Брюнетка в Мармеладе• 13 декабря 2024

Как интеллигентному человеку вести себя с хамами

Результат:
вже голосів: 61
35 (57.38%) Прокачивать игнор
13 (21.31%) Учиться хамить
8 (13.11%) Поменьше спускаться "внарод"
5 (8.2%) Тышонезнаешьгде живешь? (тыц)
Угги_в_горошек• 13 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так то підлеглі, це інше..Він повинен,ви маєте на нього вплив багатьма факторами. А коли вища посада, все одно ви пов´язані діловими відносинами, це різне.
Це те саме. З підлеглими я теж пов´язана діловими відносинами. Що робітника, що гендира може ’вибити’ в непродуктивний стан чистої ненависті до всіх і всього. І мене теж. І щоб рухатись далі, ми маємо вийти з цього стану. ’Закрити рота’ і робити, що повинен - теж вихід. І це стосується і гендира і мене і робітника однаковою мірою.
автор Брюнетка в Мармеладе • 13 декабря 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ви стоїте в черзі до лікаря, хтось лізе і говорить я тут був, ти говориш,ні хвилинку, вас тут не було і зараз моя черга, він вас материть, і пролізає до лікаря. Ви влізаєте к лікарю і влаштовуєте розбірку?
Ви стоїте на касі самообслуговування, позаду вас якийсь парубок,який охає і говорить - давай шевели маслами, наприклад. Ви будете йому доводити свої права як покупця нормально складати речі,або як? Ви можете це зробити,але він такий як є,він хоче хамити,він не визнає нічого
Угги_в_горошек• 13 декабря 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я не буду битись - бігти в кабінет і хапати за шкірку. Я не поліцейський, не охоронець і тут не словесне хамство, а дія. Слова для будь якого кейса підбираються за обставинами.