Муууумие• 13 декабря 2024
Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські
Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Добротная• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Ви геть вже розум втратили? Приплітаєте видуманого казкового героя до ракет.
Бо це частина ворожої культури, через поширення культури поширюється рузький кругозір
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Наверное раз пиисятый спрашиваю и тишина- кто в Украине теперь приходит к атеистам???
Или их дети не заслуживают на сказку?
Батьки купують.
Добротная• 13 декабря 2024
Ответ дляКукусик
Тільки до чого тут Санта? Ви Різдво в Україні відмічаєте, чи крістмас?
Вчителька помилилася, або авторка напридумувала
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Батьки купують.
От КОГО?
Ибо давать детям сказку только потому что родители в другую сказку верят- как-то не алё
Стопясят раз обсуждала• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Или их дети не заслуживают на сказку?
Моим приходит Мыколай. Добрый дедушка что дарит детям сладости.
Танго утрьох• 13 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
А где почитать , что Санта клаус стал Святым Николаем?
Санта - перекладається як святий/свята. Санта Марія теж часто кажуть, якщо звертали увагу.
Клаус - це скорочення він Ніколас, по нашому Микола.
Мені здавалась це і так зрозуміло.
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Так он из религии
Забула що?• 13 декабря 2024
Як раз російські ракети прям зараз на нас летять, а вас турбує російська снугуронька.
Святий Миколай приходить до наших дітей, а на новий рік подарунку рідні дарують один одному
Проня_Прокоповна• 13 декабря 2024
В мене свекруха 5-річній дитині сказала, що Миколая не існує, то батьки тобі подарунок під подушку кладуть. Рідна бабуся, бля
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
От КОГО?
Від себе. Атеїсти ні в кого не вірять.
Муууумие
• 13 декабря 2024
Ответ дляПані з калабані
Заводи?
Почитайте хоча б історію, щоб не бути такою тупою
Історію придумують і пишуть ті, хто в ті часи при владі. Я особливо не вірю їй. Я вже бачу як керівництво нашої держави ввійде в історію і , напише про себе що. І не хотілося б щоб мої правнуки не знали дійсно, що і як було в ті часи.
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
А чем сказать что Николая нет хуже, чем деда мороза?
В любом случае разрушить сказку
Аноним НаВсеГда• 13 декабря 2024
Это ужасно в современном мире детей приучать верить в существа, которых нет. Каменный век какой то, совок. Чтоб управлять детьми, их психикой, пугать каким то дедом, который не принесёт подарок если не поешь, не выучить, не заткнешься
Стопясят раз обсуждала• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Так он из религии
Ну для моих детей религия это и есть сказка. Как Золушка и Красная Шапочка. Не скрываю от них существование религии, просто объясняю все что могу.
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Від себе. Атеїсти ні в кого не вірять.
Но их дети заслуживают на сказку
АБВГДейка• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
А, что не так? Кацапские ракеты летят по домам украинцев, а вы здесь оду их кацапскому деду Морозу устроили?
Це повний капець з дідом морозом в голові, прямо зараз під ударом ракет від того ’діда мороза’. Немає слів
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Религия для взрослых вас не смущает?
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляЗабула що?
То подарунки, любителям дєда
НЛОша• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Или их дети не заслуживают на сказку?
Скажіть, будь ласка, а в інших країнах атеїстів нема, лише в Україні? В Західній, Східній Європі, в Америці? Думаю, не всі там віруючі.
Хто для тих діток приносить подарунки? Дід Мороз, по вашому?
Не намагайтесь зробити проблему там, де її нема.
Танго утрьох• 13 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Т. е к нашим прабабушкам и прадедушкам приходил Санта клаус ? Ну если Дед Мороз для нас не родной персонаж , то Санта коренной украинец?
Так, до мене, моєї мами, моєї бабусі і т.д. приходив Святий Миколай, він же Санта Клаус. А ось дід мороз почав приходити після 1939 року, і Різдво вони відмічали 25 грудня до совєтів (православні). Не розумію, чому те що було століттями відкидається, а те що було останні років 70 то прям супер традиція
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Ну ви ще пушкіна з балєтом сюди давайте) Казкові герої - це частина культури, через яку в дітей вливаються основи того, чим вони мають стати, коли виростуть. От зараз у якомусь Болотобургу виходить дід мороз із зеткою на лобі до діток у садочку і каже: Хо-хо, залітав я до наших героїв на сво. Норм?)
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
Не надо переводить стрелки. Я за Украину спрашиваю