неДодекаэдр• 14 декабря 2024

Аспиратор не работает

Что я не так делаю? Закапала нос, через несколько минут тяну аспиратором. У меня Нос Фрида с трубочкой. Чуть соплей выходит, но нос всё равно не дышит, булькает. После аспиратора течет с носа
Не танцую- но пою• 14 декабря 2024
Чим закапали?
автор неДодекаэдр • 14 декабря 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Чим закапали?
Назол бэби, потом носоль.
Не танцую- но пою• 14 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Назол бэби, потом носоль.
Назол може бути слабкуватий і погано знімати набряк. Поки є набряк, ви соплі не дістанете.
автор неДодекаэдр • 14 декабря 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
А что ещё можно? Ребёнок 1,4. Есть назывин, тоже не работает.
Не танцую- но пою• 14 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Я з року вже спреї використовувала, бо вони більш рівноміро розподіляються. Але в мене дитина не схильна до отитів.
Спробуйте, закапуючи носика, повертати голову малюка вбік. Закапали справа, голову направо і хай так полежить хвилинку. Так само зліва.
вАлнуюся сильнА• 14 декабря 2024
спочатку промивають ніс сольовим розчином або фізрозчином
потім судинозвужуючі. іх можна два рази на день, а ніс промивати треба набагато частіше
навпаки не роблять, бо поки в носі є слиз, судинозвужуючі не попадають на слизову і не діють

можливо дуже сильний набряк аденоідів і треба додати щось іще окрім того шо ви використовуєте.

ще рекомендують антигістамінні приймати в комплексі з промиванням носа, вони теж знімають набряк.

в мене такий самий аспіратор, він класно справляється.
автор неДодекаэдр • 14 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА

Нам так педиатр сказала, я так и делаю. Наоборот тоже уже капала. Что можно дать? Ребёнок не спит третий день.
автор неДодекаэдр • 14 декабря 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Он истеричный, лежать не будет. Еле могу закапать просто лёжа на спине.
ПочтальЁнша• 14 декабря 2024
Так може там просто набряк, тобто, ніс не через те, що забитий, не дихає
автор неДодекаэдр • 14 декабря 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Отек же должны снимать сосудосуживающие? Я уже капала и до, и после аспиратора, не помогает ничего. Кашель удушающий уже начался, но лёгкие чистые. Врач сказала, что нужно срочно избавиться от соплей, но не получается.
вАлнуюся сильнА• 14 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
судячи з усього у вас не дуже компетентний лікар.
те що ви описуєте схоже на запалення аденоідів. там одними судинозвужуючими не обійтись.
сходіть до нормального лікаря, до педіатра або лора
Не танцую- но пою• 14 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
А раніше Нос Фріда густі соплі діставав? Він електро? В мене був аспіратор від пилосмока, то діставав таке, що дивитись було страшно. Може ваш погано тягне? Може батарейки треба міняти?
автор неДодекаэдр • 14 декабря 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Он не электро, ручной с трубочкой. Никогда им ничего не могла достать, но было не критично. А сейчас ребёнок страшно заболел.
вАлнуюся сильнА• 14 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
сходіть до іншого лікаря. аспіратор тут не винен. я ним завжди дістаю все.
зволожувати регулярно ніс, антигістамінні можна додати. судинозвужуючі 2р/день не більше.
прохолодне вологе повітря в квартирі.
і ймовірно шось від аденоідів. радити нічо не буду, хай лікар призначить
автор неДодекаэдр • 14 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
прохолодне вологе повітря в квартирі.
Всё это делаю, сосудосуживающие вообще не помогают. Соплей вагон.
вАлнуюся сильнА• 14 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
до лікаря, лікувати аденоіди. коли вони запалені то соплі важко дістати, і дихати важко. і слиз затікає по задній стінці, особливо вночі, і кашель зʼявиться. але причина в аденоідах
автор неДодекаэдр • 14 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Кашель уже и днём, хриплый. Вчера была у педиатра с такими же симптомами. Какой-то кошмар, где найти нормального врача?
вАлнуюся сильнА• 14 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
кашель через соплі/слиз який затікає.
сходіть до лора на огляд.
ваш педіатр дивилась ніс отоскопом?
автор неДодекаэдр • 14 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
кашель через соплі/слиз який затікає.
сходіть до лора на огляд.
ваш педіатр дивилась ніс отоскопом?
Нет, слушала лёгкие и смотрела горло.
вАлнуюся сильнА• 14 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Нет, слушала лёгкие и смотрела горло.
в легенях чисто?
в нас педіатр і ніс і вуха дивиться. але певно так не скрізь.
от сходіть до лора, хай подивиться ніс і призначить лікування. аденоіди це не страшно, більшість дітей з ними стикаються, але важливо правильно підібрати лікування.
у мене в дитини майже кожні соплі з запаленням аденоідів. вони потім переростають це років в 7-8
автор неДодекаэдр • 14 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
в легенях чисто?
Пока чисто. Лечение назначила - сосудосуживающие и носоль, вытягивать аспиратором. И всё. От аспиратора уже я сегодня заболела. Ушко иногда трогает, но не красное. Если я сама нажимаю, то не плачет.
Я боюсь, чтоб не было ларингита, болела всё детство ими, с крупами.
вАлнуюся сильнА• 14 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
запалені аденоіди можуть тиснути на барабанну перетинку, але лікувати все одно не вухо а ніс.
прикро шо лікарі такі(

в мене від аспіратора горло аж червоне стає (судини лопаються) 😵‍💫 але без нього так не почистити носа якісно