ЭтаваНиМожетБыть• 14 декабря 2024
Чому чоловіки настільки обожнюють анал з жінкою?
Якось так і живу• 14 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
та тіки дупці моїй трохи набридає терпіти цю моду
то это ваша проблема что вы разрешаете дураку разрушать свой зад и здоровье
3@йk@• 14 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Хто вас змушує? Це домінування. Обісріть його, то швидко відверне.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
це більш інтимна річ , ніж звичайний для когось, а хтось затверджується ..
Чем же это более интимно? Тем что не каждая соглашается и важно добиться своего? Вы же женщина,хотя бы вы не приукрашайте говномес каким-то особым флером
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Я знаю. В мене чоловік був такий. Мене не чіпав, зате треба було його. Блін а це не легко, я втомлювалася
Пальцем или дилдо?
Золота орда• 14 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Что там интимного? Совсем тетки показались, чтобы свою готовность подставить опу оправдать.
Кашпо• 14 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
То не давайте є. Для чого Ви робите те, що Вам не подобається?
Ви думаєте таким чином привʼязати чоловіка? Для чого?
Почекуха• 14 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Значит у вас латентный гей. Мой муж считает это дичью полной.
Булку Дай• 14 декабря 2024
Взагалі останнім часом гидке відчуття, використовують жінок, у всі дірки дають. Фу. Хоча я секс люблю. Але коли тобі постійно член сують до рота, типу ти тільки й мрієш про це, якось принизливо. Анал теж, захотілося мужичку, маєш дати, бо до іншої піде. Ну таке, жінка як та секс лялька
Альфасамка• 14 декабря 2024
Ответ дляБулку Дай
а шо ше жінка може дати чоловіку?
Путающаяся• 14 декабря 2024
Ой, далеко не всі. Багато хто «обожнює» бо жінки не дають а їм хочеться попробувати. А заборонений плід-солодкий.
Мій чоловік після колишньої, якій подобався більше анал, ніж звичайний -каже що йому не подобається і не приємно. І жодного разу не просив. Та я б і не дала, я пару разів з колишнім чоловіком пробувала, мені було боляче, з нинішнім чоловіком і подавно, бо тут болт на багато більший
Штора с кисточкой• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Пальцем или дилдо?
Я ж написала. Пальцем то всього навсього масаж простати. А стапон є страпон
котопёс• 14 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А мені подобається. Якщо не хочу, не роблю. Нащо ви то робите без задоволення?
Почекуха• 14 декабря 2024
Ответ дляБулку Дай
А та что со 100+ мужиками за ночь, типа новый рекорд. Кошмар, как унитазы общественные, если бы многие женщины так себя не вели и не позволяли бы обращаться с собой как с куском гомна, то и отношение было бы другое.
котопёс• 14 декабря 2024
Ответ дляСМСница
То вже проблема не в моді, а в тому що партнер ваш бидло,якому байдуже на почуття жінки і він використовує її як м´ясо. Або сама жінка йому наскільки байдужа, що йому не цікаво, що вона ’терпить’, бо люблячий чоловік не буде змушувати терпіти якісь сексуальні нюанси, знаючи, що жінці не подобається.
В чому проблема сказати ні? Якщо ви не анальний троль, звісно.
А чого відразу бидло? Може автор не сказала йому, що їй не подобається. Є такі, що терплять і прикидаються
Булку Дай• 14 декабря 2024
Ответ дляПочекуха
Це так
Блондинка в Законе• 14 декабря 2024
Какая разница, почему любят. Если вам не нравится - не делайте этого, или не так часто, если в целом норм, но он зачастил с ним
Почекуха• 14 декабря 2024
Ответ дляПутающаяся
Что ж там за очко было у бывшей, что нравилось долбать огромным болтом? Есть же прибахнутые
Почекуха• 14 декабря 2024
Автор, анал любят или латентные геи или жесткие мелкописечники, которые при вагинальнтном сексе теряются как блоха в проруби
ЭтаваНиМожетБыть
• 14 декабря 2024
Ответ дляПутающаяся
Удалено администрацией...
Вмію заміряти найкраще• 14 декабря 2024
Ответ длякотопёс
В жопі не має нервових закінчень, що вам може подобатись?
котопёс• 14 декабря 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Як я вам маю пояснити? Подобається і все, іноді краще, ніж традиційний.
ЭтаваНиМожетБыть
• 14 декабря 2024
Ответ длякотопёс
по жіночому можу зрозуміти вас але бідне ваше очко
Путающаяся• 14 декабря 2024
Ответ дляПочекуха
От прибахнута і була і свою подружку в ліжко тащила) зато тепер від мене ні анал ні тройнічків не просять. І на руках носять
Путающаяся• 14 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Удалено администрацией...
У мого на десь 3 см менше
ЭтаваНиМожетБыть
• 14 декабря 2024
Ответ дляПутающаяся
У мого на десь 3 см менше
теж немало
і мій від свого розміру себе таким крутим альфа-супер-самцем вважає
Путающаяся• 14 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
теж немало
А мій навпаки, бо багато дівчат відмовляло через розмір, або казали що боляче.
У мене доречі також був колись залицяльник з завеликим, мабуть як у вашого, то я не стала з ним займатися сексом, сказала вибач, я таке лише пооблизувати можу😂
Чоловічий пеніс для мене майже ідеальний, можна було б на 1-2см менше, більше точно ні.
А траплялися і мєлкопісєчнікі, ой прямо череда була. Якось даже дійшло до того що чоловік знімає трухани а я одягаю, бо вже розуміла що з того нічого не вийде🙈
І от саме самцями себе більше вважали мєлкопісєчнікі. І от вони хотіли в дупку, бо погано відчувають в звичайному
ЭтаваНиМожетБыть
• 14 декабря 2024
Ответ дляПутающаяся
багатий у вас досвід
так ви йому пооблизували?
у мене менший досвід з чоловіками, а от дупця велика та широка, це на вулиці добре помітно і якось іду я на роботоньку а позаду двоє школярів чую обговорюють дупу мою. одне іншому каже: ’смотри бля какой пердак у бабы!...ух блин натянуть бы ее кобылу....’
так ви йому пооблизували?