Мама Карло• 13 декабря 2024
Призначили антибіотик, а його немає в аптеці?
Запалення в носі, температура. Призначила лікар антибіотик Сорцеф по 200 мг - два рази на добу. У нашому місті в аптеках є в наявності тільки таблетки по 400 мг. Чи можна просто приймати один раз на добу 400 мг чи краще поділити таблетку пополам?
Ошеламиссимо• 13 декабря 2024
Я б шукала 200
Коли ламаєте таблетку вона розчиняється швидше і може не там де потрібно розчинитись
Бо плівки немає захисної
А інші вітриться до вечора
А за раз теж краще не приймати
Замовте доставку
Бо плівки немає захисної
А інші вітриться до вечора
А за раз теж краще не приймати
Замовте доставку
Мама Карло
• 13 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Мне врач разрешил пить 1 раз в сутки , или делить дозу , сказал как тебе удобней .
А який пробіотик приймали разом з антибіотиком?
Бла бла бла• 13 декабря 2024
Ответ дляМама Карло
Ніякий, флюконазол треба с аб. По темі- табл 400 діліть на два рази
Полонянка SexShop-а!• 13 декабря 2024
Якщо таблетка має полосочку для розлому, то її можна ламати
Глаголиця• 13 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Не завжди. В інструкції має бути вказано, чи вона подільна. Іноді смужечка - це просто смужечка, така форма.
Пліснявілий сир• 13 декабря 2024
Суто нагуглила інструкцію, там прямо написано, що можна пити пів таблетки, тобто там подільний матрикс.
Пліснявілий сир• 13 декабря 2024
Ответ дляМама Карло
Чесно? Будь-який. Дослідження щодо пероральних дуже спірні, на межі з фуфломіцинами, але я завжди п´ю, хз чи самонавіювання, але моєму травному тракту легше. Просто виберіть, що влаштовує по ціні й не забувайте відступати годинки півтори від антибіотика до пробіотики
Пліснявілий сир• 13 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Я б шукала 200
Бо плівки немає захисної
А інші вітриться до вечора
А за раз теж краще не приймати
Замовте доставку
Бо плівки немає захисної
А інші вітриться до вечора
А за раз теж краще не приймати
Замовте доставку
Є різні форми ліків, десь дієва речовина розподілена рівномірно, десь принципова верхня захисна оболонка, а десь ні. Це треба читати в інструкції. Конкретно ці таблетки пропонує ділити сам виробник
Пэрисхилтонша• 13 декабря 2024
Автор, ви шукали через ТаблеткиУА?
Ділити таблетку можна. І одноразово 400 пити також можна.