Приму в дар• 09 января в 17:53

Мужчина був здивований, що існують жінки лише з кліторальним оргазмом

У кого лише кліт орг, чи були у вас випадки такої реакції ?
І взагалі, як подаєте це чоловіку, коли доходить діло до сексу ?
Чи відносились до цього чоловіки, як до недоліку ? Якою була їх реакція ?
Результат:
вже голосів: 82
42 (51.22%) У мене лише КО
36 (43.9%) Результат
4 (4.88%) У мене лише ВО
Добра, коли сита!• 09 января в 17:54
Никогда не обсуждала с мужчинами свои оргазмы кроме их наличия или отсутствия
Малявка ще та• 09 января в 17:54
Я здивована що ви вірите в вагінальний
Оргазм у жінок ОДИН від різних видів стимуляцій клітора
сладкий_ноябрь• 09 января в 17:55
Ответ дляМалявка ще та
Я здивована що ви вірите в вагінальний
Тихо
Не підказуйте 😂😂😂😂
Сама собі лікар• 09 января в 17:55
Это вы в курилке на работе во время перерыва обсуждаете? Или с дрочерами на сз? А, сорри, вы и есть дрочер, вчера темка уже была)
автор Приму в дар • 09 января в 17:55
Ответ дляМалявка ще та
Я здивована що ви вірите в вагінальний
Ну добре, немає оргазма від стимуляції внутрішньо
Ждун с Нибиру• 09 января в 17:56
Це суто залежить від анатомічного розташування клітору.
Летала_НаМетле• 09 января в 17:58
Осталось уточнить, что мужской пенис - это клитор-переросток. И женский оргазм невозможен без стимуляции клитора и/или его ножек. См. анатомию.
Незламна• 09 января в 17:58
Він школу прогуляв і щиро вірить, що від вигляду його пеніса у жінок оргазм?
ПодругаМужа• 09 января в 17:59
Ответ дляПриму в дар
Только неопытный мужчина может удивиться этому. Это абсолютно нормальные вещи. Если не дурак, то сам спросит, как вам нравится и как вас довести до финала. Будет смотреть на ваши реакции. Если дурак, то подсказываете ему, как вы любите.
сладкий_ноябрь• 09 января в 18:00
Ответ дляПодругаМужа
++++++++
Б´ю байдики• 09 января в 18:00
Вы хоть поняли, что написали?
ШанельКуКу• 09 января в 18:00
Ответ дляПриму в дар
Там немає нервових клітин, інакше жінки не змогли б народити. Ви вже мабуть досить доросла, але такі прогалини в знаннях )
автор Приму в дар • 09 января в 18:01
Ответ дляШанельКуКу
Давайте не переходити на особистості, дуже сподіваюсь на відповіді на питання із старпосту.
ПодругаМужа• 09 января в 18:01
Ответ дляШанельКуКу
зачем цепляться к словам? все поняли, кроме вас, что автор имела ввиду
ЧукИГеки• 09 января в 18:03
У всех женщин за оргазм отвечает клитор.
Леди_в_ночи• 09 января в 18:04
Как он удивится, когда узнает сколько женщин вообще никакой не испытывали никогда
Аноним_Русалка• 09 января в 18:04
А где вариант оба?
Аnnеt• 09 января в 18:05
Ответ дляМалявка ще та
Я здивована що ви вірите в вагінальний
наша пісня гарна й нова...
в каждой теме про оргазмы начинается драка между женщинами-теоретиками, которые что-то там читали, и женщинами-практиками, которые чувствуют разные оргазмы.
Малявка ще та• 09 января в 18:09
Ответ дляАnnеt
наша пісня гарна й нова...
Отож
Ще про сквірт розкажіть і точку джі
Знову поржемо
А і в анусі у вас також оргазм
Забула
Котики-муркотики• 09 января в 18:09
Ответ дляМалявка ще та
Я здивована що ви вірите в вагінальний
💯
Если тема про оргазм, то обязательно найдутся те, кто будет доказывать, что вагинальный оргазм существует
Аnnеt• 09 января в 18:11
Ответ дляМалявка ще та
Отож
Ще про сквірт розкажіть і точку джі
Знову поржемо
А і в анусі у вас також оргазм
Забула
оргазм, в первую очередь, в голове. нет настроя - нет оргазма.
Ондатрова шуба• 09 января в 18:11
Ответ дляШанельКуКу
Ага, у 18 ст вважалося що жінки взагалі не мають оргазму.
Є нервові клітини на шийці матки, ще які. Коли ставила спіраль, лікарка хапала її щипцями😰
Що при мастурбації, що при сексі у мене завжди було нестерпне бажання запхати поглибше і сильніше.

У свої 35 задалась все-таки питанням: чому у мене дике бажання перед місячними і в перші дні. Читала версію на англ. сайті, є гіпотеза, що кров більше приливає до органів малого тазу, матки насамперед. І ...як з членом у чоловіків. Підвищується чутливість, напруження яке треба зняти. Ось при минулих місячних - 5 хв з вібратором і так полегшало)))
Малявка ще та• 09 января в 18:12
Ответ дляКотики-муркотики
💯
Не заважайте жінкам показувати свою тупість)
Малявка ще та• 09 января в 18:13
Ответ дляОндатрова шуба

Ви отримаєте задоволення від кольпоскопіі може ще?)
Ондатрова шуба• 09 января в 18:14
Ответ дляМалявка ще та
Отож
Ще про сквірт розкажіть і точку джі
Знову поржемо
А і в анусі у вас також оргазм
Забула
У мене в анусі були лише багаторічні запори і хронічна тріщина, як наслідок 😂 Ні 1 чоловіка, крім проктолога, я туди пускати не буду))
Луноходик_Ик• 09 января в 18:15
Ответ дляЛеди_в_ночи
Такое
Вор разве что до появления интернета и до появления секс игрушек, а в современным мире, особенно молодые женщины все прекрасно знают и знают как получить удовольствие
Ондатрова шуба• 09 января в 18:16
Ответ дляМалявка ще та
Я про Івана, Ви про барана.

Здавала мазок на ВПЧ, ще щось - неприємно, але терпимо.
Захват щипцями - я неродивша і не думала що буває так боляче😥 Кололи наркоз, бо я не могла стримувати крики.
все по ГОСТу!• 09 января в 18:17
Ответ дляПриму в дар
А яка різниця від чого він,головне що він є.
все по ГОСТу!• 09 января в 18:18
Ответ дляАnnеt
наша пісня гарна й нова...
Так в мене вони всі різні абсолютно,немає однакових,а у вас всі однакові чи що?
Леди_в_ночи• 09 января в 18:20
Ответ дляЛуноходик_Ик
Такое
Вы создайте здесь опрос. Не однократно было. Многие никогда не испытывали оргазм и это факт