Залатавая• 14 декабря 2024
Якщо чоловік веде себе як старий дід?
Нікуди не хоче, нічого не цікаво, а мені хочеться розваг, активностей , то це вже все?
Результат:
вже голосів:
41 (65.08%)
Кінець
19 (30.16%)
Результат
3 (4.76%)
Може змінитися
Залатавая
• 14 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Давайте його мені, будемо валятися тюленями вдома, смачно їсти, пити вино і кохатися.
Та його не тримаю зовсім, але не йде нікуди
Мульйонерша• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Просто він перестає мене цікавити у всіх планах після такого, сексу теж не хочеться
Ну то інша справа, вибір і рішення за Вами.
У нас з іншим ок.
Федорино Горе• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Якщо з самого початку таке, це одне, але ми разом 16 років
Цілком можливо, що з віком йому просто вже не вистачає енергії і натхнення на всі ваші активності.
І що це все ваші потреби, не його.
А він просто втомився.
І що це все ваші потреби, не його.
А він просто втомився.
Федорино Горе• 14 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
Подружки у поміч))
Ми часто з дівчатами на концерти, театр, ресторани, а чоловіки можуть самі в сауну чи футбол дивитися, не бачу проблеми
При умові, що є подружки, які цього також хочуть)
Мульйонерша• 14 декабря 2024
Ответ дляФедорино Горе
І що це все ваші потреби, не його.
А він просто втомився.
І що це все ваші потреби, не його.
А він просто втомився.
За яким віком? 39 років?
Ms. Dolly• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Йому 39, мені 38
дело не в муже)) ему просто с вами не интересно, осточертели ему.
куркулиха• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Оце вже погано.
Федорино Горе• 14 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
За яким віком? 39 років?
Якщо вони 16 років разом, то за цей час чоловіку такий спосіб життя міг просто набриднути.
Тим паче, якщо всі ці активності були не його ініціативою, а просто щоб догодити дружині.
Залатавая
• 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Dolly
Та ні, він не проти зі мною проводити час на дивані, наприклад, але мені це не цікаво
Ms. Dolly• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
тогда научитесь договариваться..
одни выходные с ним валяетесь на диване, другие - тусите с вами по клубам
на то вы и семья. чтоб искать компромиссы и идти друг другу навстречу.
Аноним Советчик• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Я теж працюю, але активності мені допомагають розслабитися
То розслабляйтеся. Ви ж не сіамські близнюки з чоловіком. Це нормально, що різні люди мають різні інтереси
ХвилювАллочка• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Кем он работает и кем вы?
Залатавая
• 14 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Виходить, що зовсім не маємо спільних зараз
Залатавая
• 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Dolly
тогда научитесь договариваться..
В мене нема бажання його вмовляти чи примушувати
Аноним Советчик• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Який зв´язок сексу і вистав? Ви на Чорний квадрат його тянете?
Залатавая
• 14 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Кем он работает и кем вы?
ІТ і бухгалтер
Залатавая
• 14 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Мене цікаво проведений час налаштовує на подальші розваги
Ms. Dolly• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
а почему у него должно быть бажання потакать вашим хотелкам?
с таким подходом расходитесь и не портите друг другу жизнь, что еще сказать вам?
Аноним Советчик• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Ну так у Вас же, ніби ж є, цікаво проведений час. А подальших розваг не хочеться. То справа ж не в ньому, а в Вас
Залатавая
• 14 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Та ж не з ним, з ним мені не цікаво, нема про що говорити і чим займатися
Ms. Dolly• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
ІТ і бухгалтер
чего то так и подумала, упрямая негибкая клуша.
Простите за правду, но как есть.
Залатавая
• 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Dolly
Простите за правду, но как есть.
Я якраз завжди готова до чогось нового, не гнучка в цій ситуації не я
Аноним Советчик• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Знову ж таки, те, що Вам нема що сказати, то питання ж ваше, не його.
Ми тут теж не всі театральні новинки відвідуємо, но Ви ж чогось прийшли поговорити до нас.
Треба підробіток• 14 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Так. Мабуть у Ваших взаєминах це - кінець. Далі ця прірва інтересів буде лише збільшуватись. Потім це почне Вас дратувати аж поки Ви не тупните ніжкою і не закричите: ’НУ ВСЕ! З МЕНЕ ВЖЕ ДОСИТЬ’!!
Так может, наоборот, она станет бабкой для деда и будут вместе занудами )
Аноним Советчик• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Та не, Вы как раз нудите как бабка, что окружающие не гнутся под Вас. Лёгкие интересные люди немного другие. Они заражают всех вокруг своей лёгкостью, а не нависают кирпичем ’А я такая интересная, а Вы такие нудные’
Ms. Dolly• 14 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
вы не умеете контактировать с окружением и добиваться целей )) порой хитростью и лаской, чтоб оппонент ваше желание выдавал за свое...
видимо для вас это непосильная наука и вы даже не поймете о чем я говорю...
вы сразу заявили - не хочу!! ничего не хочу!
Видимо вы ждете дурачка из сказки. который будет заглядывать с идиотской улыбкой вам в рот и исполнять ваши мысли.
Но подобные дурачки только в сказке, потому взрослейте.
Что построите - в том и будете жить!
Залатавая
• 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Dolly
Что построите - в том и будете жить!
Мені простіше організувати собі дозвілля з тими, хто теж цікавлений, а не вмовляти того, хто приріс до дивана
ТочноБудет• 14 декабря 2024
Ответ дляГубной рояль
А скакати по клубам норм?
А ви засуджуєте? Вважаєте це не нормальним?
Залатавая
• 14 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Він раніше був легким і нам було цікаво разом