Нафаня Маня• 13 декабря 2024
Болючі підшкірні прищі на підборідді
Всим привіт! Тексту буде багато) Дівчат, можливо що порадите, або якогось гарного дерматолога (щоб звернутись онлайн) , або можливо в кого таке було і є якесь рішення.
Вже близько року висипання в одному і тому ж місці, на підборідді. Починає з´являтись підшкірний болючий прищ з однієї сторони, довго зріє, починає сходить, тут на наступний день таке ж на іншій стороні підборіддя, і так по колу, один за одним, то з одної сторони, то з іншої...
В прищах гною нема, не давлю, але залишаються сині плями, які сходять дуже довго.
І вже таке майже рік. Взагалі шкіра чиста, але рідко бувають поодиночні висипання. Підшкірні тільки на підборідді.
Зверталась до дерматолога, призначили ефезел, взагалі стан шкіри покращився (по одиночних немає) , але підборіддя без змін. Дерматолог сказала чекати півроку, вже пройшов рік, змін нема.
Після чистки зубів добре вмиваюсь гелем, рушник міняю кожен день)
Порадьте, до кого звернутись, що випить, чи чим помазати, бо вже немає сил 😭
Хвильоватиша• 13 декабря 2024
Послушаю. Та же проблема. Но я уже не выдерживаю и достаю их - прокалываю и выдавливаю. Так они хоть быстрее проходят. Но эти пятна после них могут очень долго не сходить.
ДаЗдраПерма• 13 декабря 2024
У мене таке ж , особливо зараз, я думала, що це звичайні простудні прищі бо з´являються, коли вітром продує, а останні дні була мокра сира погода.
Але в мене вон проходять швидко, ну правда деякий час плями залишаються після них.
Верочка 100%• 13 декабря 2024
Мне дерматолог сказал делать так - на созревающий прыщ приложить теплое (я грею половину лука в духовке). Это позволит ему созреть , когда вытянется наружу - прикладывать мазь Вишневского или ихтиоловую мазь
Папина дочка• 13 декабря 2024
Вам би в Трускавець , чи на курорт де вода по типу Наітусі, хоча 2 тижні попити.
Почитайте за Моршинську ропу, її можна використовувати в домашніх умовах.
Чого пишу, бо у сина підлітковому віці були , а як поїхав в дит. санаторій в трускавець, при тому дієтичному харчуванні+Нафтуся, все зійшло і дуже довго проблем не було, тепер їздимо
Нафаня Маня
• 13 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Чим витягуєте?
Бо мені ті вонючі не допомагають, ще пробувала Ілон, теж не допомагає
Папина дочка• 13 декабря 2024
Ответ дляНафаня Маня
Чим витягуєте?
Поганий обмін речовин. Треба налагоджувати. Кажуть , що прищі на підборідді говорять про гінекологічні, гормональні проблеми, але якщо поганяти жовч, покращити обмін речовин, то вони зникають
Нафаня Маня
• 13 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
Дякую, почитаю
Хвильоватиша• 13 декабря 2024
Ответ дляНафаня Маня
Чим витягуєте?
Не вытягиваю мазями - это бесполезно. Прокалываю иглой от инсулинового шприца и выдавливаю. Потом протираю Хлоргексидин часто. Бугорок сходит за пару часов. А вот пятно остаётся(((
Хлоргексидин помогает хорошо даже без выдавливания - очень часто протирать прыщ
Голодаю• 13 декабря 2024
Вам надо с питанием разобраться, возможно, больной жкт или какие-то продукты провоцируют. У многих от шоколада прыщи, даже в совсем не подростковом возрасте. У меня на пп кожа значительно чище стала.
И посмотрите, не может ли быть чего-то в косметических средствах, которые используете. Например, у кого-то стабильно сильные воспаления на минеральные масла в составе, у кого-то- на натуральные
Нафаня Маня
• 13 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
Дякую)
Нафаня Маня
• 13 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Дякую, спробую ще так)
Люблю пиво• 13 декабря 2024
Микро совет, который упростит уход - пользуйтесь для промокания лица не тканевыми полотенцами( даже которые меняете каждый день) а бумажными полотенцами, так гораздо гигиеничней и удобней.