Муууумие• 13 декабря 2024

Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські

Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Миколая... предки... а хто Ваші предки? А пращури? З якого року рахуватимемо?
Упс...ваші батьки були в партії, а що ж вони там робили? Чи їх силою туди затягли? ))) а мої ні - і вільно хрестили дітей, вінчались і жили з чистою совістю. Чи то вже не упс?
А за діда Мороза почитайте глибше ніж те, що говорять з телевізора.
Які ж, виявляється, шкідники України, ці ’неглибококопателі’
Так були, не повірите, був вибір, або партія, або безробіття і стаття за наробство. Що саме за діда мороза почитати? Ну може щось нове знаєте, крім того що це з часів язичництва?
Додекаэдр• 13 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Бггг, а еще взять кувалду и раздолбать до фундамента свою родовую хрущовку, которую бабушке совок ненавистный дал. Жить в таком - это позор для осознанного украинца.
Вы сейчас пишете как русня пишет, когда бомбит наши ТЭЦ, заводы, дамбы- мы/ совок это построили мы и бомбить можем. Что за совок такой добрый дяденька пришёл и построил? Украина тоже была в совке, вообще-то, и сосали с неё немало, и людей и ресурсов
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
Да
Против моего талантища не попрёшь
Ваши дети и внуки будут учить мои стихи наизусть в школе
Ви бояришника обпились? От від чого не попреш, так це від невігластва.
Фізик-ядерщик заочно• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Та ні, трошки не так. В моїй родині партійних не було, всі працювали, але й посад високих ніхто не займав. В партію продавались не через безробіття і статтю, а задля посади, тобто наживи.
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Не вижу. Что для дядь Васи инженера изменилось кроме того, что теперь хату за работу на заводе не дают? И что завод раньше был государственный, а стал ПАТ, ТОВ или еще какой частной собственностью? Еще отличия есть для дяди Васи? У тех, кто приближен к партии - все стабильно по сей день. Им норм при любом раскладе😏
Дядя Вася не прив´язаний до заводу. Дядя Вася може поміняти працю. Дядя Вася може кредит взяти в крайньому випадку. А в совку які професії дозволяли заробити на квартиру? Хто там іпотеку на квартиру надавав?
Наташа_32• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Ой, точно. Усе рашисти. Вкладали свої кровні в бідну Україну ні копійки від неї не отримуючи. Давали зарплати хоч лопатами греби і кожен рік квартири купляй.
За 120 радянських карбованців багато накупляєш! Навкруги постійни дефіцити та нестачі товарів, міліція та ОБХСС ганяється за нелегальними реалізаторами дефіцитного одягу та взуття (фарца). А про купівлю авто, можете взагалі забути! Лише наближеним до ЦК КПРС!
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляБегущаяпо
І що? То вас треба шанувати просто за те, що залишились в Україні? У державі, мови, традицій і культури якої ви не поважаєте? Серйозно? А ваші предки хто? НКВДШники, комуняки? Погодьтеся, що нормальні українці в росію не поїдуть, за винятком наволочі, яка звідти свого часу приперлася, а тепер, слава богу, звалила. Звалило би такого гі...на якомога більше - не було би кому ракети наводити.
Рот помойте свой черный, мои родители уже на том свете и уехали задолго до войны и до 2014 года, у всех было и есть право выбора, родственники работа заботы. Приперлась наволоч? Вы всех людей которые откуда то приехали считаете наволочью не зависимо от того, что думал чем занимался как жил человек? То есть если из Америки приехал Стивен какой нибудь, ворует насилует наркоту продает -он супермЭн а Пашка из Питера - дерьмо собачье Хотя он просто работал на стройке или в магазине? Печалька
Organic• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Про фінську частину історії діда Мороза почитайте, про синтез історій і мультикультультурних персонажів почитайте, джерел неймовірно багато!
А про партію - дивно.... мої працювали все життя без партії... і не було такого вибору з безробіттям, а от вибір совісті - був! І кожен робив його самостійно! То ж ваші батьки і насаджували тут все, чого вимагала радянська влада, для того б були партробітники. Поговоріть з батьками щиріще - багато вони вам недоговорюють.
Фізик-ядерщик заочно• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Так не потрібна була іпотека, квартири так давали, просто за те, що працюєш))
Organic• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Наташа_32• 13 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
Тобто, це студентам розповідали про діда мороза?
