Наталка -русалка• 13 декабря 2024

Що думаєте із цього приводу?

Відразу шість командирів "Азова" стали власниками квартир в одному із найдорожчих ЖК Києва

Елітна нерухомість з´явилася у кількох заступників командира полку "Азов" Дениса Прокопенка.

Вони придбали житло у VIP-ЖК Києва – "Новопечерських Липках".

У ЗМІ називають такі прізвища власників з "Азовців": Іван "Ігнат" Ігнатьєв, Богдан "Тавр" Кротевич, Микита "Раз-Два" Надточій, Сергій "Мольфар" Цісарук, Олег "Апіс" Хоменко, Святослав "Калина" "Паломара".

Кожна квартира коштує півмільйона доларів.

Взброс?
Якийсь депутат написав
In limbo• 13 декабря 2024
Ответ дляKlodia
Подождите, сейчас Шарий напишет, будем обсуждать.
Ви шоооо! Зараз викличе не секту святого анатоліка
rybka21• 13 декабря 2024
Якщо я більше нічого не напишу - то вона мене заблочила. Бо до цього справа йде, відчуваю
Yarosh10• 13 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Відкрию вам секрет боронять вас звичайні солдати без квартир в липках
Ок, звичайні солдати) мій друг- звичайний солдат, з червня 2022 він на нулі, тільки напрямок міняє і все, уже має квартиру у новобудові)) Не столиця, обл центр одного з регіонів на заході країни. Я вже тут за це писала і мені не повірили, а я ту квартиру на власні очі бачила.
Volnat• 13 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
а командири азова, на ваш погляд, що роблять?
Kristal2013• 13 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Пойдите на опережение, заблокируйте ее первой.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 13 декабря 2024
Станьте ви військовою, дослужіться до командира Азова й теж купіть квартиру, ніяких питань до вас не буде
Aesonne• 13 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
А депутат прикріпив до допису декларацію о своїх доходах, та доходах своєї сім´ї?
Интересно. А что, военным можно воровать, если это делают депутаты? Типа индульгенция?
brenda2305• 13 декабря 2024
Удалено администрацией...
Will_Be...• 13 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А звідки в них такі гроші?)
Месяц на 0 - 120 000грн. И это у простых солдат.
Светика• 13 декабря 2024
Ответ дляOlivia 666
Все можливо. Багато мільйонерів за час війни зʼявилося. Тому не дивно навіть,але сумно
Тому не дивно, что война не заканчивается..
Стрекоза любви• 13 декабря 2024
А вас не дивує, що от вони вирішили всі разом купити в одному будинку? Ще хай скаже, що на одному поверсі.
Чесно, такий брєд.
Зрозумійте, війна ще не закінчилась, ніхто не знає коли кінець, але оця мала надія на те, що кінець плюс мінус скоро (півроку-рік) у наших можновладців, колишніх і теперішніх викликає сильне бажання почати передвиборчі перегони.
tetnes• 13 декабря 2024
Ответ дляAesonne
Вы честно вору, который в свое депутатство вымагал взятки, переписал свою недвижимость на водителя, поверите больше, чем Прокопенко?
tetnes• 13 декабря 2024
Ответ дляbrenda2305
Удалено администрацией...
Вашей коллеге так и представляются, здравствуйте я жена ТЦК-ка?
Прокопенко, Калина, Тавр не тыловые медийные кадры
Стрекоза любви• 13 декабря 2024
Ось ще більше контексту, для підтвердження моєї думки, що почалися брудні політичні ігри
tetnes• 13 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ага. Мертветчук поставил на новых кадров. Продвигает Дубинского и Мосийчука) Проженных коррупционер отряхнули илепят из них мученников совести, продвигая на советчице. Нормальные СМИ такого гнушаются. Поэтому бюджет СММ выделили на советчицу)
LudaSHS• 13 декабря 2024
Цікаво інфа з декларацій? Діло не в тому яка нерухомість, а в надходженні доходу і декларуванні, коли все прозоро
Знаємо бідних депутатів, з тещами міліонерами чи генералів, що мають десь великі вілли..
Якщо прогрів до виборів чи чогось, то зараз понесеться говно по трубам
Totka• 13 декабря 2024
А никто не подумал, что эти квартиры им могли подарить?
Парова Машина• 13 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Цікаву думку ви у нього виділили, хай Потужному піде розкаже що бізнесмени мають займатись бізнесом, а політикою - політики )))
Цирк просто
LudaSHS• 13 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
О так, бояться прикоритні гниди
Олечка79• 13 декабря 2024
Для это форума етавсьоипсо, по факту , уверена , правда . У нас полтавский военком за время войны домик прыдбав в 800 квадратов , и квартирку ему местная власть подарила, за заслуги в ловле мяса, а так же жонке 2 салона открыл . Про него вся Полтава знает какой он гандон и алкаш и что нуля он не нюхал ,
Aesonne• 13 декабря 2024
Ответ дляtetnes
Я интересовалась больше в контексте, если это правда. Потому что у военных нет зарплат таких, чтоб приобрести себе столь дорогую недвижку. Если это правда - они воры, ничем не лучше депутатов.
Если неправда - депутат дно и заслуживает наказание за наклеп.
Стрекоза любви• 13 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
О так, бояться прикоритні гниди
Так що цікаво, слухаю деяких аналітиків: все, війни немає, у багатьох очі світяться, всі готуються до виборів. Дивина.
123-08df• 13 декабря 2024
а це правда що кротевич з раміною
Стрекоза любви• 13 декабря 2024
Ответ дляОлечка79
Поясніть, будь ласка, чи вбачаєте ви різницю надходження коштів до «верхівки ТЦК» і до війсткових, які захищали Азовсталь, провели в полоні багато часу і вибудували доволі непогану військову структуру?
Ирина-bbd0• 13 декабря 2024
Ответ дляtetnes
А как Вы хотели от Бенды.которя с забаненным Джимсыном тут вкручивали ’Азов -нацисты’?)))
Секта хороших оккупантов и ’Буча-фейк’ она такая...предсказуемая.аж с бали инфу получают))))
Шматочок хмарки• 13 декабря 2024
Ответ дляTotka
Кто например?) Наши депутаты? Их жаба удушит на месте же в ту же секунду.
Олечка79• 13 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Totka• 13 декабря 2024
Ответ дляШматочок хмарки
Инвесторы, застройщики, Эрдоган, Ахметов, предприниматели и др.
Выбирайте, можете дополнить список)
Amira-a• 13 декабря 2024
А вы сомневались?😀
Mrs.Ochmonek• 13 декабря 2024
Ответ дляAesonne
А до цього ви не знали про депутата мосійчука , що він дно??