Вмію заміряти найкраще• 13 декабря 2024
Київ. Порадьте гарного лікаря для гістерорезектоскопії?
Порадьте уважного лікаря для тої якій усі огляди у гінеколога це екзекузія і тортури. 7 років тому вже робила, виходила з операції жахливо, біль нестерпна. В кого можна зробити з найменшими жахами?
СамавиховуюКота• 14 декабря 2024
Мала такий самий жахливий досвід з болями у 5 пологовому. Хоча домовлялася із іншим лікарем платно, а по факту у виписці побачила прізвище іншого лікаря…
Для цієї процедури дуже радять Тян Ольгу Володимирівну - сама, на жаль не була, але чула безліч позитивних відгуків, в тому числі від знайомих. Кажуть дуже приємна і чуйна :))
Будьте здорові!
Елена Шадура• 14 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Будьте здорові!
Саме в неї робила вже двічі. Зараз вона приймає в Сіті Доктор на Почайній. Рекомендую