Ні! Вживали російську і російські ролики з Інтернет під час лекцій демонстрували. А студенти поскаржились. І копняка під зад!!!
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Тож Вам і говорять про те, що немає нічого, що належало б виключно срср!
Користуйстесь вільно УСІМА світовими надбаннями без виключення. Не спотворюйте історію і не зводьте людей лобами!
Люди самі себе лобами зводять. Не подобається Миколай у школі? Завжди можете вимагати щоб діти взагалі не мали зимових свят в навчальному закладі. Так і скажіть, якщо нема діда мороза, то і Миколая не буде
zztop-b844• 13 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
От вам і бракує знань
Мої поезії друкувала районна преса
!!!
Наташа_32• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Зараз ви маєте можливість заробляти і х нуля вийти на хороший рівень, а в ті часи усі ( крім приближених до партії) були однаково бідні. Ви дійсно не бачите різниці між можливостями у совку і тепер?
Все точнісінько так. А хто хотів від цього відійти - так колонії для них існували і стаття за спекуляцію (до 10 років позбавлення волі, до речі),
Крайня невістка• 13 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
І хто?
Я не знаю, тому і питання до тих, хто знає
Ноунэйм• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Не повірите, українці будували ті міста і райони. Чи ви вважаєте що спеціально рашистів присилали на будівництво?
А почему ж после 91-го эта щедрость закончилась?
вре_Динка• 13 декабря 2024
в Україні має приходити святий Миколай, а не Дід Мороз чи Санта
Бегущаяпо• 13 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Удалено администрацией...
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляzztop-b844
От вам і бракує знань
Мої поезії друкувала районна преса
!!!
Та ваш рівень впізнаваний. Ваші шедеври були поруч з гороскопом та анекдотами про кума? Шедевр!!!
Ваш Гугл перекладач коряво переводить . Вам навіть проза не дається, а то ще ваші ’поезії’
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Вам повторити? Вони повінчались і їх звідти поперли. Вони зробили свій вибір. Замість того що їм насаджували,
зробили те в що вірили. Роботу знайшли. Менш оплачувану, але жили по совісті.
Наташа_32• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Упс. Моїх батьків за те що вони повінчались з партії виключили, а батька з роботи звільнили. Упс, діда мороза насадили гоніннями і кров´ю. Упс, а це ок, нормально. А тут Миколая в якого вірили наші предки хочуть дітям насадити і упс, як вони можуть. Дід мороз же ж святе, ми ха нього кров´ю заплатили.
Ось він: комунізм, совкізм, рашизм!!! І хто за це все топить - московські тролі і пропагандисти кремля! А таких тут стільки вилізло! Шкода немає автомата.
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Тому що за ті зарплати не було можливості купити квартиру навіть в кредит. Тому і давали квартири, інакше б бомжували
Наташа_32• 13 декабря 2024
Ответ дляnana-mk
Нам часи навʼязують авторитети. Майте здоровий глузд і не сваріться.
Здоровий глузд - це любити свою Україну!
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляБегущаяпо
Удалено администрацией...
😂а вы какого рода будете ?) чистокровные украинцы?) в вас течет сотня намешанных наций , и нет плохих наций есть дерьмовые люди, вы не знаете меня не знаете моих родителей а позволяете себе называть и обзывать людей просто по тому, кто откуда приехал или где жил- мне жаль вас серьезно) Слава богу я свободна от такого груза как у вас
Ноунэйм• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
А вы веселая ))
Бегущаяпо• 13 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Амінь)))
Додаю напруги• 13 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А когда оккупировали Украину и какие были у нее границы на тот момент?
Гугл в поміч, але скажу по секрету значно більші ніж в 1991 році
Наташа_32• 13 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
То дуйте назад, у свій пітер!!
juliyadorosh• 13 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
кто-то придумал Святого Николая, кто-то Иисуса, кто-то Деда Мороза. давайте драться за выдумки
Взагалі то Ісус та Миколай- історичні постаті,а дід мороз видуманий персонаж
Organic• 13 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Кому він ’має’ і головне - чому саме він? Не плутайте особисті вподобання з загальнодержавною політикою.
Якщо ми ще не Афганістан, то у людей має бути вибір!