Воленс-неволенс• 13 декабря 2024
Не хочу приймати свекруху.
Ми знімаємо квартиру. Вона здає свої квартири квартирантам. Одна квартира написана на мого чоловіка. Виявилося, що вона там не платить за комуналку. Типу нехай мій чоловік за її квартирантів платить. Вже борги набігли. Постійно прибідняється, що грошей немає. Постійне маніпулювання, що ми їй щось винні. Дзвонить типу хоче дитині щось купити і в гості прийти. Я не хочу взагалі з нею спілкуватися. Вислуховувати її годинами. Як відшити, якщо подарунок захоче віддати?
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Що дає його брат і з ким договір на зйом? Хай квартиранти оплачують. Про яку суму мова?
Вони платять їй 6 + комуналку. Вона комуналку не сплачує.
Всіх підсаджую• 13 декабря 2024
До речі, коли буде більше 30000 грн боргу , через суд на Вашого чоловіка подадуть і прийдеться вам виплачувати, бо він є власник. Тому це дуже не розумно жити зараз на зйомі. Виплатити борг прийдеться всеодно Вашому чоловіку.
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
И все в одной которая вашему мужу принадлежит? А в остальных квартирах кто прописан?
Ще одна квартира її мами.
Просто каралева• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ще одна квартира її мами.
Так а живет она где?
И кто в той прописан что ее мамы?
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ длямегамоСГ
Вы не переделаете мужа. Это как мыши плакали, икали, но продолжали грызть кактус.
Я заняла позицию отстранения. Я не говорю гадости, не психую, но когда звонит телефон и муж включает громкую связь, я ухожу в другую комнату. Пустые разговоры, советы, жалобы. Пусть ходит накрученный сам. Мне хватает моих родственников.
Вона вже йому навіть не дзвовить. Дзвонить мені. Я думає, що в чс занести треба.
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А інші квартири? Вона де живе?
Живе на дачі. Інша квартира її мами.
Шкала Радощів• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Вже таке було минулого року після її дн. Дитина заболіла. Так що пішла вона нафіг. Я нехочулицемірства, наче в нас дружня сім´я і рада її бачити.
Так зваліть кудись з дому, можна подумати свекруха хоче вас бачити. Вона прийде до сина і онука, ви їй на фіга? Всі питання з квартирантами до чоловіка, свекруха яким боком до його квартири? Це рішення виключно вашого чоловіка.
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
Так а живет она где?
И кто в той прописан что ее мамы?
Одна її мама. А живуть вони з мамою на дачі.
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Вона прийде, бо хоче ж грати в сім´ю. Бо до її подруг діти приїзджають, догоджають, а в неї самі погані діти. Живуть вже в одному місті і не бачаться. Зробити фото потрібно і всім розказувати як її приймають.
ЗаведУющая• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Купівля квартири на ньому. А по факту нею користувалися усі кагалом, окрім нього.
Він недієздатний чи Ви недієздатна вигнати всих нафіг, виписати і ту дитину.
Шкала Радощів• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ви мʼяко кажучи не дуже розумна.
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Ви мʼяко кажучи не дуже розумна.
Яка вже є.
Шкала Радощів• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Яка вже є.
Так ото й свекруха яка вже є. Час швидко летить, скоро ви будете тією ненависною свекрухою.
120-120-120 (не худею)• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну и не надо. Объясните мужу свою позицию. Вы не обязаны быть хорошей невесткой.
Файна цьоця• 13 декабря 2024
Вас никто уговаривать и убеждать в чем то тут не будет) ваша жизнь-ваши правила;)
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Такими маніпуляторами не стають, а народжуються.
Радуга-дуга• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Я не хочу навіть секунду її бачити в себе.
А если ваш муж так будет говорить о вашей мамО?
А, ну да, ваша мамО ж не такая
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
А, ну да, ваша мамО ж не такая
Взагалі тема про інше, якщо ви не помітили.
Дело было давно• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Це його вклад в її заробіток такий. Там ще дитина старшого брата прописана.
Прописаны - это ни о чём. Кто собственник квартиры?
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляДело было давно
Чоловік.
Радуга-дуга• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Заметила
Ваше дутье губок и обижульки
Исчо раз, ваш муж если вашу мамо так не примет, что будет?
Ваше дутье губок и обижульки
Шкала Радощів• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Так ви теж маніпулятор, просто не бачите цього. Але на ваші маніпуляції не дуже ведуться, тому й біситесь)
Дело было давно• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Чоловік.
Тогда ничего не мешает мужу переселиться в свою квартиру, маме платить за аренду вместо квартирантов и самому оплачивать свою коммуналку, 1 раз, а не 2. Кстати, за долг могут свет отключить и воду.
Поговорите с ним, это будет разумный шаг. Предупредите квартирантов.
И замки не забудьте поменять.
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Заметила
Ваше дутье губок и обижульки
Можете еще раз написать.
Радуга-дуга• 13 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Можете еще раз написать.
Выздоравливайте
Свекрови сочувствую, болотная невестка - горе в семье
Воленс-неволенс
• 13 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Выздоравливайте
О, пошла агрессия.
Варена цибуля• 13 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ну понятно, что свекруха должна уползти в однушку подальше и жить на пенсию, свои лишние квартиры отдать молодой семье.
Но где квартира от тёщи? Почему родители автора самоустранились и не обеспечили дочурку жилплощадью? Их тоже автор ’не принимает’?
При чем тут это все,почему она не платит коммуналку в квартире сына?
Просто каралева• 13 декабря 2024
Ответ дляВарена цибуля
Не хочет и не платит и никто ей ничего не сделает. Ее сына все устраивает, если б не устраивало то он бы что то менял.
Варена цибуля• 13 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
Сделает водоканал и Облэнерго, может тогда до сына дойдет не быть дураком. Заблокированные карты мигом прочистят ему мозги.