Леди Г• 14 декабря 2024
Кридиткою користуюся щомісяця, банк знову збільшив ліміт
Чи можна його зменшити?
Бо скоро так до 100 тисяч дійде
Сегодня сержусь• 14 декабря 2024
Ответ дляЦирк на дроті
І як вам заважає цей ліміт, от мені цікаво?
Це лише дозвіл заходити в мінус до вказаної суми ліміту, більше ні на що це не впливає.
Як наче вас хтось примушує ці кредитні гроші брати.
В мене ліміт 100000, ніколи більше 20000 не брала й він мені не заважає
из_под_тишка• 14 декабря 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
кредитка -это минус, если не форc мажор
Я ж про то. Чому кредитка, а не дебетова, дебетова так само поповнюється
из_под_тишка• 14 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
От як автору жити без ваших порад?
А де порада? В мене питання.
Дуже дуже вумна• 14 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
мне не подходит модель с кредитами никакая.
будете дальше просвещать меня?
из_под_тишка• 14 декабря 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
будете дальше просвещать меня?
Так і мені не підходить.
Сегодня сержусь• 14 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
А якщо захочеш купити щось дороге незаплановано? Різниця в тому, що кредитну можна поповнити після того, як заплатив, а дебетову треба поповнювати заздалегідь
Идеальная оптимистка• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Приват
Там есть возможность самостоятельно поменять лимит.
из_под_тишка• 14 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
В мене на окремій дебетовій завжди є сумма величиною кредитного ліміту про який авторка пише. Запланованих покупок я давно не роблю..
Додаю напруги• 14 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
В чому зручність? Чому не вистачає дебетної
жоден підприємець ніколи не поставив би таке питання. читаю тут розумних, що не користуються кредитками та розумію, що то мабуть мої покупці поприходили)
из_под_тишка• 14 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ну? Що поганого, що люди без кредитних зобов´язань? Не всім бути підприємцями. Я зараз бухгалтер наприклад.
Додаю напруги• 14 декабря 2024
Ответ дляУжеВотДа
Не всі в грн отримують дохід. Так зрозуміліше? Я витрчаю грн кредитної карти. В кінці місяуя міняю валюту скільки потрібно і повертаю. Дуже зручно.
я фоп, закупка сезонного товару йде в несезон, в сезон ми при грошах, в несезон витрачаємо кредитні, в сезон покриваємо, так працюють усі підприємці, всі користуються кредитними коштами в усьому світі
Додаю напруги• 14 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
поганого нічого, просто тут авторку зафукали що вона має аж КРЕДИТНИЙ ЛІМІТ! зауважте! не борги! не мінус на тій кредитці, а просто ліміт
тому я й кажу, що люди не розуміють нічого, якщо кредитними коштами користуватися з розумом, вони приносять прибуток, звісно, якщо ви не живете на одну фіксовану зарплатню від чужого дяді
Дуже дуже вумна• 14 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Да ? мы перевели бизнес с Украины в Польшу. никаких кредитов ни в Украине, ни в Польше
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
А де порада? В мене питання.
А ви хто?)) Чому має автор вам свою фвнансові питання відкривати?
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Так і мені не підходить.
І які ви поради тут роздаєте?))
Фляшка на трьох• 14 декабря 2024
Можна,зменшуйте.Але навіщо?
Кредит прив´язаний до оплати частинами.Знадобиться щось коштовне,а не зможете купити.
Краще ж купити і користуватися,потроху сплачуючии без переплат.Чим відкладати,а ціна виросте тим часом
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
То нехай буде)
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Можна,зменшуйте.Але навіщо?
Кредит не прив´язаний до оплати частинами. В мене на оплату частинами сума в 5 разів більша ніж кредитний ліміт
из_под_тишка• 14 декабря 2024
Ответ дляУжеВотДа
Ну для чогось авторка підняла питання як зменшити?
Фляшка на трьох• 14 декабря 2024
Ответ дляУжеВотДа
Значить ви якесь виключення.В мене що в моно,що в Приваті,що в Сенсі, воно прив´язане один до одного.
из_под_тишка• 14 декабря 2024
Ответ дляУжеВотДа
І які ви поради тут роздаєте?))
Ні, я цікавлюся думкою, може мені таке треба.
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
В мене приват і абанк.
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Навіщо? Якщо у вас є дебетові?)
Фляшка на трьох• 14 декабря 2024
Ответ дляУжеВотДа
В мене приват і абанк.
В мене чітко співпадає.Кредитний ліміт=Оплата частинами.
В Приваті ще й написано це.
А у вас що пишеться?Кредитка 50,а оплата частинами 150?
В Приваті ще й написано це.
Лівий Локіть• 14 декабря 2024
Ответ дляУжеВотДа
Прив´язаний - я питала в банку. Коли ви вже в мінусі і у вас є декілька договорів на оплату частинами, то система вираховує, чи зможете ви оформити ще одну оплату частинами, чи ні, враховуючи величину кредитного ліміту. Якщо ні, то збільшуєте кредитний ліміт.
Лівий Локіть• 14 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Просто людина мабуть на практиці не бачила, як вони пов´язані)
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
В мене не так. А банк
УжеВотДа• 14 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Так зрозуміліше?
Леди Г
• 14 декабря 2024
Питання можна?
Хто зміг в приваті оформити дебетову карту, якщо він не студент, не пенсіонер, не батьки в декреті, не має офіційної зп на приват і т.п.?