Мушля з Криму• 13 декабря 2024
Як виписати військовозобов´язаного?
Якщо я успадкувала нерухомість і там є прописаний чоловік ,який військовозобов´язаний, я зможу його виписати через цнап?
Мушля з Криму
• 13 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
Так
Дівчата, а є у когось досвід особистий, бо в інтернеті,якась суперечлива інформація.
ЗаведУющая• 13 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Я виписувала племінника, йому 35 років
Анти-анонім• 13 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Вы не несёте никакой ответственности за постороннего человека, военно и невоенно он обязанный
Мушля з Криму
• 13 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
Я виписувала племінника, йому 35 років
Дякую. А ви його прописували до цього самі в свою нерухомість? Чи ситуація, як в мене отримали по спадщині?
Ку ка ку ка ку• 13 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Я при покупке квартиры выписывала. 30 минут в ЦНАПе
Путающаяся• 13 декабря 2024
Ви ж власник житла, йдете в цнап, беріть з собою кошти для сплати адмін.збору, свідоцтво про право на спадщину, паспорт і знімете з реєстрації.Більше нічого не потрібно
ЯспАкойнаЯ• 13 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вы купили квартиру с прописаным там мужчиной или перед продажей выписывали?
У меня сын 19 ти летний, живет за границей. Собираюсь продвать квартиру, как его выписать, не подскажите?
Ку ка ку ка ку• 13 декабря 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Купили с прописанным. Выписали сразу после сделки
ЯспАкойнаЯ• 13 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Это как то влияло на цену? Как оговаривали этот момент?
Ку ка ку ка ку• 13 декабря 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Нет, не повлияло, мы на тот момент знали, что можно выписать. Я звонила в ЦНАП, мне подтвердили, что как собственник без проблем могу выписать на основании договора купли-продажи.
Мушля з Криму
• 13 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Цікаво а неповнолітніх дітей теж можна так просто виписати?
Медсестричка• 13 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Так, якщо власник не мама/тато
ЯспАкойнаЯ• 13 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Благодарю
ЗаведУющая• 14 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Спадщина від батька
Мушля з Криму
• 14 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
Спадщина від батька
Дякую за відповідь. В мене аналогічна ситуація
Радостина• 03 января в 17:48
А чоловіка можна виписати? Він військовий, ми в шлюбі, але не живемо разом давно. Квартира моя