Научительница• 13 декабря 2024
Пришла моя Шарлотта
Заказ на 120 евро, на оф. Сайте и не одного пробника не положили 😭
PS но косметика супер, все равно буду покупать
Щось не спиться• 14 декабря 2024
Ответ дляДюагональ
Класно) я хочуууу теж
Що отримували в подарунок крутого? Маєте фото можливо?🤗
Ви в Києві? Цікаво, чи у Львові бувають такі дні?🤔 Я б сходила з радістю, обожнюю Шанель і подарунки🎁
Я больше всего люблю косметички, вот такую недавно подарили. Насчет Львова не знаю, я в Киеве, у нас такие клиентские дни проводят только в крупных Брокардах.
Дюагональ• 14 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
Я її хотіла собі 😍
Дуже мила, ніжна така☺️ Вона ще прямокутної форми є, теж така прикольна, м‘якенька.
Вітаю!🥳🥳🥳
Щось не спиться• 14 декабря 2024
Ответ дляДюагональ
Я її хотіла собі 😍
Вітаю!🥳🥳🥳
Спасибо