Единорог помог• 14 декабря 2024
Объясните все опасности в получении этой 1000??
Знакомая говорит ,что банк и так все данные знает и нет никакой банковской тайны .
Распутница• 14 декабря 2024
колись і з вакцинації сміялися, і з попереджень про початок війни. тепер от про тисячу дуже смішно) наслідки вилізуть трохи пізніше, посмієтесь ще разок
шоб наша держава просто так шось дала, без якоїсь на то прихованої мети… ага.
військові за власний рахунок лікуються, а тут по тисячі роздають. акція невиданої щедрості
Сонячний зайчик• 14 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
Ну, як же вам його дати, якщо вже більшість ту 1000 отримали, а дехто вже й потратили, а ви ще ризики шукаєте і намагаєтеся викликати паніку у населення. А ми вже лякані, нас так просто не налякати, ні 1000, ні ліщиною... хіба що касаткою...
Так, так касаткою в степах під Херсоном
Распутница• 14 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
а мороженою куркою?
Жена брата Админа• 14 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
І що ж буде? Ану налякайте
Марафетчица• 14 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
Я уже получила. Планирую оплатить часть коммуналальных
я уже получила и оплатила)) На счетах печалька, может посмотрят и докинут мне пару тысяч 😂
Сільський ансамбль• 14 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Может кто-то даст толковый ответ ???
Потім і жін заберуть не паліться з тисячкою
Сільський ансамбль• 14 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Не,паранойя что их ’мульйоны ’украдут и ’ценнейшую инфу’ банки узнают,про то,где они хлебчик и иички покупали🙄
Тіло потрібно а не яйця де купляли
Святатабожа• 14 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Я не вакцинувалася, а 1000 взяла. Нікого не примушують ті кошти брати, ви можете відмовитися
Алина-1240• 14 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Тіло потрібно а не яйця де купляли
Государству нужно иногда кидать народу копеечку для замыливания глаз)))а чтоб подсчитать кешбек нужен доступ к чекам,лишнюю копеечку тож никто не даст
Аленький носочек• 14 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Да,асфальт в мене провалився під домом,курва.І в метро потягів не хватає,і ліхтарі старі,і налог ввели ,і взагалі то гачок.Не беріть!Стійте!
вентиляторная• 14 декабря 2024
1000 взяла, за комуналку перевела, хай бачуть, дохід офіційний маю (за Зе все одно більше не проголосую ніколи)
Аленький носочек• 14 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Байдуже за кого ви проголосуєте.Зе,то як прапор.А в кабінетах сидять ті самі,лише місцями міняються,або вже дітей ведуть своїх.
Поставлять інший прапор,але суті то не змінить.
90x60x90• 14 декабря 2024
Мама вже оплатила нею опалення. Взагалі не розумію, чим це може бути небезпечно. Можливо бояться ті, у кого не задекларовані прибутки. Частина людей не хоче брати принципово, але ці гроші все одно не підуть на ЗСУ, тому як на мене це з розряду куплю квиток і назло піду пішки. Всім іншим не бачу ніякої загрози від використання цих коштів. Якщо особисто вам вони не потрібні, завжди є можливість купити за них ліки навіть сусіду з мінімальною пенсією, або замовити доставку продуктів, або ті ж памперси замовити знайомим колясочникам. Завжди є куди витратити зайві гроші, просто ми рідко дивимось по сторонам. Надто зосереджені на собі стали.
В моїй хаті моя правда• 14 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
а как ее получить? только если есть дия? в моно и привате не нашла функции
Да, через Дию подаёте заявку, перед этим открыв карту кэшбека в любом банке.
Распутница• 14 декабря 2024
Ответ дляЖена брата Админа
І що ж буде? Ану налякайте
а який сенс якщо у вас своя думка з цього приводу? потім дізнаєтесь
Распутница• 14 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
я і не беру, вона мені погоди не робить) але і нікого не відмовляю бо всім смішно. просто цікаво спостерігати як спочатку більшість сміється а потім «ой, а шо ж не попередили?»
беріть)
Червона калина• 15 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Юля тоже давала когда-то 800 гривень за вклады которые пропали. Что тут такого. Государство себя не обидет, не переживайте. Назад 1000 никто требовать не будет.
Мужа бабушке сказали 20 лет назад чтобы ни в коем случае не оформляла субсидии, а то потом внук возвращать будет и она свято верила в эту чухню.
Червона калина• 15 декабря 2024
Ответ дляПургену мне
Есть люди, которые заходят раз в месяц
Я одна из них
Пойду поищу в поиске о чем хоть речь
Я одна из них
Пойду поищу в поиске о чем хоть речь
Куда заходят? В сознание? До этого в летаргии?
Этожзвяздаяегообожаю• 15 декабря 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
О Боже..
1 декабря оформила на себя и ребенка, 10 пришли на карту.
Сегодня оплатила ими газ и удалила карту с Привата..
Все!!
Зачем карту удалили? Получайте на неё и дальше нац.кешбек со своих покупок.
Кофе в лобби• 16 декабря 2024
Почитайте внимательно договор который дается при открытии этой карты кешбэка. Кто внимательно его читал карту не оформит и 1000 не возьмёт. А то что получили и удалили карту это ниочем.