Муууумие• 13 декабря 2024
Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські
Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляPrervana
То ли дело сейчас, конечно😆😆😆
Зараз ви маєте можливість заробляти і х нуля вийти на хороший рівень, а в ті часи усі ( крім приближених до партії) були однаково бідні. Ви дійсно не бачите різниці між можливостями у совку і тепер?
Бегущаяпо• 13 декабря 2024
Ответ длямегамоСГ
Той шо. Не всі ударені в релігію. Для них дід Мороз нормальний персрнаж
Та до чого тут ударені в релігію?) Це ж історія. Можна скільки завгодно ліпити рука/обличчя, але ж від цього історія виникнення діда мороза не зміниться). Дехто просто настільки вдарений в голову (пожиттєво), що не здатен сприймати інформацію.
Додекаэдр• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
А мені подобався той вибір, розумієте? Мені ніхто його не навʼязував.
Який вибір?
був вибір? Ніхто не нав´язував? То може були мульти і листівки з Миколаєм,наприклад? Чи де той вибір і ненав´язування?
Фізик-ядерщик заочно• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Совка - ні! А совки лишились! З совками можна родити все, що завгодно. Вони, що пластелін. Їх так виховували, вчили, вони такими по виростали!!!
Вони, їх, пластЕлін),як легко вказувати на інших, а самій бути білою та пухнастою. Головне знаків оклику побільше наставити, щоб патріотичніше було. Навчиться відповідати за свої вчинки та дії, бо оте тикання пальцем в інших така совковщина.
Бегущаяпо• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
у кого там болить голова від мого поста? почитайте історію хоча би. Чи ви із тих, кому ’какая разніца’ і краще жити із закритими очима, зате із дідом морозом?
Чуєте, прочитайте). Ви б ще попросили подумати).
zztop-b844• 13 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
та звісно ж, я вам вірю. По чорноротості москалів ні хто не переможе. Куди мені тягатися з вами
Да
Против моего талантища не попрёшь
Ваши дети и внуки будут учить мои стихи наизусть в школе
Против моего талантища не попрёшь
Муууумие
• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Що ви розказуєте? Зараз розпочати щось з нуля, так само треба знайти приміщення, багатьом ручку позолотити, явно це не зробить роботяга з нуля.
Organic• 13 декабря 2024
Ответ дляБегущаяпо
А що Ви знаєте про історію діда Мороза? З задоволенням би послухала пані історикесу.
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Если до нас дойдут кацапы и автомат попадёт в мои руки, первые пострадают от него такие как борщичек.
Именно из за них мы имеем эту войну
Боюсь аж потекло. Из-за меня война?))) из-за того, что я выросла в счастье и хочу своим детям передать зимнюю сказку, хочу слушать музыку и смотреть фильмы те, которые я хочу и на том языке на котором я хочу?)) я живу так и там , где мне комфортно, я не позволю навязывать или рассказывать мне что зя а что низя. Я родилась и выросла в Киеве, когда вся моя семья переехала в россию я осталась жить в Киеве одна,работала жила строила семью,с началом войны мы уехали и сейчас живем там, где можно слушать смотреть и говорить что душе угодно, меня устраивала жизнь дома и очень печально видеть все то, что сейчас происходит с головами людей
Бегущаяпо• 13 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Вас в гуглі забанили?
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Тож і в діда Мороза українці вдягатися, і костюми їм на українських фабриках шили.
Упс... подвійна мораль замайоріла))))
Упс. Моїх батьків за те що вони повінчались з партії виключили, а батька з роботи звільнили. Упс, діда мороза насадили гоніннями і кров´ю. Упс, а це ок, нормально. А тут Миколая в якого вірили наші предки хочуть дітям насадити і упс, як вони можуть. Дід мороз же ж святе, ми ха нього кров´ю заплатили.
Борщичок• 13 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Ненене, хрущи, метро и канализация -то свое, родненькое, сами строили. А дедов морозов нам подкинули 😆
😂
Фізик-ядерщик заочно• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
За святого Миколая ми теж кровʼю заплатили чи ви не знаєте як християнство впроваджувалося?
Щось не спиться• 13 декабря 2024
Др нас щороку приходитиме Дід Мороз і Снігуронька, як колись в дитинстві і якось всерівно на чиюсь думку.
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Ви можете вчитись, вийти на хороший рівень зарплати. Можете назбирати гроші на відкриття бізнесу. І так, знаю людей котрі виросли в бідних сім´ях і самі добились усього. За часів совку це було не можливо.
Organic• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Миколая... предки... а хто Ваші предки? А пращури? З якого року рахуватимемо?
Упс...ваші батьки були в партії, а що ж вони там робили? Чи їх силою туди затягли? ))) а мої ні - і вільно хрестили дітей, вінчались і жили з чистою совістю. Чи то вже не упс?
А за діда Мороза почитайте глибше ніж те, що говорять з телевізора.
Які ж, виявляється, шкідники України, ці ’неглибококопателі’
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Бггг, а еще взять кувалду и раздолбать до фундамента свою родовую хрущовку, которую бабушке совок ненавистный дал. Жить в таком - это позор для осознанного украинца.
Це тільки совєтов гасло: всьо до основанія разрушим. Тому мене дивують люди, які дивуються- а чого це сучасні українці цього не дотримуються....
І щодо хрущовок: їх і будували українці, а не святий москаль приїхав і побудував нам тут все
Мої численні бабусі -дідусі (родичи) і батьки -тітки-дядьки
Щось не спиться• 13 декабря 2024
Ответ дляnana-mk
Нам часи навʼязують авторитети. Майте здоровий глузд і не сваріться.
Згадалась фраза з Бригади ’живи своим умом Пчела’
Бегущаяпо• 13 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
І що? То вас треба шанувати просто за те, що залишились в Україні? У державі, мови, традицій і культури якої ви не поважаєте? Серйозно? А ваші предки хто? НКВДШники, комуняки? Погодьтеся, що нормальні українці в росію не поїдуть, за винятком наволочі, яка звідти свого часу приперлася, а тепер, слава богу, звалила. Звалило би такого гі...на якомога більше - не було би кому ракети наводити.
Ответ дляКили и Манджаро
Сочувствую. Тяжело наверно жить когда кроме 💩💩💩 больше ничего не видишь
Крімбатьківщини, під назвою Україна, я більше не бачу, й бачити не хочу!
А все про-совковське, про-російське - геть!
Валерій Залужний якось вірно сказав - повернення або копіювання совка в ЗСУ - пряма дорога до поразки у цій війні, а потім додав, цитую його слова: ’... я розпеченим залізом буду випікати совок, все радянське в ЗСУ’! Й він - правий!
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
І не залишилось нікого хто б святкував язичницькі свята. І минули століття, достатньо часу щоб це стало і нашими традиціями. Совок проіснував не так довго щоб за нього хапатись і достатньо багато людей пам´ятає як він насаджувався. Різницю бачите?
Фізик-ядерщик заочно• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
На рахунок тривалості існування ви написали страшні слова, навіть боюсь про це думати.
Ответ дляОле Лукойе
Не вижу. Что для дядь Васи инженера изменилось кроме того, что теперь хату за работу на заводе не дают? И что завод раньше был государственный, а стал ПАТ, ТОВ или еще какой частной собственностью? Еще отличия есть для дяди Васи? У тех, кто приближен к партии - все стабильно по сей день. Им норм при любом раскладе😏
Ответ дляPrervana
Запрацювала она себе на зарплату. А хрущовка была приятным бонусом. Впрочем, пора уже расправиться с этим наследием совка. Настроили городов, и микрорайонов, уроды моральные. И Дедов Морозов со Снегурками в них поразводили.
Кацапи ракетами та шахедами це зроблять, й дуже залюбки! Там в голові лише одне, -русская водка.
Organic• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Тож Вам і говорять про те, що немає нічого, що належало б виключно срср!
Користуйстесь вільно УСІМА світовими надбаннями без виключення. Не спотворюйте історію і не зводьте людей лобами!
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляPrervana
А бабки откуда брали? Кто это строительство финансировал и бюджеты подписывал?
Цікаво, звідки ж гроші бралися.....
І куди дівалися гроші, які заробила радянська Україна? А, це нас москалики все годували, взували, одягали, все-все нам дали, а ми такі, неблагодарні
ПампушОК• 13 декабря 2024
Не Санта, а Святий Миколай. Дєда Мороза і Снєгурачку пристрелили російські ракети.