Муууумие• 13 декабря 2024
Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські
Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
тянитолкайка• 13 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
ага, дада. конечно.
*люблю такие темы. народ пенится из-за ерунды
І ви в таких темах одна з перших, причому з прокацапською позицією
Гола з конопель• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Я не вважаю, що вчителька права, мені як мамі дитини не хотілося б, щоб вона забруднювала голову дитини
Вау, який пафос))
Пишу, не читаю• 13 декабря 2024
Ответ дляТочная копия плова
Завжди в Україні був Святий Миколай клав дітям цукерки або різочки.
Оскільки християнська релігія штука інтернаціональна, то є і переклади імені цього святого. Дуже популярний став американський Санта Клаус. До речі, вдягнутий в фірмові кольори Кока-Коли. Бо саме їх реклама з Сантою була дуже популярна.
Завжди це останні 15 років ?
НЛОша• 13 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Бо он приходил 6 ( 19 ) декабря
І що? Миколай (зауважте) приносить на день Св Миколая подарунки чемним дітям. Вредним приносить різочку. А на Новий Рік подарунки він приносить усім.
Ну якщо в батьків туго з фантазією ( або їм більше до Дід Мороз) то тут вже проблеми в голові.
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Так її і потрібно на Різдво прикрашати, яке вона має відношення до нового року?
Атеистам уже получается и ёлку не поставить?
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Ну да, можно подумать к учительнице в ее детстве приходил именно Санта Клаус
Так може до неї Миколай приходив.
Купи слона• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
То просто розкажіть, що то родинне свято, коли в родині вітають один одного, батьки готують дітям сюрприз у вигляді подарунка.
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Не одинаково
Фея это сказка
Святой- это о религии
Фея это сказка
Святой- это о религии
Я атеіст. Для мене релігія теж казка.
Стопясят раз обсуждала• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Та я взагалі не про вас, а про наших дітей і їх шкільні свята. Святкування нового року в школах та садках тепер не буде? Бо ялинка різдвяна, а дід та снігуронька совєцкі.
Новий Рік від того не перестав існувати. Я просто не розумію зв´язку між тим щоб розказувати дітям про історію і культуру і настанням нового календарного року. Хай знають що Дід Мороз і Снігурка радянські, я не вчу їх ненавидіти цих персонажів, але і правди не скриваю. Це просто історія, культура, все таке. Спочатку робили так, потім так, зараз так. Це ркаще ніж ´завжди було так і крапка´.
Джага-джага• 13 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
А я разве утверждала обратное?
Гола з конопель• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Ви геть вже розум втратили? Приплітаєте видуманого казкового героя до ракет.
Розум втратили тут хіба ви. Втім... і цього не могли зробити, бо його треба для початку мати. Сподіваюсь, що дяка хуйла за Вашу вірність таки дістане вас
ОбережнаЯ• 13 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Так може до неї Миколай приходив.
Сомневаюсь, что 30-40 лет назад мы ждали подарки от Николая. Или только от Николая.
Кили и Манджаро• 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Ну то тепер Миколай ходитиме двічі. Має подвійне ім´я Миколай/ Санта
Можно тройное. Йоулупукки добавить
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Я атеіст. Для мене релігія теж казка.
Ну а я не хочу чтоб мои дети имели сказку с участием ’святого’
Мы же вроде как толерантное общество?
Ответ дляАнтиТроль
История страны с какого периода? Украина в современных границах существует лишь с 1940 года.
Україна існувала ще при Гетьману Скоропатському, історію вивчіть нарешті!
Ленін не хотів визнавати Україну як вільну й не залежну державу. Тому й голодомори, тому й сталінські репресії, тому й Чорнобіль, сільки Українських вояків відпоавили у той клятий Афганістан, і ось зараз нищать все Українське! Читайте слова Т. Г. Шевченка, ’... вороги сидять у хаті тай й неньку розпинають’!! Все як при Великому Кобзарю!
Купи слона• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
А мені подобався той вибір, розумієте? Мені ніхто його не навʼязував.
Просто його так філігранно нав´язували, що ви не помітили.
Радянська і рашистстка пропаганда працює огого. В цьому вони сильні.
АнтиТроль• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Вважаю, що цютему треба припинити, і не піддаватись на такі провокації, а адмінам більш пильно відслідковувати тематику обговорень та їх характер і коментарі. Бо після такого скарги посипляться, що стиглі яблука. А це вже компетенція адміністративно-кримінального законодавства України.
Привет жесткая диктатура? Самое смешное, что при диктаторе Яныке можно было саободно писать и обсуждать любые темы, включая обсуждения действий власти. Потом пришло время демократии и свободы слова... ))) Ваш пост -яркий пример ’демократической свободы’
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Дєд ясно що був в школі але те, що це москальський персонаж було відомо всім
Гола з конопель• 13 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
До свого ридного это какого? Приведите, пожалуйста, конкретные примеры
До Святого Миколая і до притомного календаря
Сонячний день• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Я за цього клоуна не голосовала. Та й там все було зрозуміло, коли він стрибав перед інагурацією. А щодо ’заработала’, то це вже точно не до мене... Ось з 1 січня всі наживуться. Ціни підскочать на 10%, комуналка - 15%. Гадаю, буде не до казок. Ви Цензор.нет більше читайте. Там Вам все детально й по поличках розповідатимуть, куди, хто і коли.
Яку сьогодні тему напишете, про смердючі чоботи чи про чорницю та журавлину на болотах у грудні? Як там у вас на болотах життя? Ваші кацапські ціни вас не бентежать?
zztop-b844• 13 декабря 2024
По темным сырым подвалам
Где крысы шныряют и днём
Там шастает Санта Клаус
И ушат грязи при нём
Он потчует им безработных
Те думают что это суп
Праздник приносит новые заботы
Кто мечтает о западном рае - глуп
Где крысы шныряют и днём
Там шастает Санта Клаус
И ушат грязи при нём
Он потчует им безработных
Те думают что это суп
Праздник приносит новые заботы
Кто мечтает о западном рае - глуп
ОбережнаЯ• 13 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Так если вам это было известно, зачем вы его ждали и принимали от него подарки?
Гола з конопель• 13 декабря 2024
Ответ дляКукусик
До Санти ріднесенького повернулися..
Ні, до Святого Миколая, але ви і Санту оближете, , і на дєда мароза са сеєгурочкой болт покладете, як за це щось перепаде))))
Ответ дляАнтиТроль
Згодна на всі 100%. І до речі, ВР 10.12.2024 року вже ухвалила Зокон України про заборону зйомки на вулиці, дописів у соцмережах, що ’дискредитують’ владу. Там до 5 років тюрми, шановні. Поліція вже діє.
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Мы же вроде как толерантное общество?
Так це ваш особистий вибір. Ваші діти можуть в дома хоч від черепашок ніндзя отримувати подарунки. А в школі ніхто ж батьків не питав чи хочуть вони щоб дід мороз приходив на новорічні свята до їхніх дітей, то чому мають тепер питати за святого Миколая?
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Які подарки?
Точная копия плова• 13 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Завжди це останні 15 років ?
Ні! останні сотні років.
А потім прийшли «совєти» і вигадали «Дєда Мороза»
А декотрі порадниці думають, що то все життя так і було
Алиса Куклачёва• 13 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ялинка не новорічна, а різдвяна взагалі-то. Її на Різдво прикрашали.
Саме так. І коли комуністи відмінили Різдво, Постишев ’винайшов’ святкування Нового Року із Дідом Морозом і Снігуронькою, щоб діти мали новорічне свято із ялинкою і подарунками хоча б у такому вигляді. Постишев був комуністом; він був вбитий комуністами. То куди його, до поганих чи до добрих?