МатьЧасть• Изменено 14 декабря 2024
Це гарні пазли Harry Potter чи діти зафукають
Вік 11-12 років. Чисто символічний подарунок.
Хлопаю ресницами• 14 декабря 2024
В аврорі і в інтернет магазинах є кращі картинки цих пазлів цієї фірми. Ці не самі цікаві
Гомосноб• 14 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
В 11 років пазли? Мій останній раз в 7 їх складав
Пазли підходять для будь якого віку і навіть для дорослих. Якщо дитина багато втикає в гаджети, то звісно пазли вже не цікаві.
Ліньки гуглить• 14 декабря 2024
Ответ дляГомосноб
Батьківський контроль 3 год в день, басейн, футбол, іт-курси, кожен день обов´язково читання. Чому ви вирішили, що він кудись втикає? По собі не судять
7 оцінок 12 за тиждень, 2 місце на обл олімпіаді
Стріляний птах• 14 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
А мы с сыном в 14 и 45 складываем иногда)))
Тирамісу на терасі• 14 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Ну Ваша дитина розумниця. Але якби не оті 3 години на день, то Ваша б дитина збирала б і Лего і пазли
Я коли сідаю збирати наступну картину, то дитина або себе бере коробку збирати, або сідає поруч і свій кусок збирає Просто в вашій сім´ї такого дозвілля взагалі немає.. але то не означає що крізь так.
Але Ви праві в тому плані, що не всяка дитина може любити збирати пазли.
Автор, якщо точно відомо що дитина збирає пазли, то все одно картинка не гарна. І хоча виробник ДоДо з українських найкращий але ДоДо не люблю - в них сцепка погана (принаймні була декілька років тому).
Мастер Класс• 14 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Блин, я в 49 складываю ...
Love_Love_Love_• 14 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
О маткобоска
Мастер Класс• 14 декабря 2024
Ответ для.Апельсинка.
І я в 32👍
А муж ещё и картины по номерам раскрашивает 🤣
Ms. Любмая жена• 14 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Якщо вашій дитині не заходять пазли, це не означає, що іншим вони не цікаві. Моя дочка ляльками майже не грала, то що тепер, іншим їх не купувати?
ЯблокоРаздора• 14 декабря 2024
Негарні прям зовсім
(Поки дочитала білопальтові коменти майже забула, чо сюди зайшла 😅)
Я не в теме• 14 декабря 2024
Це далеко не «символічний», це звичайний матеріальний недешевий подарунок (і не дуже добрий).
Коко Шанель• 14 декабря 2024
я покупала письмо Гарри Поттера или билет или палочку -посмотрите здесь в объявах- это нравилось
Тролю як можу• 14 декабря 2024
Ваші діти люблять пазли? Збирають періодично? Якщо ні, то не треба, будуть десь валятись.
Зайканалужайке• 14 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
нещасна дитина
Всюди влазю• 14 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
А моя в 14 днями складає, і я в своєму віці періодично для себе купую
Всюди влазю• 14 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Дитина може і складала б пазли, але їй не дозволено самостійно вирішувати
Сиджу тихенько• 14 декабря 2024
Ці мабуть ні, картинка якась облізла і незрозуміла, та й взагалі не факт, що діти фанати Поттера, .
Я би взяла щось інше, можливо, звірят чи нщось на новорічну тематику.
Тирамісу на терасі• 14 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
нещасна дитина
Та ні, норм. Коли дитина звикла з дитинства впахувати, то це сприймається як само собой Просто гарна звичка - всюди бути успішним Мені здається, що коли по колу зайнятий, і цікавим зайнятий, то час підліткових протестів легше повинен пройти
Коко На Страже• 14 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А що буде, як десь виявиться неуспішним?
Тирамісу на терасі• 14 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
А не знаю
Сиджу тихенько• 14 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Може просто вигоріти, моїй десь у 12-13 остогидли і танці, і малювання, і навчання, три роки нічим не цікавилась, вчилася з-під палки. Остаточно пройшла до тями вже в інституті.