Джавеліна• 29 марта в 20:43
Як офіційно здавати квартиру щоб не прийшла податкова?
Свекруха дала нам свою квартиру
Як здавати її легально як фоп 2 група фізичним особам довгостроково?
Як здавати її легально як фоп 2 група фізичним особам довгостроково?
2
Карусель-весель• 29 марта в 20:49
Ответ дляОмлетик
Як фізична особа під 18+6
Чому так? Чому не як ФОП на єдиному податку?
2
автор
Джавеліна
• 29 марта в 20:55
Ответ дляДоктор Хаос
Ніяк.
Ви не можете здавати в оренду чужу власність.
Ви не можете здавати в оренду чужу власність.
Позичку вона мені може дати
А далі я здаватиму?
А далі я здаватиму?
Нічний дожор• 29 марта в 20:57
Самое выгодное это оформить ФОП на свекровь-пенсионерку. У нее нет ЕСВ по возрасту. И квартира ее. А вы просто будет вести ее отчетность. Можете даже доверенность оформить от нее.
А вы официально никак не можете сдавать, если квартира оформлена на свекровь.
А вы официально никак не можете сдавать, если квартира оформлена на свекровь.
8
Кошка Мурка• 29 марта в 20:59
Ответ дляНічний дожор
Самое выгодное это оформить ФОП на свекровь-пенсионерку. У нее нет ЕСВ по возрасту. И квартира ее. А вы просто будет вести ее отчетность. Можете даже доверенность оформить от нее.
А вы официально никак не можете сдавать, если квартира оформлена на свекровь.
А вы официально никак не можете сдавать, если квартира оформлена на свекровь.
Плюсую. Самий нормальний варіант 👍
3
Доктор Хаос• 29 марта в 21:06
Ответ дляДжавеліна
Позичку вона мені може дати
А далі я здаватиму?
А далі я здаватиму?
За договором позички ви стаєте користувачем без права розпорядження майном.
1
1
Омлетик• 29 марта в 21:13
Ответ дляКарусель-весель
Чому так? Чому не як ФОП на єдиному податку?
Тому що житло не ваше
1
Olena_vitamin• 29 марта в 21:33
Ви можете здавати її квартиру офіційно. Для цього вам обом треба піти до нотаріуса та підписати договір позички - що свекруха вам позичає квартиру у користування. Ці договори є у нотаріусів, це їм не в новинку робити, всі нюанси будуть прописані, що ви маєте право розпоряджатися квартирою, здавати її в оренду та мати прибуток і так далі. У Києві така послуга коштувала десь приблизно 7000 грн минулого року. Це просто вам для орієнтиру по ціні щоб ви розуміли. Вам треба ФОП 2 група (єдиний податок ок) та квед 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. І все.
1
3
Мочалкин блюз• 29 марта в 21:55
Ответ дляНічний дожор
Самое выгодное это оформить ФОП на свекровь-пенсионерку. У нее нет ЕСВ по возрасту. И квартира ее. А вы просто будет вести ее отчетность. Можете даже доверенность оформить от нее.
А вы официально никак не можете сдавать, если квартира оформлена на свекровь.
А вы официально никак не можете сдавать, если квартира оформлена на свекровь.
Тоді у свекрухи не буде субсидій
Ширли-Мырли• 29 марта в 22:16
Ответ дляНічний дожор
Самое выгодное это оформить ФОП на свекровь-пенсионерку. У нее нет ЕСВ по возрасту. И квартира ее. А вы просто будет вести ее отчетность. Можете даже доверенность оформить от нее.
А вы официально никак не можете сдавать, если квартира оформлена на свекровь.
А вы официально никак не можете сдавать, если квартира оформлена на свекровь.
Оформить договор аренды между свекровью и невесткой с правом сдачи в субаренду.
1
автор
Джавеліна
• 29 марта в 22:32
Ответ дляШирли-Мырли
Оформить договор аренды между свекровью и невесткой с правом сдачи в субаренду.
А можна поставити там поставити ціну 1000 грн
А в суборенду здати за 15000 грн?
А в суборенду здати за 15000 грн?
Ширли-Мырли• 29 марта в 23:47
Ответ дляДжавеліна
А можна поставити там поставити ціну 1000 грн
А в суборенду здати за 15000 грн?
А в суборенду здати за 15000 грн?
Треба вивчати це питання. Але знаю що деякі підприємці так роблять.
Нічний дожор• 30 марта в 09:14
Ответ дляШирли-Мырли
Оформить договор аренды между свекровью и невесткой с правом сдачи в субаренду.
Бесплатной аренды между свекровью и невесткой быть не может, значит оплата хоть 1 грн, но должна быть. А значит налоги и отчетность. Смысл усложнять? Автор хочет чистую, простую и легальную схему.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу