке, то замёрзла, конечно
ЖаннаНеАгузарова• 13 декабря 2024
Вони дуже теплі навіть демі. Розміри співпадають в мене 3 пари.
автор hrystia • 13 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дуже дякую за відповідь. Буду замовляти.
автор hrystia • 13 декабря 2024
Ответ для_Alekssandra_
Дякую) В мене підліток. Високі не хоче категорично. Поки беру, які вибрав, а там подивимось.
автор hrystia • 13 декабря 2024
Дякую, дівчата ❤️