А Я Самая Самая• сегодня в 10:35

Українки, а ви вчите своїх дітей, що росіяни — наші вороги?

Українки, а ви розповідаєте своїм дітям, що війну почали росіяни? Що це вони кидають по нам ракетами та шахедами, які вбивають людей, руйнують будинки, інфраструктуру.
Пояснюєте, що з кацапнею не можна мати ніяких справ в майбутньому— ні дружніх, ні сімейних, ні економічних.
Результат:
вже голосів: 394
161 (40.86%) Розповідаю, що росіяни вороги
86 (21.83%) Подивитись відповіді
66 (16.75%) Росіяни такі ж люди, як і ми
62 (15.74%) Не розповідаю нічого
15 (3.81%) Немає дітей
4 (1.02%) Какая разніца
Я пані прохана...• сегодня в 14:00
Ответ дляБавовнятко
Тобто за вашою логікою , вона не памʼятає , що це була війна з німцями і що їхати в Німеччину їй здалося дивним?
Не перекручуйте. Пам´ятати війну і пам´ятати, що була війна - дві великі різниці.
Глаголиця• сегодня в 14:00
Ответ дляА Я Самая Самая
Чому?
Ось деякі пишуть, що не розповідають.
зачем рассказывать то, что они сами видят?
может на западной вам и нужно напоминать, я ж не знаю..
Отжигающая• сегодня в 14:01
Ответ дляБавовнятко
Реакцію як на горе, катастрофу , але не ненависть до всіх
Почему до всих?
Есть противники войны, идеологические беженцы и т.д.
Но если бы мой ребенок, владея информацией, как вы выразились , относился бы к раше как государству, руководству этого недоразумения , армии и т д. просто безразлично, как наблюдатель, я бы намного больше опасалась за его душу.
долой_лама• сегодня в 14:01
Ответ дляЯ пані прохана...
На кінець окупації України вашій бабусі було 6 років десь. Не розказуйте тут казки про ’пам´ятає війну’. Моїй бабусі на початок другої світової було 16, зараз їй би було понад 100 років. Так,війна то завжди важко. Але таких жахіть, як трапилися під час поточної війни під час другої світової не було. Фашисти то малі діти на фоні звірств рашистів. Тому досить байок про ’спогади’ 6-річних дітей через понад 80 років. Запитайте чи думала колись ваша бабуся, що росіяни так віроломно нападуть на українців і будуть їх вбивати.
Перестаньте нести чушь про фашистов малых детей.Из восьми миллионов погибших во ВМВ украинцев, большинство были мирные.
Глаголиця• сегодня в 14:02
Ответ дляБавовнятко
Ні, я їх максимально відгородила від війни. Саме цьому власне і треба вчити , що сімʼя має дати в безпеці. Я росла з старшим поколінням бабусь , які бачили 1 і 2 світову, але ніхто не вчив мене ненавидіти. Вони казали, що війна це найгірше, що може бути і треба всіма можливостями від неї рятуватися.
я тоже за то, чтоб учить миру и созиданию. А не становится пропагандой ненависти как на раше.
долой_лама• сегодня в 14:02
Ответ дляЧарочка діда
Ви звідти ведете мовлення?
У нас такого нет.
Бавовнятко• сегодня в 14:03
Ответ дляЯ пані прохана...
Перечитайте уважно , що я писала . Ми їхали через Німеччину і це в неї викликало таку реакцію
Пушап Мі мі• сегодня в 14:03
Ответ дляБорисфенка
Тобто балістичні ракети - це заохочення до дружби з москалями?
Удалено администрацией...
долой_лама• сегодня в 14:03
Ответ дляБорисфенка
Які досліди проводять прямо сьогодні в рашисистких концтаборах над полоненими?
Те, що було 80 років тому, ви пам´ятаєте, те, що триває без зупинки 80 років від москалів - ви не пам´ятаєте і не бачите? Посліпли?
Не пишите мне пожалуйста.Я вас за человека не считаю
Я пані прохана...• сегодня в 14:03
Ответ длядолой_лама
Дайте статистику на підкріплення ваших слів. А заодно і статистику по згвалтованим німцями дітей.
Сподіваюся, фото полонених зсу після рашистського полону ви знайдете самостійно, їх море. Як і свідчень всього, що ті тварини робили з українцями.
автор А Я Самая Самая • сегодня в 14:05
Ответ дляГлаголиця
Я в Києві.
Навіть скрін на перших сторінках виставляла.
Тут багато доказують, що не треба розповідати, хто наші вороги, бо невідомо, як воно буде в майбутньому.
Глаголиця• сегодня в 14:05
Ответ дляНамазюкана нішою
Господи, як добре, що є ще адекватні люди як Ви. Я взагалі не знаю, яка нормальна родина захоче виховувати своїх дітей у ненависті. Тільки та, яка бажає зла своїм дітям
согласна, люди с ненавистью живут меньше. Вот пусть русня и захлебывается в ней.
Я пані прохана...• сегодня в 14:07
Ответ дляПушап Мі мі
Удалено администрацией...
Бот на зарплаті, коли нема чого сказати по суті, а куратор вставляє за ’неправильні’ думки у чаті.
Ботяра, твій хуйло він такий хуйло... З усіма витікаючими. Виходь на красну площу і скидай свого хуйла, відчуй себе людиною, і можливо полегшиш долю своїх нащадків. Карма, вона така.
Борисфенка• сегодня в 14:08
Ответ длядолой_лама
Це не має вам заважати широко роззявити очі на балістичні ракети і катування в концтаборах полонених. Сьогодні!!!
Всіх підсаджую• сегодня в 14:09
Ответ дляГлаголиця
Вы за 4 года войны хоть где то раз услышали что нужно убивать украинцев и количество???? кто сказал- давайте фактаж!!

Зато у нас, то зе, то федоров выперлись и заявили о 50 тыс и это в канун переговоров. Так о какой ненависти и о чьей жизни вы говорите? Наша жизнь нашим же управленцам глубоко пофиг... они пронюхали весь здравый смысл . обворовав нас не только в материальном плане!
Пушап Мі мі• сегодня в 14:10
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
долой_лама• сегодня в 14:11
Ответ дляЯ пані прохана...
Украинскому интернету верите?
Борисфенка• сегодня в 14:12
Ответ дляПушап Мі мі
Удалено администрацией...
Я пані прохана...• сегодня в 14:12
Ответ длядолой_лама
Украинскому интернету верите?
Вікіпедії? Більше ніж їй вірю лише тому, що на парканах пишуть. То де статистика?
долой_лама• сегодня в 14:14
Ответ дляЯ пані прохана...
Вы нездоровы?
Отжигающая• сегодня в 14:15
Ответ дляВсіх підсаджую

Удалено администрацией...
Пушап Мі мі• сегодня в 14:15
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Пушап Мі мі• сегодня в 14:16
Ответ дляОтжигающая
Удалено администрацией...
Отжигающая• сегодня в 14:19
Ответ дляПушап Мі мі
Удалено администрацией...
долой_лама• сегодня в 14:20
Ответ дляЯ пані прохана...
То повірте Кримінальному кодексу України
Глаголиця• сегодня в 14:20
Ответ дляВсіх підсаджую

Удалено администрацией...
Пушап Мі мі• сегодня в 14:21
Ответ дляОтжигающая
Удалено администрацией...
автор А Я Самая Самая • сегодня в 14:21
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• сегодня в 14:22
Ответ дляА Я Самая Самая
Удалено администрацией...
Налізло, хай слухають.
Тема корисна і вчасна, респект!
Всіх підсаджую• сегодня в 14:22
Ответ дляГлаголиця
Удалено администрацией...