Муууумие• 13 декабря 2024

Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські

Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Аnnеt• 13 декабря 2024
Ответ дляФизрукая
В чому вчитель не права?? Маразм...
в том, что трындит с детьми не по образовательной программе.
ВсеЧетко• 13 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Баба яка шляється з дідом морозом
А надо, чтоб дед мороз с мужиком шлялся?
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Удалено администрацией...
В українців
Аноним НаВсеГда• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
А вам каструлька не замала? Набридли до всього приліплювати кокошник і сво
А, что ж вы промолчали в школе за кацапскую пропаганду?
Какая это школа и где, училка наверно одной ногой в могиле стоит и ждёт путина?
автор Муууумие • 13 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
что вам мешает сказать своим детям, что учителька неправа? или ваш авторитет ниже учительского?
Та я так і сказала
Физрукая• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Та не сказала, я розумію, що це напевне йде від вищого керівництва, пояснювати дітям чому не буде більше казкових героїв
Ага. Саме так, від вищого керівництва. Більше ж у нас немає ніяких причин
Добротная• 13 декабря 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, в той час, коли українські діти, замість світлих класів, сидять в укриттях з генераторами, а над головами літабть русняві ракети, ваша тема, це частина психологічного тиску. Скарга на тему
Коли українські діти гинуть від ворожої зброї...
Физрукая• 13 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Далекі ви від освітньої програми.
Патріотка з дивану• 13 декабря 2024
Мы с раннего детям говорим - что никаких дедов и сант не бывает. Это просиые люди.
Фізик-ядерщик заочно• 13 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
А до портрету Леніна так гарно квіти носили, теж нічого ж такого, то красиво просто
А в церкву і тепер квіти носять, а грошей скільки. І нічого такого, що те християнство кровʼю нам дісталося.
Аноним НаВсеГда• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Потом такие дети выростают верящие в казковых героев, слабые духом.
Ставьте в пример человека паука, супермена, а не ватного синего деда
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Дед Моро́з — главный сказочный персонаж на русском празднике Нового года, русский вариант рождественского дарителя
Форсия• 13 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
С оленем. 😁
Вподобайден• 13 декабря 2024
я вже давно сама ’перейшла’ на Санту замість Мороза, але навіть gpt на запрос ’ святкування Нового року в Україні’ загородив мені про Діда Мороза та Снігуроньку
Аnnеt• 13 декабря 2024
Ответ дляФизрукая
Далекі ви від освітньої програми.
ага, дада. конечно.
*люблю такие темы. народ пенится из-за ерунды
ВсеЧетко• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Маразм почався в 2019 році, коли обрали такого президента, а він привів за собою подібних собі. До речі, це не витівка тієї вчительки, а офіційна директива і соціально-політична позиція Міністерства освіти і науки України та Національного агенства з оцінки якості освіти - все радянське геть, і ототожнювати його з про-рашистським.
Ви комусь з дорослих (29-35 років) скажіть про діда мороза і снігороньку. Ох, почуєте... Я вже не кажу за нагороди, що отримували люди за часів радянського союзу. За носіння ордену черврної зірки, або ордену велик вітчизняна віна - штаф у 100 неоподаткованих мінімумів, а за повторне - до 3 років тюрми. Ось вам, вибір 2019 року!!!
Ну так это все делается для того, чтобы люди тупели. Такими легко управлять.
tarveldy• 13 декабря 2024
Ответ дляDianaDee
а християни замінили словянського Корочуна на свого Святого Миколая, і?
А якщо глянути ще глибше то можна сильно здивуватися чи налякатися
Кельти були такі затійники
Кукусик• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
а Ви не знали, що діда мороза придумали совєти замість Святого Миколая, коли окупували Україну, насаджували свій режим і заборонили церкву?
Ну так би й сказала - Святий Миколай. А не санта.
Аnnеt• 13 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
конфеты и гномы сами себя не купят
Аноним НаВсеГда• 13 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
И чего училка в Украине, пропагандирует это творение кацапское?
автор Муууумие • 13 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
В той час, коли автор тужиться і давиться ненависною й українською, створюючи замовну тему, русня поливає Україну бомбами і ракетами.... Але навіть це не вилікувало автора від кацапурства головного мозку....
Зи, кацапурами зросійщених яничар, котрі руЗЬкеє самих москалів, називає бабуся, котру до нас евакуювали з Чорнобпївки
Ви геть вже розум втратили? Приплітаєте видуманого казкового героя до ракет.
Кукусик• 13 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Санта Клаус - українською Святий Миколай.
Ви точно не знали що він український святий?
А якщо вам дійсно цікава історія вашої країни то можете почитати як з´явився дід мороз і хто придумав снігуроньку.
Тільки до чого тут Санта? Ви Різдво в Україні відмічаєте, чи крістмас?
ВсеЧетко• 13 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Тобто не злидні-совіти з мокшанських боліт перевернули, а тепер, коли повернулись до свого, рідного?
До свого ридного это какого? Приведите, пожалуйста, конкретные примеры
автор Муууумие • 13 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
За мого життя ми не носили квіти Леніну
Аноним НаВсеГда• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
А, что не так? Кацапские ракеты летят по домам украинцев, а вы здесь оду их кацапскому деду Морозу устроили?
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Наверное раз пиисятый спрашиваю и тишина- кто в Украине теперь приходит к атеистам???

Или их дети не заслуживают на сказку?
tarveldy• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
А мені подобався той вибір, розумієте? Мені ніхто його не навʼязував.
Як жили ваші дідусі і бабусі?
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Сказала що він москальський непотріб
Физрукая• 13 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
ага, дада. конечно.
Ага. І ви в тому числі)
Стопясят раз обсуждала• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Так а скільки дітям років? Що вони вже так звикли до Дєдушкі Мороза і до сих пір в нього вірять?