Муууумие• 13 декабря 2024

Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські

Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Прототип Снігуронька теж не дуже позитивний герой.
Гірше за Червону шапку?
Цідило правди• 13 декабря 2024
авторе так скажіть вчительці, що ви проти щоб вона вела пропаганду під час уроків.
МинерАлочка• 13 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Тобто не злидні-совіти з мокшанських боліт перевернули, а тепер, коли повернулись до свого, рідного?
Кому оно родное ?
Я о Миколайчике узнала уже взрослая, в детстве никогда этот праздник не отмечали, а подарки дарили только 31 декабря от Деда Мороза.

Вы мне можете в мои 30+ долго рассказывать, что родное, но оно не такое и никогда им не было, потому что в моем детстве этого не было.
Если у вас было - вам возможно и родное.
КараПузовна• 13 декабря 2024
Ответ дляТанго утрьох
Санта - перекладається як святий/свята. Санта Марія теж часто кажуть, якщо звертали увагу.
Клаус - це скорочення він Ніколас, по нашому Микола.
Мені здавалась це і так зрозуміло.
Еще раз какое отношение Санта класс имеет к Украине ? Это чуждый нам персонаж . Вы где то слышали чтоб к Козаки писали письмо санте или к нашим Пра предкам Санта залазил через печку ? К чему здесь перевод если не было никогда Санта клауса в Украине . Вы же не переводите Санта Лючия как святая Людмила или Лариса .
Святой Николай был сам собой и уже приходил .
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
Скажіть, будь ласка, а в інших країнах атеїстів нема, лише в Україні? В Західній, Східній Європі, в Америці? Думаю, не всі там віруючі.
Хто для тих діток приносить подарунки? Дід Мороз, по вашому?
Не намагайтесь зробити проблему там, де її нема.
Проблему придумали сверху, чтоб прикрыть свои делишки

Народ радостно поддержал
Липка-прилипка• 13 декабря 2024
А що вона сказала не правильно ?
Он жіночка одна у садочку каже що вихователька то біс і сатана бо вони святкували Миколая 6 а не 19.
І цьому мама привчає своїх дітей , скрізь біси
Тільки московський патріархат
Сегодня сержусь• 13 декабря 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
В мене свекруха 5-річній дитині сказала, що Миколая не існує, то батьки тобі подарунок під подушку кладуть. Рідна бабуся, бля
Скажіть, що вона в дитинстві була неслухняна і їй Миколай нічого не приносив. Тому вона думає, що батьки😂
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Ну ви ще пушкіна з балєтом сюди давайте) Казкові герої - це частина культури, через яку в дітей вливаються основи того, чим вони мають стати, коли виростуть. От зараз у якомусь Болотобургу виходить дід мороз із зеткою на лобі до діток у садочку і каже: Хо-хо, залітав я до наших героїв на сво. Норм?)
Какую сказку надо прочесть чтоб стать депутатом?
Танго утрьох• 13 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Це одна і та сама особа. Один і той же персонаж. Ми його називаємо Святий Миколай, а вони Санта Клаус. Тому у нас він і був, я своїй дитині з дитинства це пояснювпла, коли були мультики про Санта Клауса, що це Святий Миколай
НЛОша• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Не надо переводить стрелки. Я за Украину спрашиваю
Які стрілки? Ви задали питання, я відповідаю. Дітям все одно, хто приносить подарунки. Вони вірять в казкових персонажів лише до певного віку. Чому їм не може принести подарунки Миколай? Бо що?
Маленькій дитині байдуже як звати ту особу, а старша вже розуміє, що то батьки дарують.
Домашка• 13 декабря 2024
Началось утро в курнике.
До хоть дед мороз, Санта, святий Миколай.
Как хотите так и ребенку и рассказывайте.
Учительница так сказала, а вы говорите как вы хотите.
Автор, вы ж не в первом классе, где пальчиком сказали Но-но и вы испугались.
Своя жизнь, своя голова.
Мало ли кто что говорит. Всему такое внимание придавать...
Заставляличка• 13 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Удалено администрацией...
Вы что не знаете где? Там где все очень сильно набожные
Стопясят раз обсуждала• 13 декабря 2024
Когда наша учительница, замечательная, попросила принести блинов на Масленицу в школу чтоб отметиьь с детьми я совершенно не возмущалась. Я не воспитываю взрослых. Рассказала дочке про свято Колодій, про вареники и про истоки Масленицы. Ничего страшного у ребенка от этого в голове не произошло. Больше знает - лучше для развития.
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
Потому что родители атеисты
Точная копия плова• 13 декабря 2024
Дід Мороз і Снігурка , навіть не російські, а РАДЯНСЬКІ
Кукусик• 13 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
До Санти ріднесенького повернулися..
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Я не вважаю, що вчителька права, мені як мамі дитини не хотілося б, щоб вона забруднювала голову дитини
Ви вже і так забруднили голову своїй дитині. Завдяки вчительці хоть трохи ’очиститься’
Заставляличка• 13 декабря 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Жіночко доброго ранку! Чи ви зі своїми дітьми сидите в землянці? Буквально ніде немає діда Мороза в Україні, ні в театрах, ні в дитячих розважальних з центрах, новини показують про святого Миколая.
У нас светская страна. Не все обязаны быть религиозными
КвартираЧья• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Вона очищує, а не забруднює))
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляЗаставляличка
Не такі омоскалені як ви
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Про Фєдота-стрільця Філатова)
Утром мажу бутерброд —
Сразу мысль: а как народ?
И икра не лезет в горло,
И компот не льется в рот!

Я мала на увазі ідеологію, яку вони нестимуть, а не конкретну професію)
НЛОша• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Потому что родители атеисты
Атеїсти вірять в Діда Мороза? Щось новеньке.
Цветов Мне срочно• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Мені байдуже хто їх придумав, вони поганого нічого не робили і не несли, навпаки кожна дівчинка в школі мріяла побувати в ролі Снігуроньки, це завжди був казковий настрій.
Для вас, меня, нашего поколения.
А за 30-40 лет до этого было по-другому, понимаете??
Если сейчас детям не промывать мозги снегурочками, это ровным счётом не будет ничего для них значить, ноль символизма .
Ну или мы потянем дальше этот шлак для будущих поколений.
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Вопрос для любителей Николая и религии:

Какие праздники идут в аккурат перед Николаем?
Или тут верим, там не верим,
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А когда оккупировали Украину и какие были у нее границы на тот момент?
О, кокошніца
КараПузовна• 13 декабря 2024
Ответ дляТанго утрьох
Реально один и тот же человек .
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
Да. В сказку.
Заставляличка• 13 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Не такі омоскалені як ви
Не все такие дремучие, как вы
Пишу, не читаю• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
а Ви не знали, що діда мороза придумали совєти замість Святого Миколая, коли окупували Україну, насаджували свій режим і заборонили церкву?
О какой оккупации речь ? Когда это было ?
Точная копия плова• 13 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
А где почитать , что Санта клаус стал Святым Николаем?
В Гугл транслейті