Поліцейський патруль• 13 декабря 2024

Приватна школа

Вітаю! Цікавить виключно приватні школи - чи вчаться діти, не дивлячись на тривогу? Рік тому, не дивлячись ні на що діти вчились, гарне укриття. Перейшли в іншу школу, і щось таке собі...як звичайна
visiоп• 13 декабря 2024
Учатся, если не надо писать, устные предметы. Столов у нас в убежище нет.
Svitlo_• 13 декабря 2024
Донька працює в приватній школі. Якщо вранці тривога - чекають закінчення, якщо прийшли в школу і тривога - навчаються.
Я не тону• 13 декабря 2024
У нас старовинна будівля з повноцінним цокольним поверхом, там стоять парти і всі класи вміщаються. Вчаться.
Зяблик протестант• 13 декабря 2024
Хрещеник в приватній
У них в укриття є все для навчання, як звичайні класи. З генераторами чи інверторами, все працює і без світла і в тривогу. Київ. Вартість 25 тис місяць
Подмигашка• 13 декабря 2024
Учатся. Укрытия оборудованы
Жена брата Админа• 13 декабря 2024
Одесса - нет, не учатся
Спускаются в укрытие и болтают, в телефонах сидят
Ласунка• 13 декабря 2024
У нас діти продовжують навчання у великому укритті, яке знаходиться у підвалі і це одночасно столова, також у підвалі спорзал, уроки фізкультури і спортивні секції за розкладом.
ЖонДуан• 13 декабря 2024
Не вчаться зовсім . Школа в новобудові і орендовані паркомісця як укриття .
Бігають по паркінгу …