Леди Г• 14 декабря 2024

Кридиткою користуюся щомісяця, банк знову збільшив ліміт

Чи можна його зменшити?
Бо скоро так до 100 тисяч дійде
Лівий Локіть• 14 декабря 2024
Ответ дляУжеВотДа
Так зрозуміліше?
У меня пропорция другая, но лимит на оплату частями тоже больше кредитного лимита. Но я вас уверяю, первый зависит от второго.
Цирк на дроті• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Питання можна?
Хто зміг в приваті оформити дебетову карту, якщо він не студент, не пенсіонер, не батьки в декреті, не має офіційної зп на приват і т.п.?
А в чому проблема? Це звичайна дебетова картка, ’Картка для виплат’, будь хто може її оформити в будь-який момент. Це не зарплатна чи щось таке.
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Ну да якщо я витратила 15 тис з 20, а оплата частинами 6 тис наприклад. Я не куплю, поки не поповню. На оплату частинами, потрібно щоб була сума рівна першому внеску. Це все
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Питання можна?
Да, онлайн
ТебеОноНадось• 14 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Значить ви якесь виключення.В мене що в моно,що в Приваті,що в Сенсі, воно прив´язане один до одного.
В мене кредитний ліміт менший за рострочку по карті. Я кредитний ліміт зменшувала самостійно. Тому так.
из_под_тишка• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Питання можна?
В мене дебетова в приваті, кредитна частина закрита з першого дня отримання
Сегодня сержусь• 14 декабря 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Жартуєте :)
Цирк на дроті• 14 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Жартуєте :)
Ні, звісно.
Це розповсюджена помилка, що думають, начебто ’Картка для виплат’ - це виключно зарплатна, пенсійна чи щось таке.
Але це не так. Це звичайна дебетова картка, яку може отримати клієнт Приватбанку просто за власним бажанням, і користуватися нею для власних потреб.
Або у відділенні, або онлайн через Приват24, просто оформлюєте собі цей тип картки, і все.
Комісія за поповнення такої картки 0,5 %, зняття без комісій.
І так, на цю картку можуть приходити зарплати, соцвиплати і все таке. А можуть і не приходити, якщо у людини нічого такого немає. Це ніяк не впливає на тип картки.
Кривая спроса• 14 декабря 2024
Ответ дляУжеВотДа
То грошей на картках не тримати тепер?) Любу кару можна взламати. Скрізь ризики
А Ви не знали?
Так і є...((
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
А Ви не знали?
Так і є...((
Саме тому всі картками розраховуються$в магазині)))
НаБалКоніХодять• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Вона для зручності, я не в боргах, якщо ви про це
Мой муж тоже рвался, мол я все лимиты под ноль поуничтожаю.
Я говорю та пусть будет, мало ли что...
И потом случилась ситуация, когда надо было срочно приличная сумма денег, сразу же и погасили в теч. месяца без %. Но на тот момент очень выручила возможность снять деньги без проблем.
автор Леди Г • 14 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я говорю та пусть будет, мало ли что...
Дякую.
Вони підвищили, я вже знизила до того, який був