Муууумие• 13 декабря 2024

Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські

Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Ні. А повинно? Думаєте дитина котра знаходиться в віці щоб вірити в казкового персонажа буде сидіти і філософствувати на тему ,,святий - ім´я чи приставка?’
А родителей?
Заставляличка• 13 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Вважаю, що цютему треба припинити, і не піддаватись на такі провокації, а адмінам більш пильно відслідковувати тематику обговорень та їх характер і коментарі. Бо після такого скарги посипляться, що стиглі яблука. А це вже компетенція адміністративно-кримінального законодавства України.
Вы уже себе заработали. Нечего на нашего президента гнать. Надеюсь вас самой первой ухватят за Жо
ВсеЧетко• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
В мене лише одне питання, чому треба тільки відмовлятися від усього, а свого придумати розуму не вистачає? Ну добре є в нас Миколай, але він приходить до дітей не на новий рік. Тобто, новий рік ми святкувати не будемо чи будемо, але без діда мороза та снігурочки? А з ялинкою як? Може замінимо її на смереку, щоб точно вже не як в москалів, та придумаємо своїх новорічних персонажів, та й хай собі у дітей буде свято. Чи простіше вже ж таки запозичити санту, бо ним вже багато років забиті всі наші магазини. А ми ж можемо тільки закупити та перепродати, а не самі щось виготовити.
Согласна, за 30 лет так и не придумали ничего своего
Злива інформації• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Я не вважаю, що вчителька права, мені як мамі дитини не хотілося б, щоб вона забруднювала голову дитини
Ти ви вже туди тій дитині наср..ли своїми папіни дочки, синім трактором та машею з ведмедем.
Стопясят раз обсуждала• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ялинка не новорічна, а різдвяна взагалі-то. Її на Різдво прикрашали.
автор Муууумие • 13 декабря 2024
Ответ дляМне без сахара
До вашої оселі на хеловін ходять ряжені діти, погрожують смерттю і вимагають солодощів?
Навіщо ви запитуєте ніби такого немає, школа була прикрашена, діти були розфарбовані, кафешки і торгівельні центри теж.
АнтиТроль• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
а Ви не знали, що діда мороза придумали совєти замість Святого Миколая, коли окупували Україну, насаджували свій режим і заборонили церкву?
А ничего, что юг и восток современной Украины до революции быди в составе Российской Империи, если уж на то пошло?!
sim_sims• 13 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Автор, продолжайте следовать своим семейным традициям. Ребенку своему объясните всё как есть. Время сейчас такое, все перевернули с ног на голову
’С ног на голову’ в черновой раз перевернули російськими ракетами і шахедами, чи для вас то не достатньо?
Фізик-ядерщик заочно• 13 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тобто я права, новий рік ми більше не святкуємо?
Заставляличка• 13 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Та як відведе, якщо ви тутечки біля мене, нечиста
Выход бесплатный. Я вас не задерживаю.
АнтиТроль• 13 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Санта Клаус - українською Святий Миколай.
Ви точно не знали що він український святий?
А якщо вам дійсно цікава історія вашої країни то можете почитати як з´явився дід мороз і хто придумав снігуроньку.
История страны с какого периода? Украина в современных границах существует лишь с 1940 года.
Стопясят раз обсуждала• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Не знаю, мне никто не запрещал.
люблю_тортики• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Наверное раз пиисятый спрашиваю и тишина- кто в Украине теперь приходит к атеистам???

Или их дети не заслуживают на сказку?
Та же фигня. Деда Мороза сбило ППО мой сын плачет. Пришлось сказку закончить. Все приносят родители.
Латексне альтер ЕГО• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
діда мороза придумав і насадив окупаційний режим, який вбивав укранців і який зараз заборонений законом. І нащадки якого знову ж таки вбивають українців, а в даний конкретний момент роблять це у прямому ефірі.
Абсолютно нормально, що народ позбавляється будь-яких згадок і символів. Невже це не очевидно?
Автору ні!
У неї дід мороз і хАроші руські
Джага-джага• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А какое отношение москали имеют к елке? Ее стали впервые наряжать немцы на Рождество.
НЛОша• 13 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А чому Миколай не може вашим дітям принести подарунки і на Новий рік?
Бо що?
Лунтик-паунтик• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Мені байдуже хто їх придумав, вони поганого нічого не робили і не несли, навпаки кожна дівчинка в школі мріяла побувати в ролі Снігуроньки, це завжди був казковий настрій.
З того і починати треба..
До речі,історію виникнення ’Снігуроньки’ дочитали?
Чи пофіг?
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
А родителей?
Теж ні. Так само як і зубна фея. І Миколай і фея для атеістів однаково казкові персонажі.
Пишу, не читаю• 13 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
Бо що?
Бо он приходил 6 ( 19 ) декабря
Добротная• 13 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
А хтось був в цьому зацікавлений, джужиди ж. Ніхто не вбивав наших людей, не знищував наші будинки
Сонячний день• 13 декабря 2024
А хіба не маразм щодня писати тут теми про діда мороза? Особисто я підтримую вчительку.
LediBlac• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
А меня раздражает категоричность некоторых педагогов в вопросах, которые никак не влияют на политическое мировоззрение. Ну давайте Землю переименуем, чтоб не так как у москалей было, законы физики перепишем.. Ведь не важно что там будет, зато отличное от соседа. Как можно утверждать что Дед Мороз это неправильно, а Св.Николай- правильно? Как можно говорить что какая-то сказка неправильная? Учит добру? Приходит к послушным детям? Желает мира и благополучия? Так что не правильного??
Наташа_32• 13 декабря 2024
Ответ дляЗаставляличка
Я за цього клоуна не голосовала. Та й там все було зрозуміло, коли він стрибав перед інагурацією. А щодо ’заработала’, то це вже точно не до мене... Ось з 1 січня всі наживуться. Ціни підскочать на 10%, комуналка - 15%. Гадаю, буде не до казок. Ви Цензор.нет більше читайте. Там Вам все детально й по поличках розповідатимуть, куди, хто і коли.
Фізик-ядерщик заочно• 13 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Не знаю, мне никто не запрещал.
Та я взагалі не про вас, а про наших дітей і їх шкільні свята. Святкування нового року в школах та садках тепер не буде? Бо ялинка різдвяна, а дід та снігуронька совєцкі.
Точная копия плова• 13 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Еще раз какое отношение Санта класс имеет к Украине ? Это чуждый нам персонаж . Вы где то слышали чтоб к Козаки писали письмо санте или к нашим Пра предкам Санта залазил через печку ? К чему здесь перевод если не было никогда Санта клауса в Украине . Вы же не переводите Санта Лючия как святая Людмила или Лариса .
Святой Николай был сам собой и уже приходил .
Завжди в Україні був Святий Миколай клав дітям цукерки або різочки.

Оскільки християнська релігія штука інтернаціональна, то є і переклади імені цього святого. Дуже популярний став американський Санта Клаус. До речі, вдягнутий в фірмові кольори Кока-Коли. Бо саме їх реклама з Сантою була дуже популярна.
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Не одинаково
Фея это сказка
Святой- это о религии
Синиця у спідниці• 13 декабря 2024
Ответ дляДжага-джага
Так її і потрібно на Різдво прикрашати, яке вона має відношення до нового року?
Незламна Україна• 13 декабря 2024
Ответ дляLediBlac
Я вообще не понимаю какое отношение к этому имеют учителя
ОбережнаЯ• 13 декабря 2024
Ну да, можно подумать к учительнице в ее детстве приходил именно Санта Клаус
Броніки для Моніки• 13 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Шо це за снігОнька)))?
СНЕгойдочка